Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Kilo šťavnatých bravčových rebierok potretých barbecue omáčkou

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Sara

Je možné si dať rebierka zabalit a vziať so sebou?

Zuzana

Dobrý deň,

kúpila som si voucher na kilo rebierok, hneď som vyplnila aj rezerváciu, avšak stále mi neprišlo potvrdenie termínu.
Kde by som si to mohla pozrieť? Alebo mi príde mail s potvrdením rezervácie?

Ďakujem

Stopková Mária

Dobrý deň. Vaša rezervácia bola potvrdená 15.1.2016 a pripomenutá 16.1.2016. Pre­poslala som na Vašu adresu oba automatické emaily z rezervačného systému, ktoré boli v spomínané dni zaslané.

Pekný deň.

Roman Jonis

Dobrý deň :)

Kúpil som si cez zľavomať kilo tých rebierok s BBQ a nejakou zeleninom, jeden kupon stal nejak 5–6 € chcem sa opýtať je to porcia pre dve osoby alebo ak chceme ist dvaja musím si ten kupón kúpit 2× ?

Ďakujem a pekný deň.

Pulitzer

Dobrý deň,

áno kupón je aj pre 2 osoby.

Prajem pekný deň.

Jan

Kde mate ten rezervacny formular????? Preco je to vzdy a vzdy tak komplikovane si zarezervovat miesto???? Ani som si voucher nezakupil,lebo uz teraz hladam a neviem ako si rezervovat termin.....

Zlavomat.sk

Pekný deň Ján,

rezervačný formulár sa nachádza priamo v tomto linku vpravo dole, hneď po kliknutí na „Viac informácií, ako uplatniť voucher“.

V prípade, že rezervačný formulár nebudete môcť nájsť, kontaktujte nás prosím na tel. číslo +421 232 117 321 a my Vás budeme navigovať a rezerváciu spoločne urobíme. :)

Prajem pekný deň,

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore