Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zábavná silvestrovská pyrotechnika

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Štefan

a este jedna vec sa mi nepacila, a to doba dodania tovaru – pisete ze 7 pracovnych dni, ja som objednaval a hned aj vyplatil 5.12. a doslo mi to po urgovani 21.12., t.j. na 11 pracovny den od objednavky a este som si po to musel ist na postu sam…

Štefan

„PARTNER Ekopyro s.r.o. pred 11 hodinami

Dobrý deň ! Napíšte nám prosím č. objednávky a my to preveríme. S pozdravom“

cislo objednavky bolo – 23088105

Barbora T.

Dobrý deň,
22.12.2015 som vytvárala objednávku na ohňostroj, ktorú som aj zaplatila, ale firma sa ešte stále nevyjadrila k dátumu doručenia. Ako postupovať?

Ekopyro s.r.o.

Dobrý deň !
Vaša objednávka bude doručená dňa 31.12.
S pozdravom

Marcel

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by tovar stihol prísť do 31.12.2015. Za odpoveď vopred ďakujem.

Ekopyro s.r.o.

Dobrý deň !
Áno Vaša objednávka bude doručená dňa 31.12.
S pozdravom

Michaela Szegényová

Dobrý den
bolo by možne dodanie do Silvestra,máte písané že cca 7 dní

Ekopyro s.r.o.

Ak si objednáte dnes doručenie do silvestra už nie je možné.
S pozdravom

Marcel

Dobrý deň, 28.-30.12. budete mat otvorene?

Ekopyro s.r.o.

Dobrý deň !
Dňa 30.12. máme otvorené od 9:30 do 18:00
S pozdravom

Štefan

no nerozumiem tomu „vlastna doprava“ za 4€… cakal som dopravu az domov a nie ze mi z nicoho nic prisla sms o nejakej zasielke. mal som toho naobjednavaneho viac ,takze som netusil odkial je ta zasielka. az na poste som zistil, ze je to zasielka od ekopyro a pytal som sa pani, ze preco mi to nedorucili az domov, tak zasielka vraj bola iba na postu…

Ekopyro s.r.o.

Dobrý deň !
Napíšte nám prosím č. objednávky a my to preveríme.
S pozdravom

Štefan

rad by som vedel, kedy bude tovar doruceny? objednavku som vytvoril a hned aj zaplatil 5.12. s predpo­kladanym datumom dorucenia 15.12. a nikde nic… som z KE. dakujem za skoru odpoved.

Dušan Oros

Ak by som kupil viac veci viete to poslat naraz s jednym postovnym alebo to aj tak posielate po kusoch pripadne ci by nebol problem dorucit to do KE dakujem

Mariana Faithová

je potrebny vytlacenz kupon pri preberani?

Ekopyro s.r.o.

Áno.
V prípade ak nemáte vytlačenú objednávku, je potrebné vedieť aspoň číslo objednávky.

S pozdravom

Lubika Haladova

neda sa to priviest alebo poslat postou do Trnavy ?

Ekopyro s.r.o.

Doručenie objednávky je samozrejme možné aj do TT.
S pozdravom

Peter

Presne tak, to by som aj ja rad vedel!!!

Ekopyro s.r.o.

Dobrý deň !
Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné problémy s nájdením firmy zajtra tam bude osadený plagát pre jednoduchšie nájdenie.
S pozdravom

Juris Soson

a kde vas presne najdem?Bol som na uvedenej adrese a nic tam take neni,a nedvihate ani telefon!!!

Ekopyro s.r.o.

Dobrý deň !
Ospravedlňujeme sa Vám za prípadné problémy s nájdením firmy zajtra tam bude osadený plagát pre jednoduchšie nájdenie.
S pozdravom

Peter

V ktorych dnoch a hodinach je mozny osobny odber?

Ekopyro s.r.o.

Dobrý deň ! Osobný odber je možný v pracovných dňoch od 10 – 19 hod. S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore