Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tanečná podložka s USB pripojením aj s hrou na PC

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Ján Zamkovský

Skúšal som to inštalovať na 3 rôžnych počítačoch, verziách Win. XP, 7, 10 a priložené poľské CD ani priložené napálené CD nie je možné nainštalovať, taktiež som stiahol zo stránky novú verziu Stepmanie, ani tá nie je funkčná. Dcéra, ktorá to dostala pod stromček je sklamaná je to prepadák

Damian

Napiste prosim reklamace, prijmeni a cislo objednavky na gradamsweetsk@gmail.com

MVDr. Mária Szmolniczká

Ani nám podložka vôbec nereaguje…deti sa tak tešili na vianočny darček :-(

KOLORY PIASEK KINETYCZNY MAGICZNY PIASKOLINA SAND

Napiste prosim reklamace, prijmeni a cislo objednavky na gradamsweetsk@gmail.com

Dada

Pri odstúpení od zmluvy (vrátenie do 7 dní) môžem tovar zaslať na adresu zlavomatu.sk a ten zabezpečí doručenie predajcovi? Kto mi vráti peniaze? Zlavomat alebo predajca?

Damian

Napiste prosim reklamace, prijmeni a cislo objednavky na gradamsweetsk@gmail.com

Alena Heiser

Taktiež pripájam sa nefunguje na Windows 10, žiaden SK návod, veľké sklamanie, prepadák

Damian

Napiste prosim reklamace, prijmeni a cislo objednavky na gradamsweetsk@gmail.com

Anna PN

Dobry den, vsetko tu bolo uz napisane…nefunguje to ani na dvoch pc a ani s najnovsou verziou…zial zasielam spat.

Damian

Napiste prosim reklamace, prijmeni a cislo objednavky na gradamsweetsk@gmail.com

Daniela

Dobry den, tak ako ostatnym zakaznikom, ani mne hra nefunguje! z oficialnej stranky stepmania som si stiahla novu verziu, ale bolo to k nicomu! skusala som ju pustit aj na druhom pc ale nepomohlo ani to. mal to byt vianocny darcek, no lutujem ze som si ju objednala, kedze je nefunkcna a deti sa nemozu hrat :(

Damian

Napiste prosim reklamace, prijmeni a cislo objednavky na gradamsweetsk@gmail.com

jarka

Dobry vecer,vobec mi to nefunguje.moc lutujem ze som si to kupila.jedno cd je akoze po polsky a druhe napalene a nic…skusala som to na dvoch pc a nic…

Damian

Napiste prosim reklamace, prijmeni a cislo objednavky na gradamsweetsk@gmail.com

Ivana

Dobrý deň,
ani mne to vôbec nefunguje. A reagujem na príspevok pracovníka zľavomatu- Predajca má na svojej stránke v obchodných podmienkach uvedené, že v prípade odstúpenia od zmluvy znáša kupujúci náklady na vrátenie! (bod 6.2) takže poštovné do českej republiky musíme uhradiť my! a zistiť 22.12, že vianočný darček nefunguje je dosť blbé. to nebol predajca preverený? že zasiela tovar bez deklarovaných CD? resp. že to nejde vôbec nainštalovať? žiadam o stanovisko, ako bude vec riešená. Lebo mám len gumenný koberček, ktorý nefunguje. A zasielať tú krabicu späť do ČR vyjde finančne asi toľko, koľko tá podložka stála!

Zlavomat.sk

Pekný deň Ivana,

reklamácia ale nie je odstúpenie od zmluvy. V prípade reklamácie máte nárok na preplatenie poštovného.

Zlavomat.sk

Môžete tovar poslať aj k nám do zlavomat.sk so sprievodným listom, reklamáciou a tovarom a my tovar predajcovi zašleme, aby ste do Čiech poštovné nehradili. Len sa tým predĺži doba vybavovania.

Miroslav

Dobry den to si akoze robite srandu? kazdemu tu odpisete tu istu vetu? na stepmanii som bol je tam ku stiahnutiu verzia len v anglictine nazov webu mate DAMBO.SK ale adresu mate v česku teraz to mam akoze posielat tam ? Ved to su dalsie vyhodene peniaze.som sklamany a niesom asi sam.PS:aby ste chapali ludia tu nemaju problem s programom ale s podlozkou ktory nevie najst ani jeden windows

Zlavomat.sk

Pekný deň Miroslav,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. V prípade vrátenia tovaru z dôvodu reklamácie máte zo zákona nárok na vrátenie poštovného ktoré vynaložíte na vrátenie tovaru.

Zlavomat.sk

Môžete tovar poslať aj k nám do zlavomat.sk so sprievodným listom, reklamáciou a tovarom a my tovar predajcovi zašleme, aby ste do Čiech poštovné nehradili. Len sa tým predĺži doba vybavovania.

Janka Cienka

Tak isto ako niekoľko ľudí predomnou mám problém s inštaláciou. Program mi nainštaluje z CD ale nič viac. Nenájde mi tú podložku a to som ju skúšala inštalovať aj na pc (windows XP) aj na nb (windows 8), takže problém bude asi niekde inde. Za skorú odpoveď Vám ďakujem

Damian

dobry den,na strankách stepmania je ke stazeni nove verze hry i v ruznych jazycich . Pokud vam to nepujde zprovoznit i s novym stahnutym programem prosime o vyslani zpet na reklamaci hezky den

Emília Abramovičová

Nejde nam to nainstalovat a nie je k tomu vobec navod

Damian

dobry den,prosime vyzkousejte i na jinem pc a na strankách stepmania je ke stazeni nove verze hry i v ruznych jazycich . Pokud vam to nepujde zprovoznit i s novym stahnutym programem prosime o vyslani zpet na reklamaci hezky den

Zuzana Feješová ٿ

Dobrý deň,
dostali sme dve podložky, za druhú sme doplácali zvlášť 9 €, ani jedna však nefunguje. Program sa nainštaloval, ale nejde spustiť ani vo Win 10, ani vo Win XP. Nainštalovali sme aj novšiu verziu Stepmania 5.0.10, ale nejde spustiť ani tá. Prosíme o radu, inak tovar chceme vrátiť.

Damian

dobry den,prosime vyzkousejte i na jinem pc a na strankách stepmania je ke stazeni nove verze hry i v ruznych jazycich . Pokud vam to nepujde zprovoznit i s novym stahnutym programem prosime o vyslani zpet na reklamaci hezky den

Miroslav

Dobry den takze podlozka mi prisla k nemu CD(s polskou instalackou)+CD(s an­glickou instalackou)takze ziadna cestina, dalsi problem je ze mi podlozku nenaslo ked som ju pripojil k PC takze prosim o radu ako to spojazdnit.dakujem

Damian

dobry den, omlouvame se omylem vam byla dana plská verze ale na oficialnich strankach spetmania jsou ke stazeni nove verze i v ruznych jazycich . Pokud vam to nepujde zprovoznit i s novym stahnutym programem prosime o vyslani zpet na reklamaci hezky den

Michal

Dobry den,

Aplikaciu som nainstaloval (vyzadovala este microsoft visual c++ 2013).
Aplikacia bezi, rozpozna podlozku no akoby podlozka neposielala ziaden signal do aplikacie.

Viete mi s tym pomoct?

S pozdravom,
 Ocelak

damian

dobry den, omlouvame se omylem vam byla dana plská verze ale na oficialnich strankach spetmania jsou ke stazeni nove verze i v ruznych jazycich . Pokud vam to nepujde zprovoznit i s novym stahnutym programem prosime o vyslani zpet na reklamaci hezky den

Jana Majerčíková

Dobrý deň, prečo mi nechce započítať kredity k zľave?

Zlavomat.sk

Pekný deň Jana,

kredity Vám už vidím uplatnené v objednávke.

Katarína Škulcová

Dobrý deň,

ak by som to dnes objednala, doručíte to ešte do Vianoc?

Ďakujem pekne za odpoveď!

Damian

Ano.

Zuzana

Dobrý deň,dá sa podložka pripojiť i k notebooku? Ak tovar objednám do 17 .12.príde mi do Vianoc?

Damian

Ano, odesilame kazdy den.

MiLuKaT

Dobry den prajem, chcem sa opytat. Je v baleni len jedna podlozka alebo dve? Ked si zoberem dve je tam aj nejaka multiplayer hra? Poprosim o odpisanie, nakolko ju chcem objednat ale neviem tieto informacie. Dakujem a ostavam s pozdravom.

Damian

V baleni je jedna podlozka, neni multiplayer.

Artep Avoleksup

vobec mi to nejde

Damian

dobry den, omlouvame se omylem vam byla dana plská verze ale na oficialnich strankach spetmania jsou ke stazeni nove verze i v ruznych jazycich . Pokud vam to nepujde zprovoznit i s novym stahnutym programem prosime o vyslani zpet na reklamaci hezky den

Patrik Nika

Pripojit sa da aj na notebook??

Damian

Ano.

Ivana Kocholova

dobry den ak ju teraz objednam pride do vianoc

Damian

Ano, kazdy den odesilame tovar.

Viktoria

Dobrý večer, je možné dohodnúť sa aby ste mi hru poslali kuriérom, expresne? Dakujem

Damian

Nie, jen posta.

Ondrej

Prosim vas ake su poziadavky na tu hru, aky operacny system podporuje, kolko ram pamäte a pod. ?

Partner

– Windows 8/7/VISTA/XP/ME/200­0/98 (Windows NT/95 nie są obsługiwane)

  • procesor 350 MHz
  • pamäť operačná: 64 MB RAM
  • 250 MB voľného miesta na disku
  • 8× CD/DVD-ROM
  • DirectX 8.1 (dołączony) lub wyższa wersja
  • karta graficzna 16 MB RAM (kompatybilna z DirectX 8.1)
  • karta muzyczna kompatybilna z DirectX
Elena Palacková

dobrý den, prosim vas chcem sa spýtať či mi táto hra pride do vianoc, ak ju dnes objednám… dakujem

Partner

Krásny deň ak objednávka príde 17.12 tak vám príde do vianoc :)

Marek

Dobrý deň, tá hra čo je k tomu funguje len cez PC alebo sa to dá prepojiť cez DVD prehrávač a napojiť do TV?

Zlavomat.sk

Dobrý deň hra sa dá nainštalovať iba do Pc ale pomocou redukcie-prepajacieho káblu viete prepojiť pc s Tv

Zuzana

Dobrý deň, dá sa pripojiť aj k TV? Ďakujem.

Partner

Dobrý deň nie nedá sa to spustiť cez Tv iba cez počitáč ak však máte prepajaci kábel (redukciu ) Pc-TV tak je to možné prepojiť

Zuzana

Dobrý deň, prosím Vás, ako sa to hrá – predpisuje to na obrazovke, na ktorú klávesu treba stúpiť? Koľko pesničiek je tam nahratých? V akom jazyku to komunikuje? Ďakujem.

Partner

Dobrý deň, ano ukazuje to na ktorú šipku treba stúpiť podľa hudby, dostanete k tomu inštalačné cdčko a odkaz kte si môžete pesničky stiahnuť čiže počet pesničiek nieje obmedzený, komunikuje to v angličtine ale pribalujeme aj cdčko v češtine

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore