Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

100% prírodný kokosový olej

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Mária Vašková

dobrý večer,ako sa dostanem na Vašu prevádzku,keď prídem do Prešova zo žel.stanice?Ďakujem

Michaela Horváthová

Dobrý deň pani Vašková,
neviem či sa k nám chcete dostať verejnou dopravou, autom, alebo pešo. Kontaktujte ma prosím na t.č. 0905 722 822, prípadne mailom: office@ibodka.sk a rada Vám cestu vysvetlím.

Silvia Kuchárová

olej som zaplatila kartou, ale čím sa mám pri osobnom odbere v predajni preukázať aby mi bol vydaný?

Michaela Horváthová

Dobrý deň Silvia,
stačí sa preukázať číslom objednávky.

Silvia Kuchárová

Dobrý deň, kde by som si mala olej vyzdvihnúť, aby to bolo zdarma?

Michaela Horváthová

Pekný deň Silvia,
olej bez úhrady poštovného si môžete vyzdvihnúť v predajni Bodka dobré potraviny, Floriánova 6, 080 01 Prešov.

Mgr.Vierka Maťašová

Dobrý deň prosím Vás pri zadávaní objednávky som zabudla uplatniť zľavu 50 kreditov, ktorá mi končí v nedeľu, môžete mi prosím to zohľadniť a odrátať pri fakturacii? Ďakujem prajem pekný den. S pozdravom Vierka M.

Zlavomat.sk

Pekný deň Viera, po vytvorení objednávky Vám už dodatočne nevieme uplatniť kredity.

Anna BARANOVÁ

Dobrý deň.
Pri preberaní zásielky na pošte bol celý balík Vytečený a hneď sme spísali reklamáciu a tovar bol vrátený. Chcela by som vás požiadať o nové doručenie tovaru a nejak označiť pre poštu že sa jedná o krehký tovar. Za porozumenie ďakujem a ostávam s pozdravom.

Michaela Horváthová

Dobrý deň,
mrzí nás vzniknutá situácia. Tovar Vám pošleme ešte raz.
Prajeme pekný deň

Renáta Stančiková

Dobrý deň, tento olej je len na varenie alebo sa môže používať aj na pleť a telo?

Michaela Horváthová

Dobrý deň,
olej je skôr vhodný na varenie, je zbavený vône, ale môže sa použiť aj na telo a pleť.

Michael Volovár

Je to panenský za studena lisovaný olej ?

Michaela Horváthová

Dobrý deň,
nie to panenský, za studena lisovaný olej. Ide o rafinovaný, nehydrogenizovaný olej.

Janka Liptajová

Dobrý deň, aký je dátum expirácie ? Ďakujem

Michaela Horváthová

Dobrý deň, dátum expirácie je 31.3.2017.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore