Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Jarný luxusný wellness pobyt vo Via Jasná****. Výhodné podmienky pre deti

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Apartmány Via Jasná Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Patrícia

Dobrý deň, budete mať voľný termín druhý augustový týždeň pre 3 páry?

Apartmány Via Jasná

Dobrý deň,

druhý augustový týždeň máme voľné izby aj pre 3 páry. Pre konkrétnejšie informácie ohľadne termínu alebo cenovej kalkulácie, nás prosím kontaktujte na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky na 0904 318 042.

S pozdravom

Rebecca Šandová

Lucia

Dobrý deň, páči sa mi vaša ponuka, ale potrebovali by sme pobyt cez prázdniny. Budete dávať ponuku za Zlavomat aj na letné pobyty? Ďakujem

Rebecca Šandová
Gabriela Sluková

Dobry den, mate volny termin od 24.5. kedykolvek do konca juna cez tyzden na 4dni/3noci pre 2 osoby? Dakujem s pozdravom Gabriela

Zlavomat.sk

Pekný deň Gabriela,

o voľných termínoch sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 44 5591611, +421 904 318 0­42 alebo e-mailom na reservation@viajasna.sk.

Jana Kyselicová

Dobrý deň,bol by niekedy v júni voľný pobyt pre 2 dospelý + 3 deti.(2 roky,8 ro­kov a 13).Aká by bola cena doplatku za deti.Pobyt na 2 noci.Dakujem pek­ne.

Rebecca Šandová

Dobrý deň,

v júni máme ešte v rôznych termínoch rodinné izby a apartmány pre 5 osôb. Deti do 5 rokov majú ubytovanie grátis, deti do 12 rokov doplácajú len za polpenziu 13 €/noc a deti staršie ako 12 rokov doplácajú 35 €/noc,
Pre konkrétnejšie informácie ohľadne termínu alebo cenovej kalkulácie, nás prosím kontaktujte na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky na 0904 318 042.

S pozdravom

Andrea

Dobrý deň. Mali by sme záujem o pobyt 4dni/3noci. Chcela by som sa opýtať či je ešte voľné v termínoch 14–17.6 alebo 21–24,6. Ďakujem.

Zuzana Hrušková

Dobrý deň prajem,

v termíne od 14. –17.06.2016 máme voľný už len apartmán, nakoľko máme všetky dvojlôžkové izby vypredané. Doplatok za apartmán je 20€ / noc.

Máte záujem o rezerváciu?
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na reservation@viajasna.sk

S pozdravom

Klaudia

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať mám variant 135e pobyt od piatka do nedeľe v termíne 6.5.2016 –8.5.2016máte ešte voľnú kapacitu,poplatok za apartmán sa uhradza priamo v hotely…
musím si vírivku rezervovať-je to na určitý čas-teda hodinu…viete mi priblížiť cenu
ďakujem za pochopenie a vašu odpoveď

Rebecca

Dobrý deň,

v termíne od 6.5. – 8.5.2016 máme voľné rodinné izby a apartmány. Doplatky sa platia priamo na mieste.
Vírivku si rezervovať nemusíte, v cene je každodenný 3-hodinový vstup počas otváracej doby wellness centra (denne od 16:00 – 22:00).
Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky na 0904 318 042.

Saska

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci este mate volnu kapacitu v tyzdni od 09. do 14. maja. Dakujem velmi pekne.

Rebecca

Dobrý deň,

v termíne od 9.5. – 14.5.2016 máme voľnú kapacitu. Pre konkrétnu ponuku (ktorý variant, typ izby, počet osôb) nás prosím kontaktujte na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky na 0904 318 042.

Klaudia

Dobrý deň
mám zakúpený kupon a príchod do hotela je o 14h…je možné prísť aj neskoršie na pobyt cestujem zo zahraničia

  • koľko je doplatok za apartmán 2 noci
  • je možné mať aj súkromie vo vírivke
ďakujem
Rebecca

Dobrý deň,

príchody sú možné od 14:00 – 22:00 a večere sú od 18:00 – 20:00. V tomto časovom rozmedzí môžete prísť kedykoľvek. Doplatok za apartmán na 2 noci je 40 eur.
Máme aj súkromné vírivky, ktoré je možné si rezervovať (tieto nie sú v cene pobytu).

Pre ďalšie informácie nás kontaktujte na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky na 0904 318 042.

Ľubica Jadrníčková

dobry vecer prajem, prijala by som, keby ste zacali uvadzat ako sa k vam dostat zo zel. a autobus. stanice, dakujem pekne,

Rebecca

Dobrý deň,

zo žel. a autobusovej stanice sa ku nám dostanete taxíkom, alebo MHD číslo 5 (zastávka sa volá Demänová rázcestie).

Daniel Laurinyecz

Dobrý den Daniel. Hcem sa opitat či máte voľný pobyt od 25.03.2016 do 27.03.2016.? Ďakujem.

Rebecca

Dobrý deň Daniel,

v termíne od 25.3. – 27.3.2016 máme všetky izby obsadené.

Katka

dobry vecer,mate prosim volny termin od 30.3.-1.4.2016 pre dve osoby dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Katka,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. č. +421 44 5591611, +421 904 318 0­42 alebo e-mailom na reservation@viajasna.sk.

Iveta

Pekný deň, akú variantu b ste mi odporučili v prípade, ak chceme rezervovať pobyt pre 3 dospelé osoby a 2 deti (2 a 5 rokov)? Vopred ďakujem. Iveta

Andrea

Dobrý deň,

Určite by som Vám odporučíla pobyt 4osoby na 2 alebo 3 noci. Za dospelú osobu doplácate 35e/noc a za dieťaod 5r 13e/noc ak máte pobyt len pre 2 dospelé osoby- v cene je ubytovanie len pre 2 osoby. čiže aj väčšia izba je za doplatok. Ak máte pobyt pre 4 osoby- väčšia rodinná izba je v cene+ nemáte žiadne doplatky.

Pre konkrétku ponuku nás kontaktujte an reservation@viajasna.sk alebo telefonicky na 0904 318 042.

Gabika

Dobry den, chcem sa opytat ci sa na izbe sa nachadzaju papucky, zupan a uterak.

Dakujem za odpoved.

Andrea

Dobrý deň,

Uteráky samozrejme na izbe nájdete- veľkú osušku aj malý uterák. Čo sa týka papučiek a županov, tie sú k zakúpeniu v našom wellness centre.

Mária Kundriková

Dobrý deň,máme 15 mesačné dieťa a plánujeme s manželom trocha relaxovať vo vašom hoteli. Na nete som sa dočítala, že deti do 5 rokov majú vstup do wellnesu zakázaný. Pre nás je to problém, keďže aspoň na chvíľu ísť do wellnesu aj s malým je fajn, samozrejme s tým,že dávame pozor a do sauny ho neberieme. Bol by to teda problém, keby sme chceli popoludní na chvíľu pozrieť wellnes aj s malým? Ďakujem za odpoveď.

Andrea

PARTNER
pred chvíľou
Dobrý deň,
Naše wellness centrum je otvorené v čase 1600–2200 a detičky tam majú oficiálne povolený vstup do 18*00. Pustia Vás tam aj neskôr, len pod podmienkou, že Vaše dieťatko udrží relaxačnú zónu aby si aj ostatní zákazníci mohli oddýchnuť. V opačnom prípade, teda keby bolo hlučné, môžu Vás zamestnanci wellness centra poprosiť aby ste wellness opustili.
ďakujeme.

JanaD

Dobrý deň,
chcem sa spýtať- keďže sú to apartmány, znamená to, že aj pre dve osoby budeme mať celý apartmán, alebo dvojlôžkovú izbu – pobyt chceme využiť v máji.
Ďakujem, Jana

Andrea

Dobrý deň,

Ako máme uvedené v popise pobytu, tak pri kupóne pre 2 osoby je v cene 2-lôžková izba a pri pobyte pre 4 osoby je to rodinná izba. V prípade, že by ste si chceli apartmán, máte možnosť si ho zarezervovať za doplatok.

V prípade ďalších info nás prosím kontaktujte na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky +421 904 318 042

ďakujeme.

Lubomir Fuska

Dobry den, je mozne pocitat s terminom 4.4. –7.4. t.j. 4 dni ( 3 noci) pre 2 osoby plus dieta 14 r. ?
aky doplatok pre dieta ?

Zlavomat.sk

Pekný deň Lubomír,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. č. +421 44 5591611, +421 904 318 0­42 alebo e-mailom na reservation@viajasna.sk. Doplatok za dieťa závisí od toho, či sa prajete využiť Váš voucher počas jarných prázdnin, alebo mimo nich.

Monika

Dobry den je mozne kupon vytlacit/obdrzat v darcekovej forme?
Vdaka

Zlavomat.sk

Pekný deň Monika, samozrejme je to možné. Keď si kupón zakúpite dokážete si ho v časti moje nákupy upraviť podľa vlastných predstáv. A takto upravený kupón si vytlačiť.

Robet

dobry den. chcel by som sa spytat ci mate volny termin do jasnej na 1.4. do 3.4.

Rebecca

Dobrý deň,

v termíne od 1.4. – 3.4.2016 máme voľné izby, len neviem pre koľko osôb by mal byť Váš pobyt. Pre konkrétnejšie informácie, prípadne rezerváciu, nás prosím kontaktujte mailom na reservation@viajasna.sk alebo telefonicky na 0904 318 042.

Petra

Dobrý deň, píšete, že ak prídeme celá rodina, tak dostaneme rodinnú izbu. Platí to aj pre rodinu s deťmi vo veku 2roky a 4,5 roka?
Ďakujem.

Natália Špitová

Dobrý deň,

áno platí , nakoľko by ste sa do dvojlôžkovej izby nezmestili.

Barbora

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať či máte voľno v termíne 19.2-.21.2.2016 pre 2 osoby-last minute pobyt ?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Barbora,

ohľadom dostupnosti voľných izieb v danom termíne sa môžete informovať priamo v hoteli na tel. čísle +421 44 5591611, +421 904 318 0­42 alebo e-mailom na reservation@viajasna.sk.

Lucia

Dobrý deň,
každodenný vstup do wellness znamená teda, že je to 3× 3hodiny (teda deň príchodu, deň pobytu a aj deň odchodu)? V prípade, že áno, dá sa ísť do wellness aj v jeden deň pobytu dvakrát na 3 hodiny? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Lucia, vstup do wellness je možný každý deň na 3 hodiny. Je možné 3 hodiny počas dňa rozdeliť. Spojiť napr. dva dni do jedného nie je možné, nakoľko wellness je otvorený každý deň v poobedných a večerných hodinách.

Recepcia

Dobrý deň, wellness máme otvorený od 16:00 – 22:00, ale samozrejme, ak jeden deň nepôjdete, môžete ísť ďalší deň aj viac hodín.

Oľga

Dobrý deň, poprosím o informáciu. Radi by sme využili Vašu ponuku ubytovania. Sme však 3 osoby a chceli by sme ubytovanie na 3 noci. Najradšej počas prázdnin, ale aj inak by sme sa vedeli prispôsobiť. Ako by ste nám poradili?Ďakujem za odpoveď!

Zlavomat.sk

Pekný deň Oľga, v takom prípade odporúčame Variant na 3 noci, podľa termínu, ktorý si vyberiete.
Doplatok za 3 osobu počas jarných prázdnin: deti od 5 do 11,99 rokov ubytovanie na prístelke: 11 €/noc s raňajkami. Osoba staršia ako 12 rokov na prístelke: 20 €/noc s raňajkami.

Janka Pencáková

Dobrý večer mam zaujem o welnes pobyt vo Via Jasná ten Go Pass je k tomu gratis díky

Zlavomat.sk

Pekný deň Janka, Go pass je v cene pobytu.

Vera Topitkalova

Dobrý deň , vidím že detsky kútik máte ? Máte aj ihrisko ? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Vera, hotel má dostupné aj vonkajšie ihrisko,

Adrián

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné využiť niektorý z variantov od 3.3–6.3 (3noci) pre 4 osoby by som to potreboval. Ak by sa dalo, tak ktorý je to variant, ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Adrián,

bohužiaľ ani jeden z variantov nezahŕňa termín od 3.3 – 6.3. 2016.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore