Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup do vzrušujúceho 5D kina – Nové filmy!

4,8 / 5 5D cinema MAXIM (7 pobočiek) Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Veronika

Zdravím, bude 5D kino v Avione otvorené aj 1.1. 2016? resp.vzťahuje sa aj na tento dátum ponuka? Ďakujem.

5D kino

Dobry den Veronika,

1.1.2016 je svatek na Slovensku, kino otvorené nebude. Od 31.12.20115 5d cinema bude odstehované. Kdo ma zlavomat muzu do Erovea nebo Bory Mall

Anika

https://www.zla­vomat.sk/zlava/568143-vstup-do-vzrusujuceho-5d-kina-nove-filmy
kedy sem pridaju aj 5d kino trnava?
Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Anika,

to Vám zatiaľ nevieme povedať.

Peter

Zdravím,

v Humennom nie je možné zľavu použiť?

Ďakujem!

Zlavomat.sk

Pekný deň Peter,

zľavu je možné využiť v menovaných prevádzkach.

Peter

Zdravím,

ak som samostatná osoba, bude problém zúčastniť sa predstavenia, ak sa nepridajú cudzie osoby?

5D kino

Dobry den,

nie je problem, mozete sam.

Linda

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ak som si zakúpila kupón s výberom miesta do OC Max v Poprade, môžem ho použiť aj inde? Lebo pôvodne som chcela do OC Forum, ale na výber z variantov tam nie je.
Vopred Vám ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Linda,

je potrebné aby ste šli práve do toho kina do ktorého si zakúpite príslušný voucher.

Jaroslav Kralčák

Aký zážitok budem mať z 5D kina? Ako tí dvaja alebo ako tá dievčina, čo s pokojne pozerá. V čom spočíva vlastne 5D efekt?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Jaroslav,

v ponuke uvádzame nasledovné:

Návštevníci v 5D kine sa dostanú do sveta ilúzií a neuveriteľných pocitov. Budete vidieť, počuť, ale tiež cítiť, akoby ste sa priamo zamiešali do priebehu filmu.Trojrozmerný obraz na obrazovke je sprevádzaný zvláštnymi efektami, ktoré napodobňujú pohyb akcie na obrazovke, vpravo a vľavo, hore a dole. Či už je to rýchly prelet do hlbín vesmíru, alebo závratný automobilový pretek.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore