Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zelená káva 0,5 kg alebo 1 kg

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Marianna Mašátová

Pekne pozdravujem,
ako dlho po otvoreni sacku kava vydrzi? Mate uz len kilove balenie a to je veru dost…
 Vdaka

Epadia

Dobrý deň,
dodávame to v uzatvárateľných obaloch a vydrží Vám to aj vyše roka – skladujte v suchu, bežnej teplote a nie na slnku.

Dalibor Suchánek

Do
brý deň, prosím info že či zelená káva ktorú ponúkate je v ponuke aj zrnková a či je vhodná aj do kávovarov?
Ďakujem
 DS

Epadia

Dobrý deň,
dávame to rovno mlieť takže zrno nemáme – doma si ho nedokážete pomlieť, je príliš tvrdé a pružné. Doporučujeme to skôr zaliať – zelená káva sa napučí a môže to poškodiť kávovar.

Soňa Miháliková

Dobrý deň, dá sa káva prevziať aj osobne ? Poštovné 3 eurá sú dosť vzhľadom na cenu samotnej kávy.

Epadia

Dobrý deň,
dá sa prevziať osobne v Martine. Musíte si však kúpiť aj poštovné cez zľavomat a potom Vám ho vrátime v hotovosti.

Milka Hazdová Surňáková

Prosím vás koľko percent kys.chlorogenovej obsahuje táto káva?

Epadia

Dobrý deň Milka, je to od 3 do 5%. Závisí to od konkrétnej sezóny – vlhkosť, slnko a pod. a môže sa to jemne líšiť aj medzi konkétnymi zrnami takže Vám vieme povedať len, že je to v uvedenom rozpätí.

Patrik

Prajem dobry den,

Vas eshop neobsahuje velmi vela nalezitosti, na to aby som mu doveroval. Adresa? Uvedena kava sa ani na eshope nenachadza.

A v obchodnom registri, nemali by ste mat uvedeny potravinarsky tovar, hygiena o Vas vie?

Epadia

Dobrý deň,
adresa je v kontaktoch a obchodných podmienkach. Produkt je na linku http://epadia.sk/sk/produkty/393-zelena-kava-mleta-500g.html. Spoločnosť má odobrenie zo strany hygieny – toto sa v registri neuvádza. Úprimne nevieme o čo Vám ide, k nákupu Vás nenútime.

Anna Hunáková

Dobrý deň, je káva už pomletá?

Epadia

Dobrý deň Anna,
áno káva už je pomletá – trochu hrubšie ako presso. Zrnkovú teda dodať nevieme.

Monika Kopcova

Aky je rozdiel medzi klasickou kavou a tabletkami s obsahom kavy?

Epadia

Dobrý deň Monika,
tabletky obsahujú extrakt vybraných látok (žiadúcich, no nie všetkých) zo zelenej kávy a to väčšinou vo väčšom množstve ako je v bežnej šálke tejto kávy. Preto napríklad, ak by Vám išlo čiste o kyselinu chlorogénovú, v tabletkách jej bude viac. Klasická káva však obsahuje komplexnejšiu zmes látok a nieje upravovaná t.j. nič sa z nej nevytratilo a máte istotu, že v nej tie látky naozaj sú.

Dominika Kalieta Pecúšová

Dobý deň kedˇ si objednám zelenú kávu musím vysadiť zrnkovú kávu?Pijem 2 šálky zrnkovej kávy denne.

Epadia

Dobrý deň Dominika,
určite ju vysadiť nemusíte. Nijako to na seba nevplýva. Treba len brať do úvahy, že aj zelená káva obsahuje kofeín a preto netreba množstvo preháňať. Doporučujeme vypiť dokopy maximálne 4 šálky káv za deň.

Patrik

Dobrý deň mám rovnakú otázku ako Nina…kolko má percent chlorogenovej kyseliny?

Epadia

Dobrý deň Patrik,
odpoveď sme napísali k príspevku Niny:
„Dobrý deň Nina,
je to od 3 do 5%. Závisí to od konkrétnej sezóny – vlhkosť, slnko a pod. a môže sa to jemne líšiť aj medzi konkétnymi zrnami takže Vám vieme povedať len, že je to v uvedenom rozpätí.“

Nina

Dobry den , prisim vas kolko percent chlorogenovej kyseliny obsahuje tato kava?

Epadia

Dobrý deň Nina,
je to od 3 do 5%. Závisí to od konkrétnej sezóny – vlhkosť, slnko a pod. a môže sa to jemne líšiť aj medzi konkétnymi zrnami takže Vám vieme povedať len, že je to v uvedenom rozpätí.

Petra

Dobrý deň, dnes mi bola doručená káva. Zatiaľ som jej neprišla na chuť, tá chuť je veľmi zvláštna. Je to čistý produkt, alebo mix niečoho? Cítim tam vôňu otrúb. Možno sa mýlim a dúfam že pitím tejto kávy si neuškodím. Ďakujem

Epadia

Dobrý deň,
jedná sa o čistú kávu Brazilia Santos ako je uvedené v popise akcie.

Natália Kondášová

Dobrý deň, ak by som ju dneska objednala do Vianoc by mi nestihla už prísť ak som z Martina? Ďakujem za odpoveď.

Epadia

Dobrý deň,
tak Vám to donesieme osobne a stihne sa to. Len napíšte do poznámky, že to chcete do Vianoc.
Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore