Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Darčekové kazety s kozím mliekom alebo levanduľovým olejom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Monika Danišková

Dobrý deň
budú ešte v ponuke sety s kozím mliekom? ĎAKUJEM

VIVACO-SK

Dobrý deň,
set s kozím mliekom bude od 25.5.2016 v novom zložení a v novej ponuke.
S pozdravom
VIVACO-SK

Lucia

Dobrý deň,

nekončí v tom sete s kozím mliekom náhodou záruka? Resp.dokedy je dátum spotreby?

Ďakujem

VIVACO-SK

Dobrý deň.
V sete s kozím mliekom je najnižšia doba spotreby: júl 2017 až marec 2018.
S pozdravom
VIVACO-SK

Martina

Dobrý deň, bude ešte možné objednať set z kozieho mlieka keď je už vypredaný?

VIVACO-SK

Dobrý deň, set z kozieho mlieka si môžete opäť objednávať. S pozdravom VIVACO-SK

Henrieta Vlčková

Dobrý deň, prosím Vás potrebovala by som mať set do piatku doma , bolo by to možné keby ho objednám pondelok prípadne utorok ? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Henrieta,

informujte sa prosím priamo na tel. čísle +421 917 646 503, ďakujeme za pochopenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.

VIVACO-SK

Dobrý deň.Keď si dnes (v útorok)objednáte set , prepravná spoločnosť Vám ho doručí do piatku

Maja Potocka

Dobry den rada by som si objednala levandulovy set, prosim, nebude mozne ho zaslat postou? Kurier mi to nenecha v poboxe, zijem za hranicami, dakujem

VIVACO-SK

Dobrý deň, tovar zasielame len prepravnou spoločnosťou. Slovenskou poštou zatiaľ tovar neposielame.

Mária

Aká je na sete záruka – uveďte tú , ktorá končí najskor. Páči sa mi set, chcem to kúpiť ako darček, no darovať to budem až o niekolko mesiacov.

VIVACO.SK

Dobrý deň.
Najnižšia záruka výrobku v sete je júl 2017.
Všetky ostatné výrobky majú dlhšiu záruku.

Barbora

Ospravedlňujem sa, uz sa mi to zobrazilo správne :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Barbora,

sme radi, že sa Vám to zobrazuje už správne. :)

Barbora

Chcela by som sa spytat, na obrázku je levandulovy balíček, ktoreho obsah je odlišný, ako to co je v popise zľavy. Napr.sol do kúpeľa je na obrázku, ale nemáte ju napísanú v zľave. Plati to co je na obrázku alebo to co je v popise zľavy? Ďakujem

Olga

Dobrý deň, chcem sa s pýtať, že ak objednám viac ako jednu sadu, budem platiť ku každej poštovné, alebo len raz? Ďakujem.

VIVACO-SK

Dobrý deň,
jedno prepravné platí najviac ku 4 sadám.
VIVACO-SK

Maja Potocka

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci je mozne zaslat tovar postou a nie len kurierom.. Byvam v zahranici a kurier mi to v poboxe, ktory mam na Slovensku, nenecha…dakujem za odpoved

VIVACO-SK

Dobrý deň,
tovar zasielame len prepravnou spoločnosťou. Slovenskou poštou zatiaľ tovar neposielame.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore