Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vkusné pánske hodinky s koženým remienkom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Maria Popjakova

dobrý večer poprosila by som dlžku remienka da´kujem

Martinique, s.r.o.

Pekný deň Mária, remienok vrátane tela hodiniek má cca 25cm. Ďakujeme

patricia Keruľová

Dorby den, chela by som sa opytat, do kedy plati tatto zlava? Dakujem

Martinique, s.r.o.

Pekný deň Patrícia, tovar bude dostupný minimálne 14 dní alebo vypredania zásob.

Eva

Dobrý deň,
Chcela by som som vedieť aká je Vaša adresa ako dadávajúceho obchodu, alebo stránku, na ktorej pôsobíte a opýtať sa, či je možné vidieť skutočnú fotku hodiniek. Takisto mi tu chýba nejakéhodnotenie od kupujúcich.
Ďakujem.

Martinique, s.r.o.

Pekný deň Eva, skutočná a detailná fotka hodiniek je v ponuke – 3 obrázok pod hlavnou fotkou – kde vidíte kompletný ciferník aj remienok.

Ivana

Dobry den, chcem sa spýtať či všetky menšie ciferniky ukazuju danu funkciu. (sekundy,datum,..) alebo to tam je iba pre image?

Martinique, s.r.o.

Dobrý večer Ivana, všetky ciferníky sú samozrejme funkčné

Jana Ciha

Priemer 37mm: je meraný priemer sklíčka, alebo je to priemer vonkajšieho kovového rámu?

Jana Ciha

Hodinky sú na batériu, netreba ich naťahovať? Je tam totiž priveľa koliesok na boku.

Martinique, s.r.o.

Pekný deň Jana, hodinky sú na batériu čiže ich netreba naťahovať. Priemer 37mm je priemer celých hodiniek.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore