Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

LED pás s diaľkovým ovládaním a adaptérom na podsvietenie interiéru! Cena vrátane poštovného

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Milan

Dobrý deň, nedávno som si od vás kúpil tento LED pás, dobre došiel, ale keď som ho vyskúšal, nesietilo, tak som kúpil novú batériu do ovládača, ale ani tak nejde, niečo som mohol zle zapojiť, alebo čo tomu chýba, ďakujem

InterSale s.r.o.

dobry den, led pas sa zapaja do modulu ( bielej skrinky) , je vsak mozne ho zapojit z oboch stran, pricom z jednej strany nejde. ( treba zapojit sipkami k sebe) pripadne mozte zaslat spat vymenime
s pozdravom

Fedorova Daniela

Dobrý večer, ako sa to namontuje na stenu a čo treba ešte k tomu? Ďakujem

InterSale s.r.o.

…iba trpezlivost :) vsetko je v baleni vratane obojstrannej lepky

Iveta jurisinova

Prvykrat som si nieco objednala cez zlavomat, ale platbu som nedokazala cez moju bankovu kartu realizovat,takze by som ojednavku chcela zrusit

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Iveta,

objednávku sme Vám stornovali. V prípade akýchkoľvek otázok s platbou nás kedykoľvek kontaktujte na +421 232 117 321.

Prajem pekný deň.

Juscakova Lubica

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ci máte v ponuke aj biely pás alebo len farebné,ja by som potrebovala ,práve ten biely

PRUSTY s.r.o.

dobry den, ano mame aj biele tie vsak nemaju dialkove ovladanie, ak potrebujete nie je problem iba nam treba po objednavke napisat email s kodom objednavky a ziadostou o zaslanie bieleho, listy bohuzial nepredavame
s pozdravom

gitka pavkova

Zdravim…chcem platit v hotovosti pri prebrani tovaru na poste.nemam ucet.je to mozne?

Zlavomat.sk

Pekný deň Gitka, žiaľ platba na dobierku nie je možná. Ak nemáte účet, je možné zaplatiť priamym vkladom na náš účet v ČSOB banke.

Hrivnáková Martina

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či je možné použiť tento led pásik do sprchy, či je odolný voči vode.

Ďakujem

InterSale s.r.o.

dobry den, ano je to mozne, avsak adapter nesmie byt na zdroji vlhosti a uz vobec nie vody , pripadne sa musi umietnit do krytej ( najlepsie IP64) skrinky
s pozdravom

Peter

Dobrý deň,
ešte raz mám otázku ohľadne bielej farby.
Žiadny odtieň bielej sa nedá nastaviť?
Ďakujem za za odpoveď.

InterSale s.r.o.

dobry den, na farbenych pasoch nie su biele LEDky
s pozdravom

Radoslav

Dobry den, v pripade, ze potrebujem rozdelit pas na 3 casti, je poterbne nieco dokupit alebo veci na prepojenie budu v baleni? Dakujem

InterSale s.r.o.

dobry den, je potrebne prepojit izolovanymi vodicmi ktore nie su sucastou balenia
s pozdravom

Richard Fehér

Dobrý deň, je ten led pásik zaliaty v gume a je vode odolný.

InterSale s.r.o.

dobry den, ano zaliate a vode odolne
s pozdravom

Renata Hakiová Kuželová

Dobrý deň koľko kusov LED má cely pásik ?

InterSale s.r.o.

dobry den, 50 led/ meter
s pozdravom

Ing.Jozef Mitašík

Dobrý deň.
Na LED páse absentuje modrá LED dióda. Je tam zelená G, červená R a biela s popisom B. Namiesto modrej je tam biela (s popisom B-Blue).
Teda mi LED pásik nerobí farby tak ako je popisované.
Čo teraz?

InterSale s.r.o.

dobry den, ak nie je nieco v poriadku, poprosime zaslat spat a vymeni sa
s pozdravom

janiela.cicak@centrum.sk

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, ako sa používa adaptér, ak sa LED pás môže strihať na kúsky a ako rozstrihnuté pásiky napojím do elektriky.
Ďakujem

InterSale s.r.o.

dobry den, rozstrihnute pasiky je nutne poprepajat, pripadne pouzit viac zdrojov
s pozdravom

Ľudovít Holeček

Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa dá nadstaviť aj klasická biela farba. Ďakujem

InterSale s.r.o.

dobry den, na farebnom pase nie, biela je na bielych pasoch

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore