Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

6-mesačná ANGLIČTINA online pre jednu alebo dve osoby

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Erika

Dobry den,kupila som si voucher na anglictina,velmi sa mi to paci a dostala som aj darcekovy kupon,ktory som darovala kolegyni.Aj si ho aktivovala-anlictinu.Ale nevieme preco jej ide cinstina.Nedalo by sa s tym nieco urobit,nakolko to nie je jej vinou?

Speaking Friends

Dobrý deň, asi vznikla chyba pri registrácia prekliknutím na čínštinu miesto požadovaného jazyka. Radi Vám pomôžeme :)
Napíšte nám prosím email na support@speakingfriends.com

Kristína

Dobrý deň. čo sa stane ak do 6 mesiacov nestihnem všetky lekcie spraviť a nedostanem sa až na koniec? Ďakujem

Speaking Friends

Dobrý deň Kristína,

Všetko máte uložené. Kurz si môžete kedykoľvek predĺžiť a pokračovať, kde ste prestali.

Peter

Ake urovne obsahuje kurz anglictiny ?

Speaking Friends

Dobrý deň Peter,

Kurz je určený predovšetkým začiatočníkom a stredne pokročilým. Obsahuje aj pokročilejšie prvky, avšak vyslovene pokročilým študentom môže príjsť príliž ľahký.

Stanka Soltesova

Dobry den,

chcela by som sa opytat, ked si zakupim Voucher, ci by bol mozny aj 6 mesacny kurz nemciny namiesto AJ. Dakujem za odpoved.

Speaking Friends

Dobrý deň, pani Stanka. Akciu na kurz nemčiny spustíme čoskoro, doporučujeme Vám zakúpiť si Voucher tam. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás!

Semira

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či je možné si nastaviť úroveň kurzu, alebo je určený len pre začiatočníkov. Ďakujem.

Speaking Friends Team

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Od začiatku máte odomknuté všetky lekcie (úrovne). Preto ak sa Vám zdajú prvé lekcie príliž jednoduché môžete ich kľudne preskočiť!
S pozdravom,

Mária Dlužaninová

Dobrý večer, platnosť voucheru je 6 mesiacov, od 21. 1. do 30. 6. 2016…to znamená, že platí už len 4 mesiace?

Speaking Friends Team

Dobrý deň, to znamená, že voucher môžete uplatniť do 30.06.2016. Od uplatnenia voucheru máte 6 mesiacov na kurz. S pozdravom

Mária Dlužaninová

Dobrý den, chclela som si pozrieť kurz zdarma, na vyskúšanie no neviem sa zaregistrovať na stránku – nechce prijať žiadne heslo s odovodnením, že už je zaregistrované, pričom som ich skúsila vela…

Speaking Friends

Dobrý deň, prosím napíšte nám email na support@speakingfriends.com a radi Vám pomôžeme vyskúšať si kurz zdarma.

Peter Komora

ZDRAVIM
KURZ SA KONA V KOSICIACH?

Zlavomat.sk

Pekný deň Peter, ide o online kurz.

Speaking Friends

Dobrý deň pán Komora, kurz môžete absolvovať cez internet na počítači, mobile či tablete.

Ľuba

Dobrý deň,
je možne objednať si aj kurz nemeckého jazyka?

Zlavomat.sk

Pekný deň Ľubka, žiaľ v tejto ponuke je možné objednať len kurz angličtiny.

Speaking Friends

Ďakujeme za záujem. Od 16.2. bude dostupná aj nemčina :)

Veronika Tallóšiová

Dobry den

Po ukonceni lurzu obdrzim certifikat?

Speaking Friends

Dobrý deň, áno, po ukončení kurzu Vám zašleme poštou certifikát na Vašu adresu. Tešíme sa na Vás :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore