Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Vláčikom Blaváčikom na hrad, Železnú studničku či Devín – teraz aj vyhliadkovou loďou!

4,6 / 5 Vláčik Blaváčik Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Eva Repcakova

Dobry večer,
Chcem sa spýtať ako mám rozumieť tomuto: „Rezerváciu je potrebné urobiť najneskôr 30 dní pred skončením platnosti voucheru.
Dnes som kúpila 3 vouchre a platnosť majú 15.9. dnes 21.8.
Rezerváciu som urobila na 25.8.
Dakujem

Natália

Dobrý deň.
Máme s rodinou zakúpené vouchery a záujem o septembrový výlet na Devín. Na stránke zlavomatu máte uvedené: „Rezerváciu je potrebné urobiť najneskôr 30 dní pred skončením platnosti voucheru.“ To znamená, že najneskôr v pondelok 15.8. Ako si mám rezervovať výlet, keď na september máte stále len jeden voľný termín, a to 1.9.? Bude termínov viac, uvažujete o tom? Aspoň prvý septembrový víkend by sa hodil… Ďakujem za odpoveď.

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň, áno uvažujeme k danému dňu t.j. 15.8 budú doplnené všetky termíny

michal

dobrý deň.
na Devín a Železnú sú už v kalendári len tri termíny, žiaden víkendový. Budete ešte dopĺňať ďalšie termíny?
Pokiaľ nie, je možné voucher vrátiť, resp. použiť aspoň na hrad?
ďakujem.

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň, predpokladáme pre veľký záujem, že budú pridané ďalšie termíny

Ladislav

Dobry den. Co sa tyka trasy „Devin“ – Ziadne ine terminy na august okrem 7,12 a 25 nie su?
12 a 25 je rano 10:30. To je nerealne z nasej strany
Dakujem

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň, zatiaľ sú naplánované tieto termíny, v prípade potreby doplnenia kapacity budú pridané aj ďalšie

Dena

Dobrý deň. Prosím vás, chcem sa opýtať, že či ten Kombinovaný lístok platí tak, že loďou na Devín z Vajanského nábrežia a vláčikom späť z Devína do BA ? Správne tomu rozumiem ? A kde presne nás dovezie vláčik (ulica) ? Ďakujem

Vláčik Blaváčik

Vlacik Vas dovezie od Hradu Devin spat na Vajanskeho nabrezie, pred Osobny pristav.

Zuzana

Dobrý deň, pre trasu č.4 tam máte pár dní volných, v auguste len 3, pričom máte uvedené že táto linka jazdí cez víkendy a sviatky…voucher je platný do 15.9. a v septembri tam nie je žiadny termín okrem prvého dňa. Môžete mi prosím povedať na akom princípe jazdí linka č.4 a či bude možné vôbec si voucher uplatniť?
Dakujem. Zuzana

Vláčik Blaváčik

Na linku č. 4 je k dispozícii celkovo 10 termínov, pričom kapacita voľných miest je viac ako 300 . Na september je termín 1.9. čo je sviatok

Dari

Ako to je s rezerváciou lístkou pre ZŤP dospelých? ďakujem

Vláčik Blaváčik

rezervácie pre ZŤP sa riešia priamo cez prevádzkovateľa

Martina Šumná

Pondelok, pol 10 a kalendar pre trasu c.1. opat cely cerveny… po vikendovej aktualizacii… tak uz vazne neviem… prestava ma to bavit…

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň, poprosíme o strpenie v Bratislave sa konajú prípravy na predsedníctvo v EU a dopravné obmedzenie neumožňujú zatiaľ spustiť linky.

Martina Šumná

Dobry den, uz dlhsie neviem najst vyhovujuci termin pre trasu 1, (vzdy natrafim na cervene policka), prosim kedy aktualizujete kalendar, aby som vedela vybrat termin, kym su este volne? Vdaka!

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň, kalendár sa priebežne aktualizuje vždy cez víkend na najbližší týždeň

Eva Džupinová

Dobrý deň.
Bude, prosím Vás, premávať linka 4 (loďou na Devín a naspäť vláčikom) aj počas prázdnin? Resp. v ktoré dni? V rezervačnom systéme je posledný termín pre rezervovanie 3.7.2016.
Ďakujem vopred za odpoveď. Eva

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň prajem, bude linka premávať, pripravujeme termíny, čo najskôr zverejníme keďže sa upresňujú trasy v súvislosti s uzávierkami z dôvodu akcii predsedníctva v EU

Marta

Dobry den, chcem sa spýtať, ci je možné vzat so sebou detský kocik. Máme zakúpenu jazdu loďou na Devin a vlacikom späť. Dalujem

Vláčik Blaváčik

Áno, je možné vziať kočík, pokiaľ sa dá zložiť.

Mirka

Dobrý deň, chceli by sme využiť linku s loďou na Devín, sme dvaja dospelí a 6 ročné dieťa čo je ŤZP, aké lístky si máme kúpiť? A hlavne, syn má vozíček, je možná preprava vozíčka vo vláčiku a aj na lodi? Ďakujem

Vláčik Blaváčik

Dieťa ZŤP zdarma, je možné aj preprava vozíčka

Katarina

Dobry den, rada by som si objednala termin na linku 4 – lodou na Devin a vlacikom spat,a to na termin 2.7. ale v kalendari pise,ze nepremava. Chcem sa opytat,ze ci naozaj tento termin vlacik nepremava,alebo je tam nejaka chyba…
Dakujem.

Vláčik Blaváčik

Momentálne sa vykonáva údržba systému. Ospravedlňujeme sa

Marcela

Dobry den,

prosim vas je ta lod uzavreta alebo otvorena? Dietatko ma 1,5 roka a obavame sa vetra v pripade, ak je otvorena.

Dakujem

Vláčik Blaváčik

Loď má otvorenú vrchnú palubu a zatvorenú spodnú palubu.

Lucia

Dobrý deň,
chcela by som sa inofmovař ako je to s miestom na sedenie pre deti, ktoré nedovŕšili 4 roky? Mám dve deti 1,5 a 3,5 roka, pokial chcem aby mali deti vlastné miesto na sedenie musím im kúpit lístok? Alebo dostanú sedadlo a cestovanie majú zdarma? ďakujem

Vláčik Blaváčik

Deti do 4 rokov cestujú zdarma bez nároku na miesto, v prípade že chcete aby dieťa malo miesto na sedenie je potrebné zakúpiť cestovný lístok, pre dieťa vo veku 1.5 roka by sme z bezpečnostných dôvodov odporúčali aby sedelo rodičovi na kolenách

Viliam

Dobry den, mali by sme zaujem o kombinovany listok – sme 1 dospely, 1dospely ZTP a 1 dieta. Ake typy listkov si mame zakupit? dakujem

Vláčik Blaváčik

Kúpite si 1 kombinovaný lístok dospelý + dieťa cez Zľavomat
a ZŤP si kúpi zľavnený lístok pri vláčiku
Pri rezervácii uvediete celkový počet osôb , do poznámky číslo kupónu a 1×ZTP

Janka

Dobrý deň, prosím Vás linka Devín- vláčik + loď premáva aj cez letné prázdniny len cez víkendy a sviatky? Ďakujem

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň, linka bude počas prázdnin prevádzkovaná cez pracovné dni, víkendy a sviatky

renata

Kupila som si vorcher na liku 4,toje loďou na Devín a spät vlácikom dom mesta,no rezervácia sa nedá uskutočiť,nakolko žiadny dátum nie je zelený a ..udáva informáciu
nepremáva´. Je iná možnosť rezervácie. ďakujem

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň prajem, rezervácie sú prístupné do 10.7.2016

Lenka Turzova

Pekny den, ked si zvolim trasu Devin tam s lodou a spat vlacikom, kde presne sa prosim v Devine nastupuje?
dakujem za odpoved

Vláčik Blaváčik

Pod hradom Devín na zastávke MHD

Tomáš

Dobrý deň, po 8. máji už nebude premávať žiadna z liniek? Keďže v rezervačnom systéme je v kalendári na výber posledný dátum 8. máj.
Ďakujem za odpoveď.

Vláčik Blaváčik

Do 15. mája budeme mať upresnené ako bude fungovať v Bratislave doprava počas predsedníctva SR v EU.
Na základe tejto informácie budú naplánované jazdy všetkých liniek

Mária Vrtochová

Dobrý deň. Omylom som objednala detský lístok miesto pre dospelého. Následne som však objednala ešte dva pre dospelého a urobila som rezerváciu na všetkých 5 lístkov. V prípade, že ten detský nevyužijem, môžem voucher vrátiť bez zrušenia rezervácie? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Mária, určite odporúčame zrušiť rezerváciu a až následne požiadať o storno vouchera.

Darina

Dobrý den, chcela som sa informovať vláčik na žel.studničku jazdí aj cez letné prázniny? Lebo v rezervačnom systéme je uvedené že nepremáva

Vláčik Blaváčik

Momentálne jazdy na Železnú studničku nie siunaplánované pre migráciu žiab, Akonáhle bude možné linku sprevádzkovať bude rezervačný systém pre túto linku spustený. Prioritne cez školské prázdniny víkendy a sviatky

PetraK

Dobry den, je mozne uplatnit nejaku zlavu pre dospeleho ŤZP?
dakujem

Vláčik Blaváčik

Zľavu je možné uplatniť iba pri kúpe lístka na mieste vo láčiku po doložení preukazu

Veronika

Dobry den a co ak ma dieta 3,5 roka? Pisete ze listok od 4 rokov. Dakujem

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň, dieťa pokiaľ nedovŕši 4 roky / rozdodujúci je dátum narodenia / sa považuje za dieťa vo veku 3 rokov a teda nepotrebuje lístok

Ivka

Dobry den, ako chapete dieta do 3r.? dcerka dovrsila prave vek 3r., detske listky mate vsak od 4r.. Teda do dovrsenia 4r. su zdarma? Dakujem

Vláčik Blaváčik

Dobý deň,
dieťa vo veku 0 – 3 roky zdarma
dieťa vo veku 4 – viac potrebuje detský lístok
výnimkou je dieťa, ktoré dovŕši / teda oslávi v deň poskytnutia služby / 4 roky – ako narodeninový bonus má službu zadarmo

Petra

Dobry den
Trasa 4. V cene kuponu je aj listok na Lod?
Dakujem

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň prajem
áno v cene je lístok na loď aj jazda vláčikom

Jeremiáš

Dobrý deň. Sme rodina 2× dospelý a jedno dvojročné dieťa, chceli by sme ísť na loď+vláčik na Devín. Potrebujeme si kúpiť iba dva dospelé lístky? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jeremiáš,

deti do 3 rokov cestujú zadarmo bez nároku na miesto, takže stačí keď si zakúpite iba dva dospelé lístky.
Prajem pekný zvyšok dňa.

RENATA

Dobrý deň,
chcem sa spýtať aké kombinácie lístok mám zvoliť,ked idú dvaja dospelý (rodičia) a 5 ročné dieťa..Lístok je uvedený len pre 1os a dieťa,ale kombinácia dvaja dospelý a dieťa tam nie je..Ešťe sa chcem spýtať či je možné kupóny využiť aj cez víkend..Ďakujem

Vláčik Blaváčik

Vo Vašom prípade 1× kombinovaný lístok dospelý a dieťa a 1× dospelý lístok.
Linky 2,3,4, premávajú len cez víkendy a sviatky takže kupóny je možné využiť aj v tieto dni

miroslavgtt@gmail.com

Kde, môžem zistiť presnú trasu jednotlivých liniek a trvanie cesty ? Aké zaujímavé miesta možno vidieť na jednotlivých linkách ? Na webe prevádzkovateľa blavacik.sk takéto info nie je. Z môjho pohladu ponúkajú síce nejakú atrakciu ale vlastne ani neviem akú, neviem čo si na jednotlivých cestách môžem pozrieť a ani neviem ako dlho bude výlet trvať.

Vláčik Blaváčik

Dobrý deň,
rezervačný systém, ktorý obsahuje Vami dotazované informácie bude sprístupnený od 1.3.2016

Natália

Je to trasa tam aj späť, alebo iba na Devín a späť osobne? DAKUJEM

Vláčik Blaváčik

Linka Devín je kombinovaná vláčik + loď
poradie jázd si môžte zvoliť v rezervačnom systéme

Zuzana

Dobrý deň,

poprosila by som bližšie info aj o trase „Devín“.


Ďakujem
Zuzana

Vláčik Blaváčik

Linka Devín je kombinovaná vláčik + loď
poradie jázd si môžte zvoliť v rezervačnom systéme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore