Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ideálna dovolenka pre rodinky s deťmi v Chorvátsku pre 2 osoby + 2 osoby zdarma

4,3 / 5 CK AHA Dalmácia - Chorvátsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martin

Dobrý deň,
ak chceme ísť na dovolenku 4 (2 dospelý a deti vo veku 8, 17) stačí kúpiť 2 poukazy? …a ak by sme chceli ísť v letných mesiacoch tak sa dopláca 300€ za každú osobu alebo za každý jeden poukaz?

CK A-HA

Dobrý večer
Áno stačí Vám zakupiť si dva kupóny a môžete isť štyria. Doplatok za termín v sezóne je 299€ celkom, nie na osobu.
V prípade ďalších informácií nás kontaktujte na 0905617834.

Prajeme pekný večer

Biba

Dobry den aka by bola cena pre 4 dospele osoby a 1 dieta, bez stravy …a este popripade z polpenziou?
termin 7 noci, vlastna preprava autom, termin 27.6.-4.7.2016?
dakujem

CK AHA

Dobrý deň

cena by bola 2 × 149€, + 75€ za dieťa
polpenzia 99€ dospelá osoba, dieťa do 10r 55€
V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na 0905617834

Prajeme pekný deň

Aurel

Dobrý deň, mal by som záujem o kúpu tohto kupónu ale chcem sa spýtať, ak máte od 18.6 do 25.6 volné a zakúpim jeden kupón tak ma to bude stáť 149 pre dve osoby?? A ak by som chcel aj polopenziu? koľko by to stálo pre dve osoby? Ďakujem Vám

CK A-HA

Dobrý deň
Cena 149€ je cena kupónu pre 1 osobu.
Ak si kúpite 2 kupóny môžete dovolenkovať štyria.
Polpenzia je 99€ na osobu a pobyt

Pekný deň prajem

Laborecký Peter

Dakujem a posledna otazka,ka dlha jecesta autobusom z bratislavy a da sa aj z Kosic ?

CK A-HA

Kontaktujte nás na 0905617834

Laborecký Peter

Ale treba pre tretie dieta dalsi kupon pre 3 rocne ? A cena polpenzie za dvoch dospelych a dve deti ? Dakujem

CK A-HA

Nie, za 3 ročné dieťa doplatite 50€ priamo v CK. Cena za polpenziu pre 2 dospelých a 2 deti je 320€

Laborecký Peter

Pekny den,aka je cena za polpenziu ? A ak chceme ist 2 dospely a 3 deti ? Deti su 9,8 a 3 rocne

CK A-HA

Dobrý večer
Cena za polpenziu pre Vás všetkých je 360€ za pobyt/týzdeň.

Pekný deň prajem

Monika

Dobry den chcela by som sa spytat aka je cena za dopravu na jednu osobu?Termin by sme chceli od 18.6 do 25.6 Dakujem

CK A-HA

Dobrý deň
Cena za dopravu je 80€ za osobu tam aj späť

Jozef

Dobrý deň
chcem sa spýtať, keď si zakúpim 2 kupóny na termín od 28.5. za 129€, môžeme isť štyria ? Dobre tomu rozumiem ?

CK A-HA

Áno, kupite si dva kupóny a možete dovolenkovať štyria

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore