Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Štýlové a ekologické poháre s uzatvárateľným viečkom To Go

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Zuzik

Znesu aj vriacu vodu, ked si priamo do hrnceka zalejem caj a je to zdravotne nezavadne?

Navelle s.r.o.

Pekny den pani Zuzik, ano na hrnceky mame vsetky potrebne certifikaty, my sami zalievame napoj priamo v hrncekoch. :)
Veronika, ToGo

Stanislav

Dobrý deň, je naozaj šokujúce, že sa znova opakuje táto ponuka. Tento hrnček som v minulosti reklamoval pretože som nebol spokojný. Káva v ňom nevydržala teplá ani 10 minút čo som prešiel z domu do autobusu. Či by som mal normálnu klasickú šálku zo skla z ktorej môžme piť kávu doma v obývačke alebo tento termohrnček je to rovnaké keď s tým pôjdem do zimy. Ale som rád, že sa v minulosti reklamácia vyriešila v môj prospech.

Navelle s.r.o.

Pekny den pan Stanislav, dakujeme za Vas prispevok. Ako ste si mohol vsimnut, nase hrnceky niesu komunikovane ako termohrnceky. O hrnceky je zaujem, za co sme velmi vdacni a nasi zakaznici su spokojni. Pripadne velmi nizke percento reklamacii sa vzdy snazime riesit k spokojnosti nasich zakaznikov. Dakujeme, Veronika, ToGo

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore