Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Jaroslav Blízik

Ďakujem veľmi pekne!Prislo mi to do Vianoc!Prajem Stasne a veselé a všetko dobre do nového roku! 😀

Gabriela

Skvělé, děkujeme za zprávu a krásné svátky:-)

Tom Tailor

Doručenie malo byť 17.12.2015… Dnes je 18.12… Reálne bude tovar doručený kedy?!!!

Gabriela

Na e-mail jsem Vám poslala informace k Vaší zásilce, tzn. číslo zásilky a informace k předání dopravci. Dopravce by Vás měl 21.12.2015 kon­taktovat ohledně dodání. Předem se omlouvám, ale již i dopravci mají časový skluz. Děkuji za pochopení.

Jaroslav Blízik

UZ som to uhradil tak sa prosim pokuste mi to poslat do tych vianoc!Vopred dakujem! :-)

Gabriela

Pokusíme se:-) Šťastné a veselé:-)

Jaroslav Blízik

A pride mi to do 23.12.2015?

Gabriela

Toto Vám již slíbit nemůžeme. Můžeme se o to pokusit, ale doručení do vánoc jsme garantovali u zásilek obdržených do 17.12.2015.

Jaroslav Blízik

Takze mi staci objednavku uhradit a potom uz len cakat na tovar.Rozumiem tomu spravne?

Martin

Ano

Gabriel

Ano, přesně tak:-) Hezký den.

Gabriela

Musíte udělat objednávku přes Zlavomat, uhradit a po obdržení platby můžeme my – jakožto dodavatel SHOEPS zboží vyexpedovat:-)

Jaroslav Blízik

Treba aj objednat u dodavatela?

Gabriela

Musíte udělat objednávku přes Zlavomat, uhradit a po obdržení platby můžeme my – jakožto dodavatel SHOEPS zboží vyexpedovat:-)

monika majercikova

Na jedno postovne mozem objednat len jeden variant?

Martin

Na jedno postovne muzete objednat, kolik chcete.

Ľubomír Mihalko

Píšete, že doručujete do 3 pracovných dní, ja som si objednal 3.12. a zatiaľ nič.

Gabriela

Prosím kontaktujte nás na e-mailu info@shoeps.sk, pošlete číslo Vaší objednávky a prověříme její expedici. Omlouvám se předem za případné komplikace.

Lucia

Oprava: mix farieb…

Lucia

Dobrý deň,

je možné si navoliť vlastný muž farieb?
Napr. 6 ks ružové, 6 ks biele a 2 ks čierne?
Dakujem

Martin

Dobrý den, to bohužel možné není, ale věřím, že si z naší široké nabídky modelů snadno vyberete. Děkujeme.

Marika

prosim Vas, kde mate tie Zasielkovne, kde je mozny osobny odber?

Gabriela

Doporucim Vám odkaz http://www.zasilkovna.cz/pobočky , kde naleznete veskere pobočky na uzemi SK.
Popr. pokud si date SHOEPS do kosiku, tak v následujícím kroku si vybirate dopravu a zde se Vam po zadani PSC objevi nejblizsi pobocky:-)

Zuzana

Je možné objednať aj mix farieb ?

Martin

Ano, samozrejme-v nabidce je nekolik mix modelu. Podivejte se znovu:)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore