Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Pobyt v horskom hoteli Kľak priamo pod zjazdovkou a so skipasom na celý pobyt

3,8 / 5 Horský hotel KĽAK Stredné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Peter

Dobrý deň

ako je to s pobytom v apartmáne , sme rodina 2+3, platí akcia aj na ubytovanie v apartmáne

ďakujem

Klak recepcia

Dobry den, akcia plati len pre pobyt v Horskom hoteli Klak. Ceny AP na salasi Klak su AP5postelovy 125€/noc AP6postelovy s obyvackou 150€/noc

Vany Sekáčová

Dobrý deň dalo by sa zakúpiť dva kupony na 3 dni a predlžiť si tak pobyt na 6 ? ďakujem

Recepcia

Dobry den,

zakupit sa da iba co je v ponuke. Ked si teda zakupite 2 kupony tak podla popisu. V pripade dalsich otazok kontaktujte recepciu na cisle 0918397949

Martina

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, či by bol možný pobyt na víkend 12.2.-14.2.2016. Ďakujem

Hotel Klak

Dobry vecer, kontaktujte recepciu na cisle 0918397949. Da­kujeme

Gabriel

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať či máte volné termíny od 15.2.- 21.2. 2016. jednalo by sa o 3 dni . 2× dospelý a jedno dieťa 10 ročné.
Ďakujem
Gabriel

Hotel Klak

Dobry vecer,
kontaktujte recepciu na cisle 0918397949.
Dakujeme

Zuzana H.

Dobrý večer, moja otázka: pri variante 3 dni(2noci) je v cene variantu všetko komplet myslené pre 2 osoby počas 3 dní?
Chápem to správne?: 2× ubytovanie- pre 2 osoby,
2× raňajky- pre 2 osoby,2× večera pre 2 osoby, 1× sauna pre 2 osoby, 4× skipas = 2ks skipas na deň pre 2 osoby. Daň z ubytovania je už v cene? Ktorý Check out platí o 14.00 alebo o 16.00 hod.? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana, v cene variantu je všetko tak ako ste napísali. Daň z ubytovania je už v cene vouchera. Správny Check in je od 16:00. Informáciu na stránke opravíme. Ďakujeme za upozornenie.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore