Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Klasické olejové masáže celého tela od Thajky

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Fero

Postaci vam ako preukazanie vytlaceny pruzok papiera s cislom kuponu? Udrziavanie kuponov v mobile – hlavne ak je ich viac je neprakticke, a tlac kuponov A4 s farebnym obrazkom je zasa neekonomicke.
Dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Fero, bude postačovať aj variant ako popisujete. Prípadne si ho môžete poslať formou sms do mobilného telefónu.

Fero

Pri objednavke je poziadavka nahlasit cislo voucheru. Dodavatel ma tak moznost overit si jeho platnost. Dodavatel si objednavky eviduje a vie kedy kto ma prist a aky kupon nahlasil – cize ma dostatocne informacie.

Preco je teda hrubym pismom pozadovane preukazat sa platnym kuponom, ktory vyzaduje tlac A4 s farebnym obrazkom, ked som sa nim uz preukazal pri objednavke?

Dakujem.

Ramthai

Preukazat sa mozete aj mobilnou aplikaciou, kde si kupon mozete zobrazit. Ide o overenie si, ci ste vlastnikom kuponu, ci ste sa k nemu nedostali nahodou a pod. Je to pre zabezpecenie samotneho zakaznika, aby sa nestalo to, ze pridete na masaz a povie Vam maserka, ze kupon bol uz uplatneny niekym inym.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore