Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kurzy praktického využitia bylín – kozmetika, tinktúry aj liečivé zmesi

4,9 / 5 Zpátky k bylinám (2 pobočky) Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Alzbeta Francekova

Dobry den, prosim o infrmaciu ak postupovat pri uplatneni voucheru. V kalendari akcii som si nasla miesto a temin, vlozila do kosika a neviem kde zadam cislo voucheru… – do poznamky k objednavke?
Dalsia moja otazka sa tyka zmeny terminu, pripadne miesta – ak by mi novy termin alebo miesto nevyhovovalo, da sa voucher stornovat?
Vopred dakujem za odpoved!
A. Francekova

Zlavomat.sk

Dobrý deň Alžbeta,

na otázky Vám radi odpovedia na e-mailovej adrese zpatkykbylinam@email.cz alebo na tel. +420 733 450 707.

Do 14 dní od vykonania objednávky nás môžete požiadať o storno, všetky informácie o storne Vám radi poskytneme na tel. čísle +421 232 117 321.

Prajem pekný deň.

Zpátky k bylinám - Martin

Dobrý den Alžbeta. Děkujeme za nákup voucheru na Kurz praktického využití bylin. Za problémy se slevovým kódem se omlouvám, vkládání slevových kódu nás začalo zlobit a ne vždy funguje správně. Napište mi na mail zpatkykbylinam@email.cz termín jenž jste si vbrala, připojte k tomu slevový kód a pak již budete mít vše v pořádku. Pokud Vám termín nebude vyhovovat, není problém domluvit se na jiném, zakoupený voucher u nás ješte nikomu nepropadnul. Pokud budete mít další dotazy, určitě mi napište na zmíněný mail.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore