Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Privátny wellness pre 2 osoby + nápoj + pizza + vodná fajka

4,1 / 5 Lotus aromawellness & massages Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Gabriela

Pri termine po 20tej hodine sa plati priplatok 2,50. Tento priplatok je za osobu alebo spolu? Dakujem

Wellness

Dobry den.Poplatok je za dve osoby spolu.

Gabika

Dobry den,

Chcela by som sa opytat na variant c. 9, kolko by bol priplatok za vodnu fajku. Dakujem

Wellness

Dobry den.

Vsetky dalsie informacie , moznosti doobjednania a ceny cohokolvek vam radi zodpovieme telefonicky. +421 905 507 044 či +421 911 507 0­44. Dakujeme. Pekny den

Kristína

Dobrý večer,

chcem sa opýtať či mi bude záloha 60 eur(2 osoby) vrátená po odchode v plnej výške. Ďakujem.

Wellness

Zaloha je vratena v plnej vyske pokial neznecistite vodu vo virivke (cimkolvek) alebo ak nebude poskodene zariadenie vo Wellness.Dakujeme za pochopenie ..ZALOHU NAS DONUTILI VYBERAT KLIENTI KTORY NEVEDELI AKO SA MAJU CHOVAT VO WELLNESS(POMYLILI SI TO S HODINOVYM HOTELOM) A NIEKTORI ZNICILI ZARIADENIE ATD…U NAS JE PRVORADA HYGIENA!TESIME SA NA NAVSTEVU VSETKYCH KLIENTOV KTORY SI CHCU PRIST PRIJEMNE ODDYCHNUT .

Alexandra

Dobry vecer,
prosim Vas, kolko sa plati zaloha na osobu 10€ alebo 30€? dakujem

Wellness

Dobry vecer. Zaloha je 30e na osobu.Dakujem

Lucia

Dobry den, chcem sa spytat, ci sa smu priniest vlastne uteraky? vopred dakujem

Wellness

Dobry vecer.Samozrejme mozete si priniest vlastne uteraky aj prezuvky :)

denis lichvarcik

Dobry chcem sa opytat kolko stoji Variant 3

Wellness

dobry, mame 3 druhy variantu 3, ktory presne mate na mysli?
dakujem

Wellness

Dobry vecer. Neviem kto tam pisal tu predchadzajucu odpoved?? Ale variant 3.je v cene: 38.90e

Stano Uherek

Dobrý mal by som otázku na 3-hodinový privátny vstup pre 2 osoby do sauny aj vírivky + alko napoj + pizza :) , dala by sa pridat vodná fajka ? pripadne aký alko napoj je v ponuke ?

Wellness

DOBRY DEN.

ANO DA SA.UZ SOM VAM ODPOVEDALA AJ V SMS.

Stevo

Prosim Vas, kolko stoji tato varianta:

Variant 4: 2–hodinový privátny vstup pre dve osoby do vírivky aj sauny + alko nápoj

Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Stevo,

tento variant je v cene 38,90 €.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore