Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rodinná lyžovačka s polpenziou a wellness pre 2 osoby v novom horskom hoteli Orešnica***

4,4 / 5 Horský hotel Orešnica*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Merry

Dobrý deň,
mate ešte dostupnu niaku izbu pre 2 osoby. Od 19 do 21. 2. ?

Zlavomat.sk

Pekný deň Merry, žiaľ v tomto termíne už nie sú dostupné kapacity.

Slavo Jakubčo

mate dva udaje o vzdialenosti hotela Alexandra,
…Alexandra wellness Hoteli (vzdialenosť 25km od hotela Orešnica, cca 30 min autom). Po celodennej túre príde veľmi vhod relax vo wellness. V neďalekom Alexandra wellness Hoteli (vzdialený 15 km)

recepcia

Dobrý deň,
podľa webovej stránky http://www.kolko-km-je.ubytovaniesr.sk/?a=a je to dokonca len 16 km.
V tomto prípade bola vyhodnotená najkratšia možná trasa.
Autom je to približne 20 – 25 minút.

Ivana

Dobrý deň, zaujímalo by ma, aká je vzdialenosť lyžiarskeho strediska Opalisko v Závažnej porube od hotela Orešnica, ďakuem

recepcia

Dobrý deň,
je to približne 26 km.

Juraj

ako daleko je od hotela Oresniva lyziarske stredisko
Opaliska Zavazna poruba
Dakujem

Recepcia

Dobrý deň,
lyžiarske stredisko Opalisko je od nášho hotela vzdialené približne 26 km.

Elena

Dobrý deň, mám záujem o pobyt na 3dni/2 noci od 2.1.2016. Zaujímalo by ma, kedy môžeme využiť vstup do wellness hotela Alexandra, či je to možné aj tretí deň, t.j. po odubytovaní v hoteli Orešnica. Ďakujem.

recepcia

Dobrý deň, Elena
termín je voľný – rezervujte ho prosím na oresnica@oresnicaliptov.sk Vstup do sauny môžete využiť aj v deň odchodu po skončení pobytu.

Daniela Bullova

Dobrý deň!Chcela by som sa informovať či máte voľný termín 3.3.-6.3.2016,mali by sme záujem o dve izby s manželskou posteľou.Ďaku­jem,Bullová.

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Bullova,

o voľných termínoch sa prosím informujte priamo e-mailom na oresnica@oresnicaliptov.sk alebo na tel.č. 044 /2901000 alebo 0917 092 600.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore