Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fantastická jar na Donovaloch v Penzióne Zornička

4,3 / 5 Penzión ZORNIČKA** Donovaly (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
monika

dobry den ke si teraz kupim pobyt bude mi voucer platit az do juna?dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Monika,

áno, voucher je platný až do 19.6.2016. Kon­krétny termín si môžete rezervovať priamo na recepcii hotela e-mailom na recepcia@penzionzornicka.sk.

Valika Mizeráková

Dobry vecer. Chceli by sme rezervovat pobyt na silvestra ale zo zaciatkom pobytu 31.12.2015. Dalo by sa to?

Juraj, recepcia

Dobry den, konkretne otazky ohladom datumov prosim zasielajte na adresu recepcia@penzionzornicka.sk

Ideal Optik

Dobry den,
chcem sa opytat ci je mozne zobrat so sebou aj 3kg maleho psika.
Dakujem

Juraj, recepcia

Dobry den, zial v nasom penzione neposkytujeme moznost ubytovania s domacim zviaratkom, a teda ani s vasim psikom.

Lubos

Zdravim, chcem sa opytať na skipasy či su v cene lebo v ponuke je parksnow card ale nerozumiem tejto ponuke celkom. Dakujem za info

Juraj, recepcia

ParkSnowCard, kotru ponukame je zlavova karta pre nakup skipasov a inych skuzieb v ramci ParkSNOW. Cenniky pre nakup skipasov najdete na strankach http://www.parksnow.sk/zima/cennik.php?cn=2

Marek

Dobrý večer prajem chcel by som sa spýtať ohľadom silvestra mali by sme záujem ak by sa dalo presunúť termín na 31.12.-2.1.2016.Za odpoveď Ďakujem Marek

Juraj, recepcia

Dobry den, konkretne otazky ohladom datumov prosim zasielajte na adresu recepcia@penzionzornicka.sk

Erik Kajáti

Dobrý večer, mám záujem o kupón na Silvestrovský pobyt. Rád by som ale vedel bližšie informácie o penzióne, ako napríklad vybavenie izieb alebo nejaké fotografie interiéru. V popise kupónu ani na internetovej stránke penziónu niesú žiadne bližsie informácie. Ďakujem.

Juraj, recepcia

Dobry den,
ubytovanie v nasom penzione poskytujeme v 1–3 lozkovych izbach standardneho vybavenia s vlastnou kupelnou. Sucastou penzionu je restauracia, bar k dispozicii mate parkovisko, lyziaren, stolny tenis, pripojenie na internet.

 https://www.facebook.com/Ofici%C3%A1lny-profil-Penzi%C3%B3nu-Zorni%C4%8Dka-916823551730719/?fref=photo

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore