Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Originálne fotoknihy plné vašich spomienok

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Chilli

Dobry den,
chcela by som sa informovat ci je mozne objednat fotoknihu na zlavovy kupon miesto vlastnej potlace dosky s umelou kozou /ako to mate uvedene aj pri beznych produktoch fotoknih/? Dakujem

Computer MCL

Dobrý den, ano jde to. Můžete si vybrat z naší nabídky umělých kůží nebo textur.

Jaroslav Jarina

mam 7 knih zo zlavomatu a neda sa dostat na stranku partnera čo robiť

Computer MCL

Dobrý den, odkaz na naše stránky máte zde: http://www.fotoknihy-mcl.sk/stiahnutie-a-instalacia/ pokud budete mít jakýkoliv problém tak nás prosím kontaktujte na info@mcl.cz.

Chilli

Dobry den,
prosim Vas pokial si zakupim naraz viac fotoknih, ako to je s postovnym? Kolko knih sa da objednat v ramci jedneho postovneho? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Chilli,

na jedno poštovné si môžete zakúpiť až 10 kusov, je potrebné urobiť to však v jednej objednávke, ďakujeme za pochopenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.

Mirka

dobry den zakupila som si kupon 2×H17 a 1×H18 je mozne ich zaslat na jedno postovne ? Ak ano ako mam zadat objednavky? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mirka,

napíšte prosím priamo dodávateľovi na info@mcl.cz alebo zavolajte na tel.čísle +420 516 116 953 a potrebné informácie Vám určite poskytnú, ďakujem za pochopenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.

Computer MCL

Dobrý den, pokud zašlete objednávky za sebou v rámci 24 hodin na stejné objednací údaje budou Vám automaticky objednávky sloučeny do jednoho poštovného.

Milos

Variant 2 knihy – mozu byt dva originalne exemplare?
 Vdaka.

Computer MCL

Dobrý den, určitě můžete mít dvě různé fotoknihy. Do každé objednávky zadejte Váš voucher. Objednávky je nutné zaslat za sebou.

Stanka

Dobrý deň. Zakúpila som si voucher na fotoknihu Ideal Max H12 (104strán). Vytvorila som v programe album maker fotoknihu a odoslala objednávku. Avšak ešte mi neprišiel potvrdzujúci email. V programe mi už píše status albumu „odesláno“. Stala sa nejaká chyba alebo to len trvá dlhšiu dobu? Ďakujem za odpoveď.

COMPUTER MCL Brno

Dobrý den, můžete nám zavolat na tel. +420 602 710 096, vše s Vámi probereme.

Tom Tailor

Dobrý deň,
akú gramáž a typ papiera používate pri knihe H18?

Vopred ďakujem
 TT

Computer MCL

Dobrý den, pro tisk fotoknihy H18 používáme papír 135 g lesk.

Kristínka Kovalčíkova

Chcem sa opytat prosim vas ked si dnes objednám pride mi to do valentína

Zlavomat.sk

Dobrý deň Kristínka,
dodacia lehota je 14 dní.

Majka

Dobry den, ak mam objednanu 2× fotoknihu H17 ja 44stran…vtedy na zaciatku v programe ak sa ma pyta na strany,kolko mam tam zapisat 44 alebo 22??? nechze tam napisem 44 a budem mat priplatok za 22stran :D …dakujem:)

Jiří Hasoň

Dobrý den,22 str je technologické minimum. Vy máte zaplacené 44 str. Tedy zvolte 44 str. U H17 nic doplácet nebudete.

martina

Dobry den.......mam problem s instalovanim programu na vytvaranie fotoknihy......aj s instalaciou toho Microsoft Net Framework....­.neviem uz co vymysliet aby to islo..kde sa mam obratit..dakujem

Jiří Hasoň

Dobrý den
Asi mi zavolejte na +420602710096, nebo mi pošlete telefonní číslo. Myslím, že to vyřešíme velmi rychle. :-)
Berousek

ZUzana

Dobrý deń. Nepíše mi čas, do kedy je táto akcia na fotoknihy. Ďakujem

Computer MCL

Dobrý den, vouchery na fotoknihy jsou platné do 31. 3. 2016.

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Zuzana,

keďže sa pri danej akcii ešte nezačalo odpočítavanie, akcia bude bežať ešte najmenej 7 dní. Samozrejme kvôli veľkému počtu objednávok, môže byť akcia zastavená aj skôr.

Prajem pekný deň.

Katarína

dobrý den prosim vas da sa upravit velkosta aumiestnenie foto v knihe ze nevie an prvej budu klasicke male foto a na spodu biely priestor(aby sa tam dalo pisat a kreslit na druhej strane vacsie a podobne?

Computer MCL

Dobrý den, ano lze to. Umístění a velikost fotografie si můžete v programu libovolně měnit.

Viktor Bodnár

Zdravim,
zakupil som si kupon 2× Fotokniha H17 vo formáte A4. Vytvoril som 2 rozne fotoknihy, ako ich mam pridat do jednej objednavky?

Zlavomat.sk

Dobrý deň pán Bodnár,

je potrebné vytvoriť dve objednávky a pri oboch zadať rovnaké číslo kupónu.

LienočkaMiška Šošková

dobrý deň pri 104stán mam brať akože obojstranne ma to víde 208? ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Pekný deň Lienočka, 104 strán je 52 listov. Čiže kniha bude mať 52 listov obojstranne.

Anna Dendisova

Dobrý deň, chem sa opýtať či pri počte strán napr.80 mám rátať krát 2akože obojstranne alebo je to už zrátané že 40listov papiera obojstranne je 80strán? ja len kôli počtu fotiek, že koľko sa mi ich tam zmestí
ďakujem :)

Zlavomat.sk

Pekný deň Anna, presne ako píšete, ide o 40strán – 80 listov.

Jiří Hasoň

promiňte, ale je to přesně naopak. Jeden list (jeden arch papíru) má dvě stránky. :-) Paní Dendisová to napsala správně. 40 listu je 80 stran.

Alenka

Dobrý deň,
(H27 – príplatok 4 €) sa platí akože keď chcem knihu na výšku alebo šírku?? alebo pre čo to platí Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Alenka, doplatok platí pri knihe na šírku.

Csilla Fülöpová

Dobry den,
pri zakupeni voucheru 2× fotokniha H17 je nutne objednat 2× tu istu fotoknihu, alebo to mozu byt 2rozne fotoknihy odoslane naraz?

Zlavomat.sk

Pekný deň Csilla,

každá kniha môže byť iná.

Miloš Brida

Dobry vecer chcem sa opytat pri vytvarani textu vo fotoknihe, bude text v slovenskom jazyku? Kedze je to ceska firma…

Zlavomat.sk

Pekný deň pán Miloš,

text si môžete napísať do fotoknihy sám.

Beráková Ľubica

platí daná zľava aj pre fotoknihu H28 – za príplatok cca 4 eurá na celú knihu? radšej si platnosť voucheru aj na fotoknihu na šírku overujem, v ponuke je len H18 . Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Pekný deň Ľubica, áno platí. Kúpite si voucher H18 a pri prebraní doplatíte 4€ za knihu na šírku.

Monika

Dobrý deň. Asi zvláštna otázka, ale pre istotu : pri objednaní 2× fotokniha H17, si môžem každú knihu vytvoriť inú, či to platí na dve s rovnakými fotografiami? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Monika,

každá kniha môže byť iná.

Dominika Jagerova Kovacova

Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci tato zlava bude na vasej stranke (www.zlavomat.sk) umiestnena i koncom januara.
Chcela by som totiz objednat viacero fotoknih cez tuto zlavu koncom januara.

Dakujem vopred za odpoved

Zlavomat.sk

Pekný deň Dominika,

žiaľ to Vám nevieme povedať, stále záleží od toho ako sa vouchery budú predávať. Ale ak si zakúpite voucher teraz, môžete ho využiť do 31. 3. 2016.

Monika

Dobrý večer, chcem sa spýtať, či je cena voucheru už aj s poštovným? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Monika,

v cene voucheru nie je poštovné. Poštovné je formou dobierky v cene 3,90 €.

Jana Pavlovic

dobry, ked objednam knihu dnes, stihnu ju vyrobit do vianoc?

Computer MCL

Dobrý den. To už bohužel nestihneme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore