Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenný skipass do lyžiarského strediska Malinô Brdo

4,8 / 5 Stredisko Ružomberok - Malinô Brdo ski&bike Ružomberok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Franta

je vtom skypase zaratana aj cesta lanoukov hore

Nechápem!!!

Prečo ste dali mimo jarných prázdnin teraz voucher neplati cely mesiac ?!

Zlavomat.sk

Dobrý deň, voucher je platný do konca lyžiarskej sezóny. V obmedzeniach je ale uvedený dátum, kedy nie je možné voucher využiť. Toto obmedzenie sa vzťahuje aj na jarné prázdniny.

Monika

Dobrý deň,
je možné skipasy aj stornovať?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Monika,

áno, v prípade storna nám prosím napíšte na podpora@zlavomat.sk.

Prajem pekný deň.

Lívia

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať ako dlho trvá pri stornovaní zakúpeného skipasu vrátenie finančných prostriedkov?

Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Lívia,

pri storne voucherov Vám peniaze prídu späť na Váš účet do 5 dní. V prípade, že by ste chceli Vaše vouchery stornovať, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk.

Pavlina

Dobry den, zakupila som si u Vas zlavneny skipas na Malino Brdo. Avsak miesto tyzdenneho som si zakupila vikendovy. Dali by sa tieto skipasy vymenit?

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Pavlína,

vymeniť sa bohužiaľ nedajú, no dajú sa stornovať. Kontaktujte nás prosím telefonicky na +421 232 117 3­21 alebo nám napíšte na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Anna Jedličková

zaručíte mi, že bude po 06.03.2016– do konca zimnej sezóny kvalita snehu vyhovujúca na lyžovanie, alebo bude vôbec sneh? Mám právo vrátiť 5 voucherov, ktoré som si zakúpila a chcela som sa ísť tento víkend s rodinou lyžovať? Dostanem peniaze nazad? Vouchery som nepoužila doteraz z dôvodu zlej kvality zjazdovky.

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, Vašu objednávku máte možnosť vystornovať v rámci 14-dňovej zákonnej lehoty od zakúpenia vouchera.
V prípade storna je potrebné kontaktovať zľavomat na podpora@zlavomat.sk

hhh

plati skipass na tento vikend?? Dakujem :)

Zlavomat.sk

Pekný deň,

voucher neplatí v termíne od 1.2. do 6.3.2016.

Lea, Bytča

Toto ani nie je otázka, je to len konštatovanie. V sobotu 30.1. som bola lyžovať a bola parádna lyžovačka a tá 3 km zjazdovka nemá skrátka chybu. + som tam stretla Lakomca od Moliera, skrátka nemalo to chybu. :-) A ešte k tomu všetkému bolo inverzia – skrátka radosť žiť.
Ďakujem vám všetkým za krásny deň.
patnasty.januar@yahoo.com

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lea,

tak to nás skutočne teší! :) V prípade, že si lyžovačku zopakujete, pokojne nám pošlite fotku na fotomat@zlavomat.sk, na ktorej ukážete Vašu spokojnosť a my Vás odmeníme kreditmi! :)

Prajem pekný deň a veľa úspešných lyžovačiek.

Kamil Haršányi

Dobry den,

jarne prazdniny na slovensku:

15. – 19. Jarné prázdniny – Košický kraj, Prešovský kraj
22. – 26. Jarné prázdniny – Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj
29. Jarné prázdniny – Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj

Preco potom nie je mozne vyuzit kupon od zaciatku februara, ked prazdniny startuju az v polke?? Tato ponuka mi pride maximalne zavadzajuca.

Dakujem

Info Malinô Brdo

Dobrý deň,
Je nastavené nielen na jarné prázdniny v SVK, ale v ostatných susedných štátoch CZ a PL, kde to taktiež kupujú. Ďakujeme za pochopenie.

Natália

dobry den prvy krat som si u vas kupila tieto zlavove kupony uz ste mi ich aj poslali. mam otazku ako ich mam pouzit? mam ich vytlacit a preukazat sa nimi v stredisku? dakujem za odpoved

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, nie je nutné, aby ste mali kupóny vytlačené, stačí keď kódy kupónov budete mať niekde napísané, aby ste ich mohli na kase nadiktovať.

Miro

Dobrý deň skipas víkend za 15.90 je platný na obytná dva víkendové dni ?ďakujem

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, skipas víkend je platný len na jeden deň.

Marián Čellár

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či ponuka skipassu v cene 11,90 EUR je ešte k dispozícií. Ďakujem.

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, ponuka je aj naďalej k dispozícii.

Lea

Prosím vás, dokedy bude jazdiť skibus? Partia sa chystáme k vám lyžovať cez víkend 30.1.-31.1., no na zastávke skibusu pri železničnej stanici je že skibus premáva len do 28.1.2016… Je to pravda, alebo to tam niekto napísal len tak z rozmaru?

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, skibus bude premávať aj naďalej, tak ako je uvedené aj na našej webovej stránke http://www.skipark.sk/sk/Zima/Doprava/Skibus

peter

Prosim Vas je spustene uz komplet cele stredisko??/myslim uz aj zjazdovku/

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, od dnešného dňa t.j. 23.01.2016 je spustená aj zjazdovka do údolnej stanice kabínkovej lanovky.

Paulina Brichtova

Dobrý deň, až teraz som si prečítala otázky a zistila som, ako ste mysleli zátvorku ( pre prehladnosť navrhujem, aby ste nechali iba dátum a nezavádzali jarnými prázdninami, nakoľko tie začínajú až 13.2 ). Kúpila som si víkendový voucher a nebude platý v čase, keď budem na Maline, je možnosť doplatiť rozdiel pre skipas v plnej cene a využiť tak zaplatený voucher v lyžiarskom stredisku ? Ďakujem

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, veľmi ľutujeme, ale nebude to možné.
Ďakujeme za pochopenie.

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Paulina,

v prípade, že Vám nevyhovuje dátum máte možnosť Vašu objednávku vystornovať v rámci 14-dňovej zákonnej lehoty od zakúpenia voucheru. Ak voucher nebude možné využiť, môžeme Vám odporučiť voucher darovať.

Pokiaľ by aj napriek tomu voucher nebol využitý, je tu ako výhoda vernostného programu takzvaná refundácia. V prípade, že využijete refundáciu, na váš účet na Zlavomat.sk Vám pripíšeme celú hodnotu voucheru v kreditoch, ktoré môžete využiť na ďalší nákup. Váš voucher v tomto prípade musí byť nevyužitý a neohodnotený. Refundácia sa vždy týka iba 1 voucheru.

Refundáciu je ale možné uskutočniť až v rozmedzí 14–30 dní po skončení platnosti voucheru. Ako často môžete refundáciu využiť, zistíte vždy na http://www.zlavomat.sk/vernostny-program , a to podľa Vášho aktuálneho vernostného programu.

Pokiaľ by ste chceli Vašu objednávku vystornovať, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk

Prajem pekný deň.

Patrik

Dobrý deň, chcem sa vás opýtať ,že Malinô Brdo je v ponuke na zlavomate ale piše sa tam že je 0:00:00 do konca kupy skipasu a chcem sa spýtať či bude platný keď ho kúpim.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Patrik,

akcia stále beží, voucher si tak môžte stále zakúpiť. V prípade, že si voucher zakúpite bude jeho platnosť do 31. 3. 2016 s obmedzením od 1.2. do 6.3.2016 kedy sa nedá použiť.

Prajem pekný deň.

Martin Chmurik

Dobry den Chcem sa vas spytat že či táto zlava plati len cez stranku ?
Dakujem

Info Malinô Brdo

Áno, nákup len cez e-shop na zlavomate.

Naďa

Ešte jedna otázka, ak si kúpim zľavnený voucher do strediska, no nevyužijem ho, môže si uplatniť vrátenie ceny za voucher?
Díky za odpoveď. N.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Naďa,

objednávku je možné stornovať v rámci 14-dňovej zákonnej lehoty od zakúpenia voucheru. Ak voucher nebude možné využiť, môžeme Vám odporučiť voucher darovať.

Pokiaľ by aj napriek tomu voucher nebol využitý, je tu ako výhoda vernostného programu takzvaná refundácia. V prípade, že využijete refundáciu, na váš účet na Zlavomat.sk Vám pripíšeme celú hodnotu voucheru v kreditoch, ktoré môžete využiť na ďalší nákup. Váš voucher v tomto prípade musí byť nevyužitý a neohodnotený. Refundácia sa vždy týka iba 1 voucheru.

Refundáciu je ale možné uskutočniť až v rozmedzí 14–30 dní po skončení platnosti voucheru. Ako často môžete refundáciu využiť, zistíte vždy na http://www.zlavomat.sk/vernostny-program , a to podľa Vášho aktuálneho vernostného programu. Pokiaľ by ste chceli refundáciu využiť, neváhajte nás v spomínanom období kontaktovať na podpora@zlavomat.sk

Prajem pekný deň.

Naďa

Dobrý deň,
mám jednu otázku. Ešte nikdy som nebola na Malinom Brde, no počula som, že je tam super lyžovačka. Preto som sa rozhodla tento rok ísť k vám vo februári. Keďže prídem vlakom, bude k dispo niekde poblízku skibus zo železničnej stanice a potom aj späť zo strediska MalinôBrdo? Alebo aké sú možnosti spojenia Z a DO železničnej stanice (príchod okolo 8:00 zo smeru Považská Bystrica)? Vďaka

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, do strediska aj zo strediska sa dostanete skibusom, cestovný poriadok nájdete na našej stránke http://www.skipark.sk/sk/Zima/Doprava/Skibus

Denka

Dobry vecer,zlavne vikendove skipassy za 15,90 eur sa nedaju vyuzit v dnoch 20 a 21 februara? To je sobota a nedela.Dakujem

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, vouchery neplatia v termíne 1.2. – 6.3.

Martin Chmurik

Tato zlava je platna aj ked si pojdem kupit skipass na Malino

Zlavomat.sk

Dobrý deň pán Chmurik,

táto zľava je platná len pri kúpe voucheru cez zlavomat.sk, pri zakúpení skipassu priamo na stredisku je cena vyššia.

Prajem pekný deň.

Braňo

Dobrý deň, je k dispozícii aj skibus? Ak nie, tak odkedy by mal jazdiť? Ďakujem.

Info Malinô Brdo

Skibus je v prevádzke od 9.1.

Stanislav

Dobry den,

ak kupime ten vikendovy, drahsi, listok ako darcek, bude ho mozne vyuzit aj cez tyzden alebo striktne len cez vikendy?

Dakujem

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, takto by to šlo, opačne ale nie.

Matej

Dobrý deň,
bude možnosť nákupu týchto zvýhodnených skipasov počas celej sezóny?

Zlavomat.sk

Pekný deň Matej,

to Vám žiaľ nevieme povedať. Záleží od toho koľko kusov sa priebežne predá.

Peťo

Dobrý deň. Platia uvedené akciové ceny bez ohľadu na vekovú kategóriu lyžiara (dospelý, junior, dieťa, senior) ?

Info Malinô Brdo

Dobrý deň, ceny platia bez ohľadu na vekovú kategóriu.

Petra

Dobry den, prosim Vas od akeho veku, potrebuje dieta tento listok? Dakujem

Info Malinô Brdo

Keď už dovŕšilo 6 rokov.

Ľudka

Dobrý deň prajem, 1.2.2016 sú polročné prázdniny (a to nie sú ani vianočné, ani jarné prázdniny…) a prvé jarné prázdniny začínajú Košickému a Prešovskému kraju dňa 13.2.2016. Aj mňa – tak ako väčšinu pýtajúcich sa nado mnou by zaujímalo, či sa skipasy dajú využiť od 2.2. do 12.2., keďže vtedy nemá prázdniny na Slovensku nikto. Ináč je trošku nejasne a zavádzajúco uvedená informácia v zátvorke. Vďaka

Zlavomat.sk

Pekný deň Ľudka,

Platnosť kupónu je od začiatku do konca zimnej sezóny 2015/2016, okrem 26.12.2015 – 10.1.2016 a 1.2. – 6.3.2016. Toto obmedzenie dal poskytovateľ zľavy a v rozmedzí týchto termínov nie je možné využiť voucher. Takže ani 2.2 až 12.2.2016.

Braňo

Dobrý deň,
poprosím o odpoveď na otázku, ako je to s využiteľnosťou skipasov počas obdobia 1.2 – 6.3.2015. Nie je jasné, či platí časové obmedzenie v celom období, alebo obmedzenie len v čase polročných a jarných prázdnin Slovenskej republiky. Už bola položená podobná otázka pred 3 dňami od inej osoby. Zatiaľ bez odovede. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Braňo,

predchádzajúci príspevok sme ako otázku nebrali, skôr ako konstatovanie. Obmedzenie vysvetľuje už odpoveď na prvý príspevok: Platnosť kupónu je od začiatku do konca zimnej sezóny 2015/2016, okrem 26.12.2015 – 10.1.2016 a 1.2. – 6.3.2016 (nedá sa využiť počas vianočných a jarných prázdnin). V rozsahoch týchto termínov nie je možné uplatniť voucher,

Alena

skipas je možne využit aj cez vikend alebo len cez tyžden.....

dakujem

Info Malinô Brdo

Spustili sme 2 akcie jedna víkendová 15,90 € a potom druhá cez pracovný týždeň 11,90 €.

Martin

Dobrý den,

je v cene aj lanovka ci listok na nu sa kupuje osobitne?

Dakujem

Info Malinô Brdo

Lanovka je v cene skipasu.

Martin

Je možné kupón uplatniť od 15.2.do 19.2.2016?

Info Malinô Brdo

Platnosť kupónu je od začiatku do konca zimnej sezóny 2015/2016, okrem 26.12.2015 – 10.1.2016 a 1.2. – 6.3.2016 (nedá sa využiť počas vianočných a jarných prázdnin).

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore