Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vyvolanie fotiek 10×15 cm a 9×13 cm ALEBO 13×18 cm ALEBO NOVINKA 30×45cm na perleťovom papieri!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Iva

Prosím Vás chcela som si zakúpiť 2 poukaz na vyrobenie 200 ks fotiek rozmer
9× 13 , ale všimla som si, že je to vypredané. Budete ešte v budúcnosti ponúkať tento druh služby? Za odpoveď ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem, předpokládám, že za nějaký okamžik se znovu přidají do prodeje další poukazy, Renata Beranová, Lagoon foto

Katka Turcanova Cierna

Dobry vecer..vcera som poslala obj.na 100ks foto…ale ostalo mi este dost fotiek v pc..mohla by som znova zakupit voucher a nahrat fotky..a potom by ste mi zaslali za jedno postovne,,ked by som odoslala aj tuto druhu obj??dalo by sa to tak,ze tie co som vcera poslala fotky tk by pockali na druhu varku 100ks foto???dakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, je to takto možné, platila byste 1× poštovné za obě zakázky. Pokud budete poštovné platit převodem předem, u druhé zakázky již poštovné neplaťte. Lagoon – foto – Beranová

Katka Turcanova Cierna

Dobry vecer..vcera som vam poslala foto 100ks objednavku…roz­myslam ci by bolo mozno kupit este jeden voucher na 100ks fotiek a poslali by ste mi to dokopy tych cca 200 fotiek za jedno postovne???dakujem

Lenka

Dobrý deň,
prosím Vás o informáciu, pišem moju skúsenosť s inou predajnou.nakoľko som fotky dostala od fotografa na USB kľúči neviem v akom formáte by som potrebovala rozmer fotky dať vytlačiť. Pred týždňom som si dala robiť fotky priamo v predajni (nie u Vás) cca v počte 100 ks no až neskôr som zistila že fotky niesu úplne totožne s fotkami na USB kľúči ( odseknete tela,hlavy,alebo chýba dokončená fotka t.j. hromadná fotka nieje kompletná odstrihnutí ľudia atd.) Nik ma o tom neinformoval a preto potrebujem poradiť aký formát zvoliť. Dakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, prosím, zašlete nám data, my se podíváme, v jakém formátu a poměru stran jsou fotografie připraveny a navrhneme Vám vhodnou velikost resp. rozměr ke zpracování, Pokud nemáme data, nemohu se k rozměru vyjádřit. Nebo doporučuji kontaktovat fotografa, aby Vám sdělil, jak data připravil k tisku, toto je běžná a seriozní praxe. Můžete mě kontaktovat na beranova@lagoonfoto.cz a poslat třeba 3 fotografie k posouzení. Renata Beranová, Lagoon foto

Ing. Nikola Marková

Dobrý deň, prosím vás chcem sa opýtať či sa dajú u vás nahrať fotky vo formáte zip alebo rar? mám u vás objednané už dva vouchery a takto by to bolo možno aj rýchlejšie. A je problém ak majú niektoré fotky viac ako 1MB. Ďakujem za odpoveď

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, je možné data odeslat jako zip soubor. Velikost jednoho zipu je omezena na 1 GB, ale do jedné objednávky je možné nahrát více takových zip souborů. Data velikosti 1 MG a více není pro nás problém zpracovat. Postup je uveden ve fotosběrně na našich stránkách. V případě dalších dotazů mě prosím kontaktujte přímo na beranova@lagoonfoto.cz

Olga

Dobrý večer,prosim Vás dalo by sa zmeniť v objednavke spôsob platby?nevsimla som si ze sa da aj na dobierku.Ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, je to možné, pokud nebyla již objednávka odeslaná. Kontaktujte mě na beranova@lagoonfoto.cz a uveďte číslo objednávky nebo jméno, napíšu Vám, zdali byla zakázka odeslaná či nikoliv.

Olga

Dobrý večer,chcem sa opýtať mám zaplatení voucher u vas dnes mi prišiel a chcela by som ukončiť objednavku.Chcem sa zaregistrovať a stále vypisuje ze ma nemôže nájsť v databáze aj som si zmenila heslo a stále to nejde.Ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, prosím kontaktujte mě na beranova@lagoonfoto.cz. Určitě zkontrolujeme Vaše přihlášení tak aby jste dokončila objednávku. Děkuji, Beranová

Monika Pramukova

Dobrý deň, zakúpila som dva kupóny – môžem nahrať všetkých 200fotiek na jedenkrát a vpisat 2 kódy? Alebo musím rozdeliť objednavku na 100 a 100ks? Ďakujem pekne,M.

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano výhodnější je určitě nahrát oba vouchery do jedné objednávky. Budete tak platit pouze jeden manipulační poplatek. Do jedné objednávky můžete nahrát až 6 voucherů. V případě, že nahrajete i více fotografií než máte v rámci voucheru, budou Vám účtovány dle platného ceníku, ale stále v rámci jednoho manipulačního poplatku. Gabková . Lagoon foto

Zuzana

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či by bolo možné,aby mi prišli fotografie do štvrtka 16.6. ak by som ich objednala dnes.
ďakujem veľmi pekne

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, pokud zvolíte dodání do Zásilkovny, ano, stihneme. Do objednávky prosím uveďte Vámi požadovaný termín dodání, zakázku zpracujeme přednostně ihned v pondělí, pokud nám pošlete objednávku. Beranová, Lagoon foto

Marcela Martinkova

Dobrý deň, mala by som záujem o ďalšie kupóny. Avšak pri doobjednaní je zobrazený znam:

Vypredané
100 ks fotografií rozmer 9×13 alebo 10×15 cm
Tento variant si už nemôžete pridať do košíka, pretože počet kusov na zákazníka je obmedzený.


Nikde som však nenašla nič o obmedzení? Je možné tieto kupóny ešte doobjednať?

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, vouchery lze zakoupit, Lagoon foto – Beranová

Eva

Dobrý deň,
budete dávať ešte akciu a 100 ks fotiek 9×13 alebo 10×15?nakoľko som si stihla kúpiť iba 2 kupóny a ešte by som mala zaujem. Ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, předpokládám, že vouchery budou opět v prodeji. Děkujeme za zájem, Lagoon foto

Jana

Dobrý deň, teraz ste predlžili platnosť kupónu z 31.5 na 31.8 takže aj keď som mala kúpený kupón skor tak môžem ho teraz využiť až do 31.8? Či ho musím použiť do konca mája? Ďakujem

Lagoon foto, Beranová

Dobrý den, pokud Vám byl zaslán e-mail o prodloužení platnosti kuponu od Zlavomatu, skutečně máte tento kupon prodloužen do lhůty uvedené v e-mailu.

Olga

Dobrý deň, snažím sa nahrať fotky ale akosi sa nedarí aj som si stiahla ADOBE FLASH PLAYER.Viete mi poradiť prosím vás ďakujem

Lagoon foto

Dobrý den, prosím, kontaktujte mě přímo na e-mailu beranova@lagoonfoto.cz . Určitě najdeme řešení, problémem může být nekvalitní internetové připojení nebo blokace antivirovým programem, potřebuji více informací od Vás. děkuji, Beranová

Lenka

Dobry den chcem saopytat do kolkych dni mozem kupon pouzit…keby som ho kupila dnes ..mame notebok v opraveva fotky len na kluci tak cakam kedy nam ho vratia nech mozem dat vyvolst dakujem krasne

Lagoon foto

Dobrý den, kupony mají platnost do 31.8.2016, je tedy nutné do 31.8.2016 zaslat do footsběrny na www.lagoonfoto.cz data pro výrobu fotografií.

Olga

Dobrý večer,chcem sa informovať chcela by som vyvolať fotky 10× 15, z mobilu.Aká bude kvalita fotiek?za odpoveď ďakujem

Lagoon foto

Dobrý den, kvalita fotografií nezáleží na tom, zdali jsou z mobilu, ale záleží také na velikosti dat. Pokud mají data 1MG, je to dostačující velikost, avšak kvalita fotografií nezáleží jen na velikosti dat, kvalitu fotografie například ovlivní kvalita a světelnost objektivu, ostrost snímku, použití blesku a podobně. V praxi se setkáváme celkem s povedenými fotografiemi z mobilu. Je mi líto, pokud nevidím konkrétní data, nemohu posoudit, jak kvalitní bude fotografie.

Ján Tkáč

Čiže keď chcem kombináciu rozmerov 9×13 aj 10×15 ktorý variant voucheru si mam zakúpiť

Ďakujem

Lagoon foto

Dobrý den, doporučuji zakoupit 1. variantu a to voucher na 9×13 nebo 10×15 – je to jeden typ voucheru dohromady pro oba rozměry – . Cena u těchto dvou rozměrů je stejná, lze je tedy kombinovat, v objednávce při nahrávání dat do fotosběrny si můžete zvolit rozměr fotografií.

Silvia Hudecova

Zdravim da sa aj priplatit si postovne a prislo by mi to priamo na adresu ?

Lagoon foto

Dobrý den, ano, zásilky domů doručuje buď Slovenská pošta nebo kurýr GLS, způsob dopravy si zvolíte až při objednávání fotografií ve fotosběrně na www.lagoonfoto.cz a dopravu platíte dodatečně zhotoviteli LAGOON FOTO nebo lze uhradit dopravu na dobírku při převzetí zásilky.

Monika Svobodova

dobry den, uz druhykrat som si objednala voucher na 5 fotografii 45×30 a oba ked davam do objednavky,tak mi ich neodratava, ale mi pise ze su na iny pocet kusov a ine formaty.

Lagoon foto

Dobrý den, je nutné zvolit povrch fotografie perleť, systém je zaprogramován na odečtení kupony. Pokud i přesto se cena neodečte, odešlete, prosím, objednávku, já Vám cenu opravím. Beranová

Jana

a aj na ten digitálny rozmer sa mi vzťahuje táto akcia? v ponuke mi dáva na výber 15,2×11,4 ..... to v akcii nie je zahrnuté …
ďakujem

Lagoon foto

Dobrý den, digitální rozměr není v akci, nicméně Vám jej na voucher také zpracujeme za stejných podmínek jako 10×15, cenu Vám upravíme dodatečně ručně neboť tento formát není zaprogramován.

Jana

Dobrý deň,
ak mám pomiešané fotky vo formáte 16:9 a 4:3, je lepšie zvoliť rozmer 10×15, alebo 9×13cm?

Lagoon foto

Dobrý den, 3:4 odpovídá rozměru papíru 9×12,(ale fotopapír je 9×13) a pro poměr fotky 9:16 (to je panorama) odpovídá rozměru papíru 9×16 cm, takže žádný neodpovídá na 100% ani 9×13 ani 10×15. Doporučuji zvolit tzv. digitální rozměr, to znamená fotografie budou mít šíři 15,2cm a délka bude proměnná v závislosti na datech (u panoramy bude mít fotka rozměr cca 15,2×8,6cm)Pozor, fotografie nelze archivovat do zasunovacího alba, musíte volit klasická alba, to je na fotorůžky nebo samolepící. Ale je to nejlepší řešení, vyhnete se ořezu i bílým pruhům na fotce a na fotografii je vše, co bylo nafoceno.

Zuzana

Dobrý deň,
je možné si fotky vyzdvihnúť bezplatne aj v Ostrave?
Ďakujem.

Lagoon foto

Dobrý den, ano, máme vlastní prodejnu v obchodním centru Avion, zde se neplatí doprava, jen manipulační poplatek 1,42€ nebo 39 Kč. Místo dodání si zvolíte v objednávce.

Karolína

Dobry večer, mohli by ste mi poradiť, ako to objednať? Mám sa aj niekde prihlasovať? Ďakujem

Lagoon foto

Dobrý den, předpokládám, že dotaz je ohledně objednávání fotografií. Jakmile máte zakoupen slevový voucher, jdete na naše stránky www.lagoonfoto.cz. Zaregistrujete se kvůli ochraně dat, vstoupíte do fotosběrny, nahrajete data, zvolíte způsob dopravy a platby poštovného. Naše fotosběrna má návod,jak postupovat včetně obrázků. V případě dalších dotazů či pomoci nás kontaktujte již napřímo na e-mailu beranova@lagoonfoto.cz případně telefonicky +421603150915.

Jana Majerová

Dobry den chcem sa spytat kde sa da na slovensku vyzdvihnut osobne fotografie.

Lagoon foto

Dobrý den, jsme firma z ČR, nemáme na Slovensku vlastní prodejny. Zásilku si můžete osobně vyzvednout v pobočkách Zásilkovny, seznam výdejních míst je na www.zasielkovna.sk Doručení do Zásilkovny je 2,4€

Andrea

Dobrý deň.

Môžem si objednať a uplatniť jeden voucher na 100fotiek ale v dvoch formátoch? T.z. 9×13 a 15×10?
Ďakujem a pekný deň prajem.

 Andrea

Lagoon foto

Dobrý den, ano, je to možné kombinovat tyto uvedené rozměry. Požadovaný rozměr fotografií si zvolíte přímo ve Fotosběrně při nahrávání dat.

Vierka

Dobry den. Chcela by som sa opytat,ak si zakupim tento voucher v marci,mozem ho uplatnit aj v aprili?

Lagoon foto

Dobrý den, nyní jsou v nabídce vouchery s termínem platnosti 31.3.2016.

Dominika Jagerova Kovacova

Dobry den,

dakujem krasne za rychlu odpoved. Ano, myslela som to tak, ze 350ks fotiek v tej jednej objednavke aby bolo zaslanych v jednej zasielke.
Pekny vecer,
Dominika

Lagoon foto

Ano, zašleme celou objednávku v jedné zásilce, maximální hmotnost zásilky je 5 kg a to je více než 1000 ks fotografií,… s pozdravem Renata Beranová

Dominika Jagerova Kovacova

Dobry den,

objednala som si u vas 350ks lesklych fotiek, bez orezu.
Poprosim o zlucenie vsetkych fotiek do 1 objednavky, t.j. aby ste mi to poslali naraz v jednom baliku. Dakujem.
Chcem sa spytat, kde a kedy sa plati 4,50eur (suma spolu za manipulacny poplatok, za dobierku a za zasielkovnu v SR).
dakujem vopred.

Lagoon - foto

Dobrý den, dívala jsem se na Vaši objednávku, (neuvedla jste podrobnější informace – dohledala jsem nejčerstvější zakázku na jméno Dominika)- vidím pouze jednu objednávku, tu samozřejmě odešleme celou najednou v jednom balení. Zvolila jste platbu dobírkou, budete tedy platit poštovné až při převzetí zásilky v Zásilkovně. Pokud máte nějaké nejasnosti, kontaktujte mě přímo na beranova@lagoonfoto.cz

Nikoleta Karlova

Ako mam postupovat ked mam zaujem napr.o 100ks fotografii 3×?

Lagoon - foto

Dobrý den, předpokládám, že dotaz je k nahrání dat. Jsou 2 způsoby: 1/ nahrajete ZIP se 100 ks fotografiemi a uvedete do poznámky 3×. Nebo nahrajete data do fotosběrny – zkopírujete složku a opět uvedete v kolonce počet kusů číslo 3. Do slevových políček vepíšete 3 slevové kody.

Martin

Dobry den,

mam zaujem o vyvolanie fotiek z kinofilmu.Ako mam prosim vas postupovat?

Dakujem

Beranová - Lagoon foto

Dobrý den, tato nabídka je určená pro fotografie v digitální podobě, data se nahrávají do fotosběrny on-line přes internet. Zhotovujeme také fotografie z kinofilmů, ale tato akce se na tuto službu nedá použít.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore