Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ubytovanie v chatkách Aquatherm v krásnej časti Slovenska na Liptove pre 4 osoby

4,5 / 5 AquaTherm Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana H.

Dobrý deň.
mali by sme záujem o ubytovanie 4 osôb v termíne 22.4– 24.4.2016. Máte prosím ešte voľný termín?

Miroslav Zachar

Dobrý deň prajem , áno tento termín pre chatku AQUATHERM pre 4 osoby máme ešte volný . Predbezne Vam ho rezervujem . Mozete si zakupiť kupon , potom Vás poprosim o zaslanie cisla kuponu a termínu na mail mara@mara.sk aby som Vám tento termín definitívne potvrdil . Veľmi pekne ďakujeme a prajeme krásny večer .
Miroslav Zachar

Michaela Ferenčáková

Dobry den.Mam zaujem o chatku pre 2dospely, 2deti-10rokov,1dieta-5rokov.Kolko voscherov potrebujem.Pripadne ake su doplatky za dieta-5rokov.Dakujem

Miroslav Zachar

Dobrý deň prajem :-)
Na chatku Vám postačuje jeden voucher – buď na 3 dni , alebo na 4 dni , tak ako Vám to bude vyhovovať .
Voucher je platný pre 4 osoby na lôžku . Pokiaľ by ste chceli aj pre 5 ročné dieťa lôžko , nie je to žiadny problém , za dieťatko sa dopláca iba 7,– EUR na lôžko a noc .
Budeme sa moc tešiť na Vašu návštevu :-)

Pred zakúpením voucheru , doporučujeme si predbežne rezervovať termín , ktorý by Vám vyhovoval mailom na mara@mara.sk .

Pekný deň prajeme :-)

Vladimíra Oleksiková

Dobrý večer. Včera som už vyplatila kupon. po prijatí platby hned obratom pošlem VOUCHER aj s číslom na potvrdenie záväzného termínu na email ktorý ste mi poslali. Dakujem a tešíme sa už na pobyt u vás.

Miroslav Zachar

My sa moc tešíme :-) Ďakujeme a do skorého videnia :-)

Zuzana Tkáčová

Dobry den, mate este volny termin 29.2. do 2.3.?
kazda chatka je pre styri osoby? je k dispozicii aj kuchynka a chladnicka na kazdej?
ak ideme 2 dospely a deti 12 a 14. tak nam staci jeden voucher… a su tam este niejake doplatky?
dakujem za info

Miroslav Zachar

Dobrý deň pani Tkáčová , vo Vašom termíne máme ešte jednu poslednú chatku volnú pre 4 až 7 osôb . Pre Vás postačuje jeden VOUCHER . Kazdá chatka má kompletne zariadenú kuchynku , toaletu s vaňou . Chladnička s mrazákom . Mikrovlnka , proste všetko . Viac info na www.mara.sk . V prípade záujmu prosíme o zaslanie mailu na www.mara.sk@gmail.com
S úctou

Miroslav Zachar

Dobrý deň prajem , termíny sa veľmi rýchlo vypredávajú . Ak ste si už kúpili kupón , veľmi pekne Vás poprosím o zaslanie jeho čísla a tiež termínu na mail www.mara.sk@gmail.com aby som Vám mohol potvrdiť rezerváciu .

Rezerváciu musíte mať potvrdenú mailom z našej strany .

Veľmi pekne ďakujem a prajem krásny deň :-)

Vladimíra Oleksiková

dobrý večer. trošku zmena v termíne. 19.20.21.3.2016 má­te voľný? Ďakujem

Miroslav Zachar

Dobrý deň prajem , áno , máme ešte poslednú chatku voľnú . Predbežne Vám ju rezervujem . Následne poprosím poslať mail aj s číslom Vouchera pre dokončenie rezervácie .
Mail : www.mara.sk@gmail.com s termínom a počtom osôb , plus ak budete mať aj deti , ich vek a či budú chcieť mať lôžko :-) Veľmi pekne ďakujeme a už teraz sa tešíme na Vás :-)

Miroslav Zachar

Dobrý deň prajem , termíny sa veľmi rýchlo vypredávajú . Ak ste si už kúpili kupón , veľmi pekne Vás poprosím o zaslanie jeho čísla a tiež termínu na mail www.mara.sk@gmail.com aby som Vám mohol potvrdiť rezerváciu .

Rezerváciu musíte mať potvrdenú mailom z našej strany .

Veľmi pekne ďakujem a prajem krásny deň :-)

Vladimíra Oleksiková

dobry večer.mali by sme zaujem o pobyt u vas v termine 11.12.13.3.2016­. jednalo by sa o 2 dospele osoby a 4 deti. ked si zakúpime kupon pre 4 osoby tak doplatíme už len 2 deti. Dakujem

Miroslav Zachar

Dobrý deň prajem

áno , doplatok je iba za dve deti , avšak ak sú mladšie ako 3 roky , nie je potrebný žiadny doplatok :-)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore