Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Duálna kryolipolýza pre krajšie krivky a vyššie sebavedomie

4,8 / 5 PERSONA Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Marianna Mokrá

Dobry den. Chcela by som si zakupit kupon na dualnu kryolipolýzu,po­trebovala by som osetrit brucho plus boky, cize musim si kupit kupon na 4 nasatia?
A prosim vas ako dlho casovo by potrvalo taketo osetrenie?

dakujem

Salón Persona

Dobrý deň. Počet nasatí závisí od miesta, na ktoré sa zameriate. Vrchná časť brucha- 1 alebo 2 nasatia, celé brucho- 4 nasatia, spodná časť brucha +boky – 3 alebo 4 nasatia, 2 nasatia iba boky. jedna procedúra na 2 nasatia trva 40 min a naraz ich môžete absolvovat 3×40 min. Tešíme sa na Vás Persona
Odpovedať

Maria Hudakova

Dobrý deň..moja otázka znie..koľko sedení treba aby sa dostavil výsledný efekt…ďakujem

PERSONA

Dobrý deň pani Hudákova.

Prvé výsledky sú viditeľné už po dvoch týždňoch a výsledný efekt sa dostaví po šiestich týždňoch. Počet sedení závisí od miesta na ktoré sa zameriate. Spodná časť brucha- 1 alebo 2 nasatia Celé brucho- 4 nasatia Spodná časť brucha +boky – 3 alebo 4 nasatia Stehná vnútorné –2 nasatia Boky – 2 nasatia Ramená – 2 nasatia
Tešíme sa na Vás Persona

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore