Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Gumáky Mei do každého počasia

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Bodnar

Dobrý den,

prepáčte za oneskorenú odpoveď.Áno,vieme Vam to garantovať.

Ďakujem

zuzana

dobry den, garantujete dodanie do vianoc? model Mei F02803 greyblk, velkost 39. dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana,

neviem Vám garantovať dodanie do Vianoc.

Tímea N

Poprosim obvod sáry pri velk.38 na model:MEI BOB SMILE BLACK matne? Dakujem

Bodnar

Parametre pre model Mei Bob 38: Stielka dĺžka – 25 cm,šírka –8,5 cm Obvod sáry –39 cm
S pozdravom,

Zuzana Berková

Dobrý prosím Vás ake rozmery má model MEI BOB SMILE BLACK matne? DAKUJEM

Bodnar

Dobrý den pani Berková,
Poprosim Vas o akú veľkosť by sa jednalo(každá veľkosť ma iný rozmer)
Ďakujem

Zuzana G.

Dobry den chcem sa spytat na obvod horneho okraja. Mam sirsie lytko t.j. merane ,,v hornom okraji" 39 cm. Vase gumaky vsak maju ako uvadzate 36cm. Je mozne gumaky natiahnut aj na velkost 39cm? Je material prisposobivy? Druha otazka je ci viete aka je sirka nartu – sirka topanky v oblasti prstov. Dakujem krasne

Bodnar

Dobrý den,
Gumáky nie su z materiálu ktory by bol schopný sa Vam prispôsobiť na nohu,treba to riešiť iným širším modelom.(z 36cm 39cm nebude)
Ďakujem

Katarina H.

Ďakujem pekne za odpoveď. Ide mi o to, že mám veľkosť 41 (najväčšia akú máte k dispozícii), a ak by mi boli malé, tak by bolo možné vrátiť peniaze?

Bodnár

Áno,je možné tovar vrátiť a následne Vám budú vrátené peniaze.

Katarina H.

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či majú gumáky aj zateplenú vyberateľnú vložku.
Je potrebné objednávať bežnú veľkosť topánky alebo o číslo väčšie (kvôli vložke)?
Ďakujem vopred za odpoveď.

Bodnar

Dobrý den,
Neviem presne o ktory model mate záujem,ale zateplené modely su s označením GG,vložka sa vybrať nedá a veľkosť by mala sedieť.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore