Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kvalitné opasky z pravej hovädzej kože s rôznymi druhmi praciek na výber

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Lubica

Dobry den, objednavka prebehla aj s dodanim perfektne – na vybornu. Co ma vsak MIMORIADNE SKLAMALO: ze opasok strasne, ale STRASNE smrdi – ako by bol stuchnuty, alebo skladovany v stuchnutom alebo plesnivom priestore. Vazne hrozny a neprijemny zapach. Ma to byt darcek na Vianoce, ale toto teda darovat vazne nemozem. Neverim ze to vypachne – lebo uz ho mam doma a vetram nejaky cas a on stale smrdi rovnako. To by bola velmi neprijemna situacia a nevhodny darcek. Takze som,zial,velmi sklamana.

UNIMAX - BAU

Dobrý deň, v prvom rade ďakujeme za Váš komentár aj pripomienku. Každý kožený výrobok má svoju špecifickú vôňu, niekomu prekáža, inému nie. Táto sa však dá úplne odstrániť napr. ošetrením výrobkami na kožu alebo na istú dobu vložením do uzatvoreného naparfémovaného vrecka ( mužský parfém:)). Od nás opasky odchádzajú v perfektnom stave, predali sme ich veľmi veľa a väčšina zákazníkov sa vracia a kupujú si ďalšie, čo samo o sebe vypovedá o spokojnosti kupujúcich. Mrzí nás Vaša nepríjemná skúsenosť, nevieme zaručiť, ako bol opasok skladovaný počas prepravy od nás k Vám, a či k uvedenému stavu neprišlo práve počas prepravy, môžeme Vám však garantovať, že sa vždy snažíme o maximálnu spokojnosť zákazníka, preto, ak nie ste spokojná, môžete nám opasok vrátiť a budú Vám vrátené peniaze alebo Vám opasok vymeníme za nový. Môžete nám napísať e.mail ( unimaxba@gmail.com) a dohodneme sa, ako budeme postupovať ďalej. Ďakujeme za prejavenú dôveru aj nákup a želáme Vám krásny deň.

Lubica

Dobry den, objednala a uhradila som tovar. Aky je nasledny postup? Kedy mi pride opasok? Dakujem za odpoved. L.

UNIMAX - BAU

Dobry den,
v systeme sa nam ukaze Vasa objednavka ( Vy uz nemusite v tomto smere urobit nic), my ju vybavime a nasledne vam tovar odosleme doporucene na adresu, ktoru ste uviedli v objednavke.
Pekny den

ing Havlík Dolný Kubín

Slovaci niesu ani majetný ale maju väčšie číslo okolo pásu. Mate remen tak 140 cm a čo by to stálo.

UNIMAX - BAU

Dobry den, najdlhsi opasok , ktory mame v ponuke je 130 cm, cena je stale rovnaka.

Kažmirský Peter

Dobry den,
chcel by som si objednat opasok z vasej ponuky no potreboval by som aby mi dosiel najneskor 9.septembra. Bolo by to mozne.

UNIMAX - BAU

Dobry den, od 1.9. do 15. 9. 2016 sme na dovolenke, takze zial tento Vas termin nestihneme, ale inak by to samozrejme mozne bolo, keby ste sa na nas obratili kedykolvek okrem terminu nasej dovolenky, dodat tovar vieme velmi rychlo, vsetko je skladom.
Vsetky objednavky budeme vybavovat az po nasej dovolenke, a to 16.9. 2016.
Dakujem, pekny den

Jan

Dobrý deň, pred pár rokmi som si kúpil opasok s rovnakou prackou ako ponúkate. Keďže sa opasok časom pokazil, chcem sa opytať, či sa dá kúpiť len koža bez pracky a za akú cenu. Ďakujem.

UNIMAX - BAU

Dobry den,
ponukame iba komplet produkt, teda opasok a pracku, cena je v akcii je taka vyhodna, ze sa Vam oplati kupit si takto cely produkt a budete mat 2 pracky:))
Pracka sa da vymienat.
Pekny den

Martina Haruštiaková

Dobrý deň chcem sa spýtať kúpila som 2 opasky 120 cm a priateľovi sú veľké.. nedá sa urobiť výmena za menšie 115cm?

UNIMAX - BAU

Dobry den,
opasok sa da jednoducho skratit aj doma a to tak, ze opasok vyberiete z pracky ( je tam iba zacvaknuty) a skratite ho na pozadovanu dlzku, nasledne ho znova zacvaknete do pracky.
Pekny den

Monika

Dobrý deň, rada by som sa informovala… v prípade, že by sa povrchová úprava na pracke používaním ošúpala, je možné ju reklamovať?

S pozdravom
 Monika

Unimax

Dobrý deň Monika, podliehame reklamačnému poriadku podľa zákona, každú reklamáciu posudzujeme a riešime individuálne, vždy sa snažíme o maximálnu spokojnosť zákazníka. Pokiaľ by ste mali takýto problém, napíšte nám unimaxba@gmail.com a reklamáciu doriešime. Doteraz sme však ani jednu takúto reklamáciu nemali, opasky sú veľmi kvalitné z pravej kože. Pekný deň.

Jozef Palica

Pred rokom som si kupil od Vas opasok a velmi sa mi pacil. Cast ktora drzi pracku a v ktorej je upevneny kozenny opasok je z Mede , alebo liatiny . Lak/ povrchova uprava z tejto casti sa rychlo osuchal a v tejto casti ostala miestami odhalena med/liatina. Pracka samotna cast pracky ktora sa zapina je z dobrej ocele. Ktore modeli su z cisto ocelovej casti v ratane casti kde sa upina samotna koza remena?

Unimax

Dobrý deň,
naša firma predáva opasky na Zľavomate cca 3 mesiace, takže opasok ste kupovali od inej firmy.
Všetky pracky na našich opaskoch sú z kvalitnej ocele a určite sa časom a používaním neošúchajú.
Pekný deň.

eva

Dobrý deň, ak objedname 20.12 príde tovar este do Vianoc? Ďakujem

Unimax

Dobrý deň,
ak budeme Vašu objednávku vidieť v systéme v pondelok 21. 12. 2015 do 12.00 hod, pošleme Vám ju v ten istý deň (v pondelok 21.12. ) a potom je to už len na pošte, ale teoreticky by to malo prísť do Vianoc.
Pekný deň

Kvetka Kurcová

Dobrý deň v utorok som objednavala opasok paltila som prevodom viete mi povedať či mi príde k vianociam? dakujem

Unimax

Dobrý deň pani Kurcová, Vašu objednávku vidíme v systéme, dnes ju odošleme, do Vianoc ju celkom určite budete mať doma. Pekný deň.

Silvia Ilavska

Treba v nákupe zadať špeciálne aj požiadavku skrátenia opasku alebo si to zákazník môže urobiť sám? Nebude sa potom párať šev?

Unimax

Dobrý deň,
opasok sa ľahko dá skrátiť doma, šev sa nepára, koniec opaska je pevne uchytený v spone, takže skrátenie je úplne bezproblémové. My opasky neskracujeme, zákazník si v prípade potreby jednoducho skráti opasok sám.

Peter Lukáč

Dobry den, v popise produktu uvádzate že sa aj 130 cm ale z toho čo sa dá objednať sa len max 125cm budú aj 130cm verzie ?

Unimax

Dobrý deň, dĺžka 130 cm bola v ponuke, ale už sa žiaľ vypredala a túto dĺžku momentálne v ponuke nemáme.

ET

Dobry den,

uvedena dlzka je vratane pracka, alebo je to presna dlzka kozenej casti?

Unimax

Dobrý deň,
uvedená dĺžka je dĺžka koženej časti a čiastočne aj pracky.
Pekný deň

Ivana Jakabova

Zdravím .. Pri platbe kartou mi stiahne z účtu už tu akciovú sumu ,alebo musím ešte niečo vyplniť? Nejaké vouchery čí co tam treba?

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Jakabová,

pri platbe zadávate rovno aj Vašu adresu a po zaplatení sa s Vašou objednávkou začne pracovať. Takže následne už nie je potrebné robiť nič.

Peter

Dobrý deň prajem, rád by som spýtal, čí sa dá objednať opasok aj v dĺžke 95 cm? Ďakujem.

Unimax

Dobrý deň,
v ponuke máme iba dĺžky, ktoré sú uvedené v akcii, ale opasok sa dá doma veľmi ľahko skrátiť.
Pekný deň.

Klaudia Hermanová

Dobrý deň, je možné doručenie aj do Českej republiky? Ak áno, koľko by to stálo. Ďakujem

Unimax

Dobrý deň, v rámci ponúknutej akcie je poštovné na Slovensko. Do zahraničia tovar v rámci uvedeného poštovného nie je možné poslať.

Inka

Prosim Vas, aky ma odtien ten hnedy opasok? Dakujem

Unimax

Dobrý deň, odtieň je tmavohnedý ( ako tmavohnedá čokoláda).

Jana Hartonová

Ak objednám viac kusov jedného druhu – napr. čierny, hnedý… aké je potom poštovné?

Unimax

Dobrý deň, pri kombinácii dvoch opaskov akéhokoľvek druhu platíte iba jedno poštovné.
Pekný deň

Sim Ča

Dobrý deň, ak by som chcela opasok aj skrátiť je to možné? Dakujem

Unimax

Dobrý deň,
áno, opasok sa dá jednoducho skrátiť.
Pekný deň

Zuzana

Dobrý deň, chcem sa opýtať na podmienky objednania tovaru, či stačí len zakúpiť kupón alebo treba následne robiť aj nejakú objednávku? Keďže v ponuke nie je nič uvedené.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana,

netreba. Pri zadávaní platby zadáte aj Vašu doručovaciu adresu a po zaplatení stačí čakať na tovar.

Magdaléna

Sú aj dámske?

Zlavomat.sk

Pekný deň Magdaléna,

žiaľ v ponuke sú tento krát iba pánske opasky.

Andrea

Dobrý deň, prosím Vás, opasok je robený z jedného kusu kože?

Unimax

Dobrý deň,
opasok má pracku na bezdierkové zapínanie preto je opasok dvojvrstvový, pričom dolná vrstva opasku je špeciálne upravená na bezdierkový systém. Opasok sa skladá z dvoch vrstiev kvalitnej hovädzej kože, ktoré sú spolu pozdĺžne napevno zošité. Týmto opasok zároveň oveľa lepšie drží tvar a je pevnejší. Aj na pohľad takýto opasok pôsobí oveľa krajšie a elegantnejšie ako jednovrstvový opasok.

Martin

Dobrý den.. Ten opasok posielate v nejakej krabičke ?

Unimax

Dobrý deň, opasok nie je balený v krabičke.
Pekný deň

Peter

Ste si isty, ze ide o pravu hovadziu kozu?

Unimax

Dobrý deň, opasky sú z pravej hovädzej kože, presne ako je to uvedené v popise akcie.
Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore