Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Exkluzívna značková fotokniha XL alebo A4 v tvrdých doskách

4,7 / 5 FotoMagica Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Ľudmila

Dobrý podvečer..... objednala som si u vas fotoknihu ale chcela by som k niektorým fotkám aj komentár… Je to možné ???? Ďakujem.

Lenka

Dobry den,
Ak si objednam napr.najlacnejsi voucher za 9,90 ktory zaplatim cez zlavomat nasledne pri objednani tejto knihy bude odratany a uz nedoplacam nic? Iba kurierovi postovne?
A ak si objednam 3vouchery je mozne ich uplatnit vsetky v jednej spolocnej objednavke na 3 knihy?

Zuzana

Dobry den,

Chcela by som sa opytat aky druh vazby je pri tychto knihach a v pripade, ak by som objednala naraz napr 5 knih, dostanem 5 kuponov alebo jeden? Postovne sa plati potom, ked odoslem objednavku alebo teraz pri platbe?Vopred dakujem za odpoved.

FotoMagica

Dobrý deň. Jedná sa o tvrde dosky, potlačené a laminované . Pri objednaní 5 ks fotokníh obdržíte 5 ks voucherov. Doručenie 4,50 sa platí pri preberaní zásielky u kuriéra UPS .

Lucia

Dobry den, da sa uz vytvorena fotokniha konvertovat na iny format- napr. Z A4 na XL –30×30?

FotoMagica

Dobrý deň
Pri otvorenom návrhu je potrebné zvoliť z horného menu Objednávky / Objednať ďalšiu kópiu + zvoliť pri otázke „Vytvoriť identickú kópiu " voľbu "Nie“ .

Dusan Stalmach

Dobry den , da sa urobit fotokniha format A4 na vysku aj na sirku ? Dakujem

FotoMagica

Dobrý deň.
Nie, v akcii je iba formát s orientáciou na výšku.

Jana

Dobrý deň, koľko 24 a 40 stranových fotokníh možno zaslať na jedno poštovné? Ďakujem

FotoMagica

Dobry den
Cenu postovneho najdete na http://www.fotomagica.sk/cennik/postovne-a-doba-dodania/ . V ramci sadzby 4.50 € vychadza cca. 4 ks , podla poctu stran a velkosti.

Jana

Dobry den,
rada bych se zeptala jestli aplikaci pro vytvareni fotoknih lze nainstalovat i na Apple.? na Vasich strankach jsem o iOS nenasla nic. dekuji za odpoved Jana

FotoMagica

Dobry den. Zial, aplikacia je urcena iba pre platformu Windows.

Eva Jurkovičová

Chcela by som sa spytať, že ak mám kúpený kupon na 72 stranovu fotoknihu a potreovala by som tri strany navyše, je možné využiť kupón a súčasne doplatiť tie tri strany navyše.
Ďakujem

FotoMagica

Dobry den
Je mozne pridavat po 8 stran, doplatok za kazdych 8 stran je 3,00 €

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore