Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

50 % zľava na obuv značka Crocs

4,6 / 5 EXIsport s.r.o. (34 pobočiek) Piešťany  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Kika

Dobry den,

chcela by som si este ujasnit, co znamena, ze kupon neplati na zateplenu zimnu obuv? Znamena to, ze neplati na zimnu obiv vseobecne alebo, na taku, co nemá specialnu vnutornu vrstvu? Pytam sa konkretne kvoli modelu CROCS-Berryessa Suede Boot espresso. Dakujem.

Exisport

Dobrý deň. Žiaľ tento model patri do skupiny, ktorej sa zľava netýka.

Tom Tailor

Podľa eshopu máte všetky veľkosti, ktoré ja potrebujem nedostupné, to znamená, že ak do 17.1 nedostanete tovar, je pre mňa voucher zbytočný a zbytočné vyhodené 1,49€…

Exisport

Tovar chodí priebežne. Ak nie je Vaša veľkosť dostupná. Zlavomat Vám vráti peniaze.

Zuzana Držková Serdahelyová

ďakujem za odpoveď, zakúpila som 2 vouchery a hneď objednala 2 pary detských crocsov…dala som platbu na dobierku…zľavu mi odrátate dodatočne? a ešte som dala uplatniť zľavu aj s vernostnou kartou exisport, ale v podmienkach som sa dočítala, že sa to nedá kombinovať… dá sa to ešte nejako dodatočne opraviť, aby som mala nárok na zľavu s vouchermi? ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Držková,

zadali ste pri objednávke kód voucheru?

Zuzana Držková Serdahelyová

mozem si uplatniť 2 kupóny na 2 páry crocsov v 1 objednávke cez eshop?ďakujem

Exisport

Dobrý deň. Áno. Vpíšte čísla dvoch kupónov do poznámky pri objednávke. Exisport.

Lucia

Dobry den, ked je pri tovare uvedene, ze nie su na predajni, co to znamena?Ze uz nebudu vobec skladom?Ide mi o to, ze kupim si teraz poukaz, do predajne sa dostanem az po sviatkoch, ci tam este nieco najdem, ci sa mam riadit skladovym stavom na stranke?Dakujem

Exisport

Dobrý deň. Ideálne je riadiť sa aktuálnym stavom na predajni. Predaje pred Vianocami sú veľké, stavy tovaru sa menia každú chvíľu. Na stránke www.exisport.com sú aktuálne platné stavy tovaru na každej predajni.

Lenka Cor

ako uplatním voucher pri objednávke cez internetovú stránku exisport.sk?

EXISPORT

Dobrý deň. Stačí ak do poznámky pri objednávke uvediete číslo vouchera.

Pekný deň

BB

dobrý deň, čo znamena okrem zateplenych modelov? akcia plati len na plazovu obuv alebo? co mam chapat pod zateplenim, na stranke sa neuvadza slovo zateplene ani pri jednom produkte dakujem

EXISPORT

Dobrý deň
Zimné modely, na ktoré sa zľava nevzťahuje si môžete pozrieť na stránke: http://www.exisport.com/crocs/obuv/zimna-obuv/

Pekný deň

Lucka

Dobrý deň, ako uplatním voucher pri objednávke cez internetovú stránku exisport.sk?V po­nuke je uvádzané ze to platí aj pri objednávkach cez internet, len nikde som nenašla postup objednávky :)ďakujem a prajem pekný deň.

Exisport

Dobrý deň. Stačí ak do poznámky pri objednávke uvediete číslo vouchera.
Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore