Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Šikovné farebné puzdro na doklady a peniaze

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Zuzana

Dobry večer budete mať ešte v ponuke modrú farbu ? Rsp. farbu vhodnú pre muža ? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana,
momentálne sú v ponuke len ružové púzdra.

Viera Mikulova

Dobry den, chcem si objednat od vas dve veci, Toto pozdro a ergonomicku opierku. mozete mi ich poslat v jednej zasielke. A ake bude postovne? A mozete mi poslat foto vnutra. Dakujem V.M.

dampo.sk

Dobry den zaslete nam prosim tento dotaz na nas email shop@dampo.sk a my vam pote odesleme fotografii , bohuzel v jedne zasilce to poslat nejde , protoze je to tak nastaveno . Zkuste kontaktovat portal zlavomat. zda by to nejak slo. dekujeme hezky den

Andrea Martincová

Prosím Vás ako vyzerá z vnútra?

dampo.sk

Dobry den zaslete nam prosim tento dotaz na nas email shop@dampo.sk a my vam pote odesleme fotografii dekujeme hezky den

Natália Potomová

dobrý deň, aký je to materiál? Guma? Dakujem, Natália.

dampo.sk

Dobrý deň, imitácia kože.

Patrícia Munčáková

Dobry den chcela by som cierne ale ked rozklinknem ponuku tam je tam len svetlo ruzoca,ruzova,zlta a modra. Da a este sj cierne alebo uz nie. Dakujem za odpoved.

Zlavomat.sk

Pekný deň Patrícia, čierna už žiaľ nie je v ponuke.

Patrícia Munčáková

Dobry den chcela by som cierne ale ked rozklinknem ponuku tam je tam len svetlo ruzoca,ruzova,zlta a modra. Da a este sj cierne alebo uz nie. Dakujem za odpoved.

Dampo shop s.r.o.

Dobrý den, bohuzel černé jiz aktualne teto aukcu nenabizime jedna se o doprodej barev, hezky den

Natalia Halfarova

Chcela by som puzdro zobrazit aj zvnutra ako vyzera

Dampo shop s.r.o.

Dobry den zaslete nam prosim tento dotaz na nas email shop@dampo.sk a my vam pote odesleme fotografii dekujeme hezky den

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore