Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Veľkonočný pobyt alebo relaxačný víkendový zimný wellness pobyt s polpenziou v Piešťanoch

4,3 / 5 Pension Hellene Relax Club*** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Hubert Veleba

Dobrý deň,
chcem sa informovať či je ešte volný jeden veľkonočný pobyt pre dvoch na 4 dni / 3 noci/

anton papšo

Dobrý deň, pán Veleba,

ďakujeme za Váš záujem o služby nášho penziónu, požadovaný termín je k dispozícii, prajete si rezervovať izbu?

Máme už len 2 posledné izby, v prípade Vášho záujmu Vás prosím o potvrdenie rezervácie čo najskôr.

Môžete nás kontaktovať na mail penzion@hellene.sk alebo tel: 0904649101

Lucia

Dobrý deň.
Rada by som sa informovala, či by boli voľné 3 izby – veľkonočný pobyt na 3 dni.
Ďakujem.

anton papšo

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš záujem o služby nášho penziónu, požadovaný termín je k dispozícii, ak si prajete rezervovať izby, môžete nás kontaktovať na mail penzion@hellene.sk alebo tel: 0904649101

Zuzana Slavickova

Dobry den chceli by sme kupit pobyt,ale zaujimalo by ma aky je priplatok za apartmanove izby?dakujem

anton papšo

Príplatok za apartmány Classic I a Classic II je 40,– euro za pobyt a za apartmán biznis 80,– euro za pobyt.

Juraj

Dobry den,mate volny termin 19.2–21.2 alebo 26.2–28.2 ? Dakujem

anton papšo

tieto termíny sú už obsadené, voľné je : 4–6.3.; 11–13.3. a 18.-20.3.

janka

Dobrý deň
Môžete nám izbu rezervovať, voucher som objednala keď mi príde nahlásim vám číslo.
Ďakujem.

anton papšo

áno samozrejme, prosím pošlite nám to na mail penzion@hellene.sk

janka

Dobrý deň
Máte voľný termín 4.3.-6.3.
Chceme izbu s manželskou posteľou.
Ďakujem

Anton Papšo

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš záujem, v tomto termíne máme ešte voľnú izbu. Prajete si ju rezervovať?
Ďakujem,

marek

mate volny termin .11.3 do13.3 da­kujem.

anton papšo

áno tento termín je ešte voľný

martin

Dobrý deň chcel by som sa spýtať ako.ďaleko sa nachádzate od vlakovej stanici vdaka

anton papšo

peši asi 25–30minút, chodí autobus číslo 4, alebo taxi

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore