Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Výlet do Ríma, 5-dňový poznávací zájazd so sprievodcom, ubytovaním a raňajkami.

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Štefánia Demská

Dobry deň rada by som sa informovala o volnych miestach na termin25–29maj.ci este mate nieco volne? A este sa chcem spytat ako by som sa mohla informovat telefonicky lebo sa Vam nemozem dovolat. Dakujem

STARTRIP

dobrý deň žiaľ už neevidujeme voľné miesta v zájazde

Gabriela

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či nebudete organizovať výlet do Ríma aj niekedy v letných mesiacoch (júl,august). Ďakujem

STARTRIP

Dobrý deň pani Gabriela, zájazdy do Ríma z dôvodu teplého počasia neorganizujeme. Najbližší termín na zájazd do Ríma budeme mať 14.9.+18.9.2016 Kon­taktujte prosím cestovnú kancelári

Lucia

Dobry den. 4.5. 2016 planujete zastavku aj v LM, prosim Vas? Pripadne o kolkej by bol odchod z RK?
Dakujem.

STARTRIP

Dobrý deń pani Lucia , v prípade že Vás bude min 4 osoby vieme zrealizovať nástupné miesto aj LM. Z RK odchádzame cca o 11 hod.

Júlia

Dobrý deň chcem sa opýtať, kde je ubytovanie počas tých dvoch noci čo by sme boli ubytovaný v Ríme?

STARTRIP

Pekný dobrý deň pani Júlia, ubytovanie je v časti Pomezia

Tatiana Simkova

Dobrý deň ,
prepáčte neviem sa zorientovať , priplatila som si miestenku ale neviem nájsť bod vašej ponuky v ktorom sa dá vyznačiť .

STARTRIP

Dobrý deń miestenku si zajednávate v zmluve o obstaraní zájazdu, ktorú vypĺňate v CK

Roman

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať, o koľkej bude 24.03.2016 odchod z Bratislavy.

Za odpoveď vopred ďakujem.

STARTRIP

Dobrý deň pán Roman, odchod z BA je plánovaný na cca 15 hod.

jan

Chcel by som sa spýtať,keď idem sám,ako to bude s ubytovaním?

STARTRIP

Dobrý deň , v prípade že cestujete sám, je potrebné uhradiť príplatok za jednolôžkovú izbu. Pokiaľ by ste mali záujem o spojenie sa s niekým do izby, je potrebné nám to oznámiť a ak sa nám niekto prihlási tak vieme spojiť do dvojlôžkovej izby. V takomto prípade potom príplatok neplatíte, len ak ste ubytovaný sám.

Ester

Dobry den,
chcela by som sa informovat o ktorej bude ochod z Kosic 24-ho.
Za opoved dakujem.

STARTRIP

Dobrý deň pani Ester,
odchod z KE je plánovaný na 7,30 hod

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore