Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hĺbková regenerácia vlasov s ultrazvukovou žehličkou aj so strihom

4,2 / 5 Megi - Vlasové štúdio Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Dominika

Dobrý den,

koľko trvá celá procedúra (varianta 2) aj so strihanim?

Dakujem

Gabika

Dobry den.
Je mozne spojit regeneracnu kuru zehlickou aj s farbenim, teda melirom? Potrebujem urobit novy melir, mam dlhsie vlasy max 30 cm, no treba ich i zostrihat o zhruba 10 cm. Bolo by to mozne spojit? Ak ano, kolko by u Vas vysiel klasicky zosvetlovaci melir? Vopred dakujem za odpoved.
S pozdravom Gabika

Megi

Dobry deň po melire je dobre tak po tyzdni urobit kúru.. nový melír vychádza od 35€hore, záleží od použitého materiálu…potom sa môže urobit regenerácia po týždni…

Anka

Dobrý deň, chcem si nechať narásť dlhšie vlasy, teraz sú v dĺžke cca 12 cm. Mám prirodzene stredne kučeravé vlasy, no po farbení sú dosť suché, aj keď používam masky na vlasy. Je táto kúra vhodná na moje vlasy? Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.

Megi

Dobrý deň, toto je regeneračná kúra takže pre vlasy suché, poškodené, narušené bez života je ako stvorená, vlasy dostanú potrebnú výživu a môžu rásť ďalej…

Niki

Dobrý deň, je variant kúry so žehličkou vhodný aj pre vlnité-kučeravé vlasy? Nevyhladí mi ich?

Megi

Dobry deň, áno je vhodný aj na kučeravé vlasy. Vlasy ostanú krásne vyživené a stále kučeravé, nenaruši to ich štruktúru.

Martina Hreusová

Dobrý deň,
v prípade strihu dlhých vlasov (mám po pás a chcela by som pod ramená) platí sa doplatok ku kupónu? je možný termín aj na sobotu? ďakujem pekne za odpoved

Megi

Dobrý deň, strihanie máte v cene , takže bez doplatku. Soboty máme vyhradené len na svadby. Termín si mozte dohodnut od pondelka do piatku od 9:00–17:00 Megi

Lukáš

Dobrý deň,

Je ponúkaná procedúra vhodná i pre muža? A ak ano, ktorý variant v prípade, že sa jedná krátke vlasy?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Megi

Dobrý deň, procedúra je len pre dámy. Pri krátkych vlasoch nemá ošetrenie vyznam. Vlasy musia mať aspon 15cm.pekny deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore