Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zamatovo hladká pokožka s cukrovou depiláciou

4,6 / 5 The Silk – depilačné štúdio Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Monika Zedníková

Dobrý deň,
ja by som sa chcela spýtať, ako dlho vydrží pokožka bez chlpkov ? Ako často treba chodiť ?
ďakujem

Andrea

Pekny den ,pokozka vydrzi hladka bez chlpkov cca 15–20dni a opakovanie depilacie sa odporuca 1× mesacne..

Peťa

Dobrý deň, nedostala som odpoveď, ďakujem.

Andrea

Dobry den Peta,
Dakujem vam za zaujem, zaroven sa
Ospravedlnujem za oneskorenu odpoved.
Brazilska depilacia zahrna vsetko co ste napisali a chlpky musia mat min 4 milimetre.
V pripade akychkolvek dalsich otazok ma nevahajte kontaktovat aj telefonicky
Andrea

Peťa

Dobrý deň,zakúpila som si u vás brazílsku depilaciu a depilaciu podpazi čo je v tom zahrnuté všetko. Chcela by som úplne odstránenie chĺpkov, na intímnych miestach aj v okolí analu a koľko mm musia byť tie chĺpky aby sa dali dať dobre odstrániť?

Andrea

Dobry den Peta, Dakujem vam za zaujem, zaroven sa Ospravedlnujem za oneskorenu odpoved. Brazilska depilacia zahrna vsetko co ste napisali a chlpky musia mat min 4 milimetre. V pripade akychkolvek dalsich otazok ma nevahajte kontaktovat aj telefonicky Andrea

Lubo

Dobry den, co znamena panska bikiny depilacia a co brazilska depilacia? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lubo, brazílska depilácia je úplné odstránenie ochlpenia v oblasti plaviek – vrátane intímnych partii. Bikiny depilácia znamená, odstránenie v oblasti slabín.

Sylvia

Dobrý deň, prosím vás používate pri vykonávaní brazílskej depilácie lokálnu anestéziu na zmiernenie bolestivosti?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Syliva,

na vyžiadanie je možné aplikovať špeciálny krém na zmiernenie bolesti. Krém si môžete zakúpiť v lekárni alebo aj priamo v depilačnom štúdiu. Je ho potrebné aplikovať cca hodinu pred zákrokom.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore