Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Laserová operácia očí overenou metódou LASEK s kompletnou pooperačnou starostlivosťou

4,3 / 5 GAMA LASER Trnava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Katka Guldanová

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či by sme s maminou stihli cez kupón operáciu očí.
Ďakujem pekne.
 Katka

Dr:Gabrielová

Dobrý deň, určite áno. Dôležité je ,kedy si zakúpite kupón,opeíácia sa prispôsobí.

Filip Ray

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či sa dajú odstrániť aj cylindrické dioptrie, pretože uvažujem nad operáciou. Dioptrie na oboch očiach mám –1,0 a cylindrické dioptrie –0,75. A ešte jedna otázka, ako dlho sa čaká na termín operácie po predoperačnom vyšetrení ? Ďakujem

MUDr.Marta Gabrielová

Dobrý deň operovať sa dajú aj cylindre , to nie je žiadny problém. Termíny na operáciu podľa dohody,maximálne 2 týždne.,

jozef sliva

mám plus dioptrie

Dr.Gabrielová

Takže odstrániť sa Vám dajú dioptrie na diaľku , nablízko zostanú,ale slabšie.

S pozdravom Dr.gabrielová

jozef sliva

nosím okuliare na čítanie 2/5 a do diaľky 3.je operácia možná?

Dr.Gabrielová

Dobrý deň odstrániť dioptrie laserom je možné len na diaľku, Do blízka však dioptrie zostanú.Ešte je dôležité,či máte mínus alebo plus dioptrie.
Dr.Gabrielová

Peter Kollár

-Ako dlho potrvá príprava na operáciu a vyžaduje viac sedení?

  • Nosím kontaktné šošovky.Zaujíma ma, či musím nejako obmedziť ich nosenie pred zákrokom?
  • Objavuje sa po operácii bolesť?
  • Mám zvýšenú citlivosť očí.Zvládnu všetci oddiaľovanie viečok pri operácii?
Dr.Gabrielová

Príprava na operáciu predstavuje predoperačné vyšetrenie,ktoré treba vykonať u nás a trvá asi 1 hod.Pred predoperačným vyšetrením nenosiť kont.šošovky 1–2 dni. Pred operáciou nenosiť kont.šošovky 5–7 dní.Po operácii je bolesť očí trvajúca cca 24 hod. Citlivosť očí a zvýšené sťahovanie viečok nie je problém.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore