Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Sexi krásne plné pery pomocou kyseliny hyalurónovej

4,6 / 5 MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Lucinka Dvoranová

chcem sa Vás opýťať keď mi pri prvej návšteve nebol aplikovaný celý 1ml, odkladáte to ako na iných klinikách??? viete keď sa nahodou rozhodnem ten zvyšok aplikovať po tom mesiaci.Dakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

materiál je možné uschovávať maximálne 3 týždne, v prípade potreby aplikujeme zvyšok materiálu pri kontrolnom vyšetrení po 2–3 týždňoch.

Lucinka Dvoranová

Dobry den, po akom čase mozem aplikáciu opakovať?

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

efekt zväčšenia pier kyselinou hyalurónovu pretrváva cca 12 mesiacov. V prípade potreby je možné aplikovať ďalší 1 ml kys. hylurónovej do pier cca po 1 mesiaci po prvom ošetrení.

Daniela

Dobry deň, rada by som sa opýtala aký objem výplňového materiálu je v cene voucheru. Ďakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

v cene je zahrnutá aplikácia 1 ml kys. hyalurónovej značky Teosyal.

RNDr.Tatiana Pavlíková

Sexi krásne plné pery pomocou kyseliny hyalurónovej.

Prosím vás, nebolo by možné aplikovať vrámci akcie kys.hyal. na inom mieste na tvári-vrásky nad hornou perou a nosovoústne vrásky?

Ďakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

akcia platí len na aplikáciu kyseliny hyalurónovej do pier.

Miroslav gregor

Prosim o par foto pred a po vasej prace ☺️ Dakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

bližšie informácie a fotografie realizovaných zákrokov sú na stránke www.medermis.sk.

Radka

A ked si zakrok zakupim a nahoudou ho nestihnem vyuzit do uvedenho terminu,ktory je dany (15.4),neprepadne mi kupon?

Zlavomat.sk

Kupón je možné stornovať do 14 dní od jeho zakúpenia. Pokiaľ máte náš vernostný program umožňujúci refundáciu a ešte ste ju nevyužili, viete takýto kupón refundovať. (bližšie info nájdete tu https://www.zlavomat.sk/ucet/vernostny-program )

Radka

Dobry den!
Momentalne som na materskej a kojim svojho syna. Chcem sa preto spytat, ci je mozne aplikovat kyselinu hyaluronovu do pier, ak este kojim. Rada by som si totiz kupila u vas kupon na spominany zakrok. Dakujem za odpoved

Veronika

Dobrý deň, v uvedených kontraindikáciach sa zákrok neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore