Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Profesionálne kadernícke služby v Štúdiu Mary

4,7 / 5 Štúdio Mary Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Majka

Mate otvorene aj v Sobotu?

Ary

Dobry den mame ale soboty uz mame dost obsadene .trrba si dostatocne voprrd zavolat

Nika

Dobrý deň chcela som sa spytat ci v kupone je zahrnute aj ostrihanie na kratko ak mam dlhe vasy a zarafbenie do takeho nadychu ruzovej ( ´mam blond vlasy ) dakujem :)

Mary

Dobry den ,ano

Andrea

Dobry den,zaujimalo by ma,ci planujete v blizkej buducnosti ponukat v zlave aj ine sluzby,napriklad melir + strih vlasov.Dakujem.

Mary

Dobry den ,bohuzial melir zatial neplanujeme ale da sa to spravit tak ze si kupite kuponik na fukanu a urobime vam melir a doplatok tam bude 25 eur na mieste ,alebo je potom moznost tej 2 varianty botox a k tomu bi bol doplatok za melir a strih 20 eur.
Pekny vecer
 Mary

Lucia

Prepáčte, už som si všimla, máte to uvedené :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Lucia,

sme radi, že ste si poradili aj bez našej pomoci. :) Pre istotu prikladám informáciu z ponuky, v ktorej je uvedený príplatok za strihanie 10€. Vzťahuje sa to ak je dĺžka vlasov pod ramená.

Prajem pekný deň.

Lucia

Prosím vás koľko by bol doplatok aj za podstrihnutie, končeky (dlhé vlasy). Ďakujem

Barbora

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím povedať, či farby na vlasy, ktoré používate (konkr. mám záujem o ryšavú), obsahujú nikel (Ni, NiSO4)? Som naňho totiž alergická. Vopred ďakujem za odpoveď!

Mary

Dobry den ,ano male mnozstvo vecsina farieb obsahuje :(

Pekny den

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore