Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Praha v novom roku volá! Váš obľúbený PLUS Hostel Prague na 1 noc pre dvoch

4,1 / 5 PLUS Hostel Prague** Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Simona Tulakova

Dobrý deň, môžem sa spýtať cez víkend 25–27.3 máte volnú izbu pre 2 ? na 2 noci ? ďakujem za odpoveď

Miroslav Čenteš

Dobry den, v termine velkonocneho vikendu nie je mozne voucher vyuzit.

Pekny den

Eva

Dobrý deň!
Prosím Vás máte voľnú izbu pre 2 osoby v termine od 25.01 do 26.01.2016 ?
Ďakujem, a čakám Vašu odpoveď.

Miroslav Čenteš

Dobrý den,

ano mame volne izby pre rezervaciu nas prosim kontaktujte na reservations@plusprague.com

Peťo

Dobrý deň zaujimame sa o termín 26 – 28 február, na 2 noci, ale chceme ísť 5 osob, ako to musíme zakúpiť ? 5 osoba si musí kupovať dva kupony pre dve osoby ?

Dakujeme za odpoved

Miroslav Čenteš

Dobry den,
treba zakupit 5 kuponov a nikto nebude uz nic doplacat.

Diana

Dobrý deň, ešte platí tento kupón? Chcem sa ešte opýtať aká je izba s minimálnym počtom lôžok. Ďakujem

Miroslav Centes

Dobry den, tato ponuka je platna a kupon plati do 30/4/2016

Izby su podla Vasejho vyberu pre 2 – 4 – 6 – 8 osob, zalezi na Vasom vybere a pocte osob s kolkymi pridete. Mozete si vybrat aj viacej 2 lozkovych izieb kupon y sa v tom pripade scitaju. Nikto iny okrem Vas nie je na izbe.

Veronika Komorovská

Dobrý deň, snažila som sa Vám napísať mail, ale nejde mi to odoslať. Mohli by ste mi napísať nejaký iný kontakt na Vás. Ďakujem

Miroslav Centes
Martina Korytková

Zdravim,mate volny termin 27.12.-29.12.????

Miroslav Centes

Dobry den,

bohuzuial tento termin volno nemame.

Pekny den

Rastislav Ivanco

Dakujem..

Rastislav Ivanco

Dnes je nedela a konci v o polnoci na zlavomaye zlava…potreboval by som s ircotostou vediet…na jednu noc pre 4roch…bud samostatne 2-postelove alebo spolocna …ak by uz.15–16..januar2016…

Miroslav Čenteš

Dobrý deň,

Tento termín máme volno, prosím kontaktujte nás na reservations@plusprague.com

S pozdravom

Martin

Dobrý deň, máte voľné miesto pre dve osoby v čase od 7.1. – 9.1.2016? Ďakujem.

Miro

Dobry den,

ohladne rezervacii volnych terminov nas prosim kontaktujte na reservations@plusprague.com

Veronika

Dobrý večer,
rada by som sa opýtala, či sa dá kupón uplatniť na 1 noc z 28. na 29. december. A teda tiež či máte ešte voľné izby s manželskou posteľou.
Ďakujem za odpoveď.

Miroslav Centes

Dobry den,

v tomto termine mame uz bohuzial plno.

Pekny den

Rastislav Ivanco

Zdravim…V januari ideme na 4Fans…bol by volny termin…zo 15–16 a 16–17…januar…stvor­postelovu izbu.Chcel ny som kupit vouchery

Miroslav Centes

Dobrý den,
v tomot termine este mame volno, kontaktujte nas prosim na reservations@plusprague.com

jozef

Akcia plati iba na 1noc ?je moznosy 2a viac ?

Zlavomat.sk

Pekný deň Jozef,

je možné spojiť viac pobytov za sebou a tak si predĺžiť pobyt.

Veronika Komorovská

Dobry den, prosim Vas mate volnu izbu pre 2 osoby v termine od 20.12. do 21.12. 2015.
Dakujem.
S pozdravom
Komorovska
(odoslane z mobilu)

Miroslav Centes

Dobry den,

na tento den mame volne kapacity pro rezervaci nas prosim kontaktujte e-mailem na reservatios@plusprague.com

JANA

dobrý večer,ja by som sa chcela spýtať,či by ste mi neporadili akou najlepšou trasou sa k vám dostaneme(metrom,e­lektričkou),prí­deme do Prahy vlakom,tak pôjdeme z hlavnej vlakovej stanice,dakujem

Miroslav Centes

Dobrý deň,

najlepšie je ísˇvlakom až na Nádraží Holešovice, ak táto možnosť nie je, tak z Hlavního Nádraží pokračujte červeným metrom (linka C) smer Letňany, metrom tri stanice na Nádraží Holešovice, odtial akoukolvek tramvajou jednu stanicu na Ortenovo náměstí, odtialto pešo je hotel asi 200 metrov.

Pekný deň

Barbora Benčičová

DObrý večer, mám problém. Kupili sme si voucher a už aj autobus a teraz mi napísali z hostelu, že nemajú miesto. peniaze zo zaplateného autobusu mu nevrátia.

Miroslav Čenteš

Dobrý deň,

O aký termín sa prosím jedna? Pred zakúpením voucher je treba sa informovať o dostupnosti. Zajtra skontrolujeme vás email a požiadavok. Za PLUS Prague

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore