Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kvalitné kožené pánske opasky s oceľovými prackami vrátane poštovného

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Michal

Dobrý deň,
na vnútornej strane opasku je povrch ktorý zanecháva špinu – čierne žmolky. Môžete mi prosím poradiť, čo s tým?

PRUSTY s.r.o.

dobry den, staci opalchnut vo vlaznej vode, pripadne pretret vlhkou handrou a nechat vysusit
s pozdravom

Elena

Prosím, a ešte ktorý model má šírku 3 cm?

Zlavomat.sk

Pekný deň Elena,

model 7 má napríklad 3 cm.

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či sa dá na opasku upraviť veľkosť, či je pri pracke skrutka? Ďakujem

InterSale s.r.o.

dobry den, ano kazdy opasok je mozne skracovat bez viditelnych znamok

Roberta

Dobry den, chcem sa opytat ci opasky pridu do Vianoc. Dakujem.

InterSale s.r.o.

DOBRY DEN, OBEJDNAVKY DO 14.12 URCITE, ZVYSNE SA POSNAZIME, RESP ZASLEME V PONDELOK ZAVISI OD POSTY
S POZDRAVOM

Peter

ak sirka opaskov je podla modelu, aka prosim je sirka model c.3 a model c.7?
dakujem

PRUSTY s.r.o.

dobry den, 4cm (3) a 3cm (7)

Elena Antalová

Prosím šírku opaskov

PRUSTY s.r.o.

dobry den, podla modelu, zvacsa 4 cm

Dominika Krajčiová

Dobrý deň, objednala som si veľkosť L, 115 cm, ale prišiel mi zrejme XL, pretože má 125 cm. Kupovala som ho pre osobu, ktorá nosí opasky dlhé 112 cm. Je zbytočne obrovský a do Vianoc sa už zrejme nestihne vymeniť, však? Ďakujem.

PRUSTY s.r.o.

dobry den, velkost v objednavke je orientacna, opasky sa daju skracovat behom 1 minuty podla navodu na nich pricom skratenie nie je viditelne. skracuju sa pod prackou

Zuzana D.

Dobry den, objednavku som urobila, aj uhradila.. je potrebne cislo voucheru zaslat este na nejaky mail, ci tovar pride automaticky na uvedenu adresu? Dakujem..

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana,

nie je potrebné už nikam zasielať voucher. Stačí už len čakať na tovar.

Zuzana

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci by sa dal model c. 3 objednat aj v dlzke 130 cm? Dakujem pekne za odpoveď.

PRUSTY s.r.o.

dobry den, ano da treba uviest v poznamke
s pozdravom

Michal Dunaj

Dobry den, chcel by som sa opytat, ci nevyrabate opasky aj vo vacsich dlzkach, napr. 135, 140cm alebo tieto dlzky len na osobitnu objednavku? Verim, ze je nas viac objemnejsich zakaznikov a prijali by sme aj dlhsie opasky, aj za tak senzacnu cenu. Dakujem

Prusty

Dobrý deň vieme dodat aj v takej dlzke …teda 140 cm…iba nezarucim ze bude presne z danou prackou, minimalne vsak s podobnou. V prípade objednávky treba uviesť v poznámke
S pozdravom

Monika

Dobry den, chcem sa opytat ci opasok – MODEL 3 je ciernej farby. Dakujem.

PRUSTY s.r.o.

dobry den, ano vsetky su cierne
s pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore