Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Plastická operácia horných alebo dolných viečok

4,0 / 5 Chirkoz - privátne medicínske centrum Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Jana

Chcem sa spýtať, ak by somsi teraz kúpila kupón, dal by sa zrealizovať zákrok až v júni?

Chirkoz SK,s.r.o., privátne medicínske zariadenie.

Milá pani Jana, áno je to možné po dohode. Potrebovali by sme vopred vaše číslo kupónu.

Dada

Dobrý deň, chcem sa informovať či sa dá súčasne urobiť zákrok horných aj dolných viečok ak hej mám si zakúpiť dva vouchery?

Chirkoz SK,s.r.o., privátne medicínske zariadenie.

Dobrý deň prajem. Zákrok je možný, avšak odporúčame pacientom zákrok horných a dolných osobitne a s odstupom 2, či 3 mesiacov. Odporúčam zakúpiť si len jeden voucher.

Dita Kubisová

Dobrý deň
chcela by som sa informovať, či by som sa nemohla prísť dopredu informovať a ukázať sa, poradiť sa ešte pretým, ako si zakúpim voucher. Neviem, či má pre mňa operácia význam a či to vôbec bude vhodné,mám totiž dosť veľké vačky pod očami a tmavú pokožku okolo očí.

Chirkoz SK,s.r.o.

Vážená pani Dita,
nech sa páči, samozrejme, je možné prísť poradiť sa pred samotným zakúpením kupónu. Objednať sa na konzultáciu sa môžte na tel.kontaktoch: 02/63530163, 0903/752533.

verona

Predoperačné vyšetrenie si klient musí dať urobiť kde? Koľko stojí? Uvažujem o plastike viečok. Asi mi neviete povedať už teraz, či za rovnakú cenu mi viete urobiť následne aj dolné viečka. V takom prípade by moje rozhodovanie bolo pozitívne. ďakujem

Chirkoz SK,s.r.o.

Milá pani Veronika, predoperačné vyšetrenie by ste si realizovali cestou obvodného lekára. Cenu za dolné viečka by sme vám ponúkli za rovnakú cenu ako tie prvé.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore