Ponuku Striptízová show Ladies Night Magic Mike XXL! môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ladies Night Magic Mike XXL – najlepšia striptízová skupina Európy prvýkrát na Slovensku! Horúca noc aj vo februári!

4,0 / 5 MAGNIFIQUE ENTERTAINMENT s.r.o. (3 pobočky) Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
magnifique team

Otvorenie 18
program 20

Danka Šimová

Dobrý deň, kedy oficiálne začína šou v Žiline a kedy sa otvára klub, nakoľko mi prišli pokyny, že klub sa otvára o 18.00 hod., ale pri vstupenke je napísané, že o 19.00 hod., upresnite teda čas otvorenia klubu a čas začatia šou. Ďakujem

Anna Krchnakova

dobry den maju tam povoleny vstup aj chlapy?dakujem

magnifique team

Chlapi po 23:30

Veronika Barancová

Zdravím, dostala som 2 lístky do Bratislavy ako darček k meninám, ale nevyužijem ich, kamoška, ktorá ich objednávala si zisťovala a vraj sa už nedajú vrátiť, nevedeli by ste ich, prosím, sprostredkovať ďa­lej?

Adinka

Dobry den, mala by som zaujem este o jeden voucher do Ziliny, je mozne, ze este sa nieco uvolni? Dakujem

magnifique team
Monika Kovácsová

pardon , to mi uniklo . jedna sa o Bratislavu , je nam jedno ci budeme stat hlavne nech sa tam dostaneme, dakujem

magnifique team

Kontaktujte agenturu Magnifique

Monika Kovácsová

Dobry den prajem , nestihla som si ksorej objednat vstupenky,momen­talne uvadzate ze vypredane, velmi chceme ist s kamaratkou na ten striptiz, chcem sa opytat nedalo by sa zohnat este 2 listky? dakujem vopred za odpoved.

magnifique team

Neuvadzate mesto

Andrea Petrulakova

dobry den ,mam 3 zakupene vourchery na 11.2.2016 do košic na pansky striptiz Magic man XXL za 15 eur jeden,ponukam ich na predaj som z popradu ,v pripade zaujmu ma kontaktujte na čisle 0949467401 dakujem

Alžbeta

Dobrý deň, zakúpila som VIP vstupenky na show do Košíc. Rada by som vedela, kde (u koho) treba urobiť rezerváciu stola, keďže podľa pokyhov na vouchere je to potrebné.

magnifique team

magnifiqueagen­cy@magnifique­agency.com

Miťuška Buricová

Dobry vecer.. Mam troska vacsi problem.. Prave som omylom kupila 7 listkov do Kosic a ja potrebujem do Ziliny.. Prosim poradte ako sa to da vymenit??

magnifique team

Dobrý deň,

v prípade, že máte problém s objednávkou nás prosím kontaktujte na tel. čísle +421 232 117 321 a my Vám radi pomôžeme.

Prajem pekný deň.

MIša

Dobrý večer, nenajdu sa este nejake volne listky na Žilinu? dakujem

magnifique team

Dobrý deň,

zatiaľ sú všetky vstupenky rezervované ale počkajte pár dni a možno sa nejaké uvoľnia.

Prajem pekný deň.

Dominika

Dobrý deň, nenašlo by sa ešte 5 lístkov do Žiliny??

magnifique team

Posledne listky v predaji.

Monika

Dobrý deň, chceli by sme sa informovať či niesú voľné ešte lístky do Žiliny. Máme veľký záujem… Ďakujeme za info.

magnifique team

Posledne listky v predaji

Zlavomat.sk

Dobrý deň Monika,

ešte stále si môžte zakúpiť lístky na predstavenie v Žiline. V prípade, že máte problém s objednávkou nás prosím kontaktujte na tel. čísle +421 232 117 321 a my Vám radi pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Klara

Dobrý deň, omylom sme zakúpili lístok do Žiliny a pri tom sme chceli do Košíc. Dá sa to nejak vymeniť? ďakujem pekne

Zlavomat.sk

Pekný deň Klára, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu na čísle +421 232 117 321, alebo e-mailom podpora@zlavomat.sk, kde Vám pomôžu vybaviť požiadavku.

Silvia

som taktiež jednou z čakajúcich. Máte nejaké info, či to bude premiestnené?

magnifique team

Robime tu istu akciu aj 10.2 cize den pred

Eva

Och,tak to by ste urobili asi najlepšie,ani neviete aku radosť by ste nám tym urobili😉 čiže šanca žijeeee..budeme sledovať, snáď sa nám podarí dostať na show 😊☺

magnifique team

Urobime max pre vasu spokojnost

Eva

Dobrý večer, mali by sme vážny záujem o 4 vstupenky na show do Košíc na 11.2.2016,ak by niekto nedošiel, mohli by ste ma kontaktovať? Prosim
Chystate takúto show v najbližšej dobe???

magnifique team

Dobry den no Kosice sa nam uz vypredali ale hladame riesenie presunut akciu do vacsieho priestoru kedze o akciu je velky zaujem sledujte portal nadalej

Filomena

Chcem sa opytat ako to funguje s tymi listkami, nakolko moznost zakupit si listok do Kosic tam nevidim. Mam to chapat tak ze, vsetky listky platia na kazde predstavenie? Dakujem za odpoved ;)

magnifique team

Dobry den

Kazde mesto ma svoj predaj a zvlast listok staci kliknut na kupit a mate tam moznosti pre kazde mesto

magnifique team

Kosice sú ale vypredane

Jaja

Dobrý deň … Chcela by som sa opýtať či je možnosť aj zarezervovať 4lístky len do určitého dátumu ? alebo už len rovno kúpiť…

Ďakujem krásne .. :)

Zlavomat.sk

Pekný deň Jaja,
lístky je možné zakúpiť. Odporúčame urobiť tak čím skôr, nakoľko sa rýchlo predávajú.

Nataša

Chcem sa spýtať či je možné zakúpiť vstupenku osobe, ktorá má za pol roka 18. Z dôvodu kontroly občianských preukazov. Chcem to ako prekvapenie. Ďakujem

magnifique team

Dobry den,

Bohuzial nie vstup maju povolene len damy od 18 rokov

Carmen

Chcela by som objednat 5listkov na 13.2. Do Bratislavy po 19,9,ale nevidim tu moznost. Ako mam postupovat?

magnifique team

https://www.zla­vomat.sk/zlava/569855-striptizova-show-ladies-night-magic-mike-xxl#1407003

Na pravej strane si vyberiete správny variant.

Michaela Sihelská

Dobrý deň, ohľadom Žiliny, je treba si rezervovať si miesto? alebo teda stôl?.. Ak by sme chceli sedieť blužšie k „pódiu“ ..

magnifique team

Dobry den miesto netreba rezervovat volne sedenie kto pride skor ten ma najlepsie sedenie pridte okolo 19 hod a budete mat predne rady Tesime sa na vas

ja

Dobrý deň. Aký je rozdiel medzi Premium vstupenkou a VIP vstupenkou? Teda okrem ceny? :-)

magnifique team

Dobry den,

Premium stojite vip sedite

Tatian

Dobrý deň.
V Žiline je na výber iba jedna možnosť. Ide o sedenie alebo státie?
Ďakujem

magnifique team

Dobry den jedna sa o divadelne pohodlne sedenie

Martina

Dobry den, chcem sa spytat na odporucanie, ktore listky je najvhodnejsie kupit pre bratislavu ;)

magnifique team

Dobry den, nebudeme klamat ze povieme Gold Vip mate vlastne sedenie,stol,po­hodlie,vlastny bar,vlastnu toaletu,vzhlad je sice vzdialenejsi od podia ale ako hovorim mate pohodlie
Pripadne vip je sedenie na tribune kde uz ale nemate tieto moznosti ako v gold vip.
Pri beznych listkoch stojite tak nevieme co viac preferujete ci pohodlie pri stole a flasi vina alebo Vam ide len o to aby ste boli na akcii

Nikoleta Vetrecinová

Dobry den,
potom co mi pride voucher na e-mail, co s nim mam robit? Mam si ho vytlacit?
Dakujem za odpoved :)

magnifique team

Vytlacit a prist s nim na akciu

Dagmara

Dobry den.ak zaplatim cez ucet.tak listky mi pridu domov postou?a chcem listky do Kosic.treba tam rezervaciu stolu ci to je uz v cene listka?dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Pekný deň Dagmara,

voucher Vám bude doručený na emailovú adresu ktorú pri kúpe zadávate. Pre variant č. 1, 2, 4 po zakúpení voucheru nie je potrebná rezervácia. Pre variant č. 3, 5 rezervácia stolu potrebná na čísle 0944 117 926.

magnifique team

Dobry den co sa tyka platby a listku tak sa pytajte priamo zlavomatu a ich pracovnikov ja Vam dam info za agenturu cize rezervaciu netreba robit sadnete si na ktorekolvek miesto priamo v sale

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore