Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Lyžiarsky a Wellness pobyt so skipasmi v lyžiarskom stredisku Nižná Uhliská***

4,6 / 5 Ski centrum Nižná Uhliská Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Petra

Dobrý deň,prosím Vás,na dotazy odpovedáte,že voucher je platný do 12.2.2016…keď v ponuke je platný od 2. 1. do 6. 3. 2016.Ako to teda je?Máte voľné kapacity pre 2+2 v termíne 4–6.3.2016?Ďakujem

Ivana

Dobrý deň,

áno akciu sme ešte predĺžili, máme volne 2+2.

Iveta

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte voľnú izbu pre dvoch od 29.01.2016 do 31.01.2016. ďakujem

ivana

Dobrý den
v danom termíne sa nedá uplatniť kupon s pozdravom

Iveta

Dobrý deň, až teraz som si všimla, že voucer je len do 12.2.2016. Môžete ma informovať, ktorý víkend máte ešte voľný?
Ďakujem

ivana

dobrý den
už máme už vsetky obsadené s pozdravom Melníková

Andrea

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať či sa dá pobyt zaplatiť aj inak ako kartou alebo bankovým prevodom?

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Andrea,

objednávka sa dá zaplatiť aj priamym vkladom v ČSOB banke. V prípade akýchkoľvek problémov s platbou nás kontaktujte na +421 232 117 3­21 alebo na podpora@zlavomat.sk a my Vám radi pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Vanessa Sekáčová

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či je môžme zakúpiť dve zľavy a tým pádom si predĺžiť pobyt z 3 na 6 dní a 5 noci?

Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Vanessa, áno je možné kombinovať viac kupónov a predĺžiť si pobyt

Jana

Dobry den, mate prosim volnu izbu pre 2 osoby na buduci vikend?Alebo na vikend od 22.1. do 24.1.
Dakujem

ivana

Dobrý den
nie nemáme už volne ubytovanie s pozdravom Melníková

Veronika

Dobrý deň, sme dvaja dospelí a 3 deti /6,7,11rokov/­..koľko by nás vyšiel pobyt na tento víkend?..ďakujem Veronika

ivana

Dobrý den
tento víkend už máme obsadené s pozdravom Melníková

Tomáš

Dobrý deň, je možné kupón využiť aj 17.2.2015

Zlavomat.sk

Pekný deň Tomáš, voucher je platný len do 12. 2. 2016.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore