Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Laserová epilácia podpazušia, bikín, predkolenia, chrbta či hrudníka a brucha. GARANCIA SPOKOJNOSTI!

4,6 / 5 MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Maria Krajcikova

Dobrý deň, je laser účinný aj na hnedé chĺpky?

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,

pri tmavých chĺpkoch je účinok laserovej epilácie veľmi dobrý, tmavé chĺpky reagujú na ošetrenie najrýchlejšie.

Janka T

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je depilácia bolestivá v oblasti bikín. Mám totiž nepríjemnú skúsenosť s podobným ošetrením, pri ktorom výboje prístroja dosť boleli a preto som ďalšie ošetrenie už neabsolvovala. Je potrebné pred ošetrením bikín chĺpky oholiť ? je pokožka po ošetrení v tejto oblasti podráždená? treba ju ošetrovať? ďakujem

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,
epilácia oblasti bikín môže byť mierne bolestivá, v prípade vyššej citlivosti používame lokálnu anestézu vo forme krému.

Petra

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či je potrebné holiť pred epiláciou aj chĺpky na tvári. Vopred ďakujem za odpoveď

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,

pred epiláciou je potrebné oholiť aj chĺpky na tvári. Kedže hneď po prvom ošetrení dôjde k zjemneniu, zosvetleniu a čiastočnému vypadaniu chĺpkov, takže nežiadúcej reakcie v podobe zhrubnutia chĺpkov nie je potrebné sa obávať.

Janka

Mna zaujima to co Lubicu. Ak si zakupim buduci mesiac poukaz, objednate ma na november- december, do januara stihnem 2 opakovania. Zvysok prepadne, alebo prvu proceduru treba stihnut do januara?

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,
do ukončenia doby platnosti je potrebné absolvovať prvé ošetrenie a uplatniť si poukaz, následne doba vyčerpania 5 procedúr nie je limitovaná.

Lubica

Teda ak zakupim poukaz a jeho platnost je do januara, nestihnem 5 opakovani epilacie, chapem to spravne?
Dakujem za odpovede 😊

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,
do ukončenia doby platnosti je potrebné absolvovať prvé ošetrenie a uplatniť si poukaz, následne doba vyčerpania 5 procedúr nie je limitovaná.

Lubica

Dobry vecer, v akych casovych intervaloch sa robia epilacie?

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý večer,
intervaly ošetrení závisia od ošetrovanej lokality. Pri ošetrení tváre, podpazuší a bikín je to 1× mesačne, pri ošetrení horných a dolných končatín je to každých 6 až 8 týždňov.

Eva Horkava, zilina

Dobry den, mam sedive dost tvrde chlpky na brade . Je to mozne odstranit. Mam ,68 rokov.
Dakujem
Horkava

MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia

Dobrý deň,
šedivé chĺpky nie je možné laserom odstrániť. Kedže neobsahujú žiadný pigment, ošetrenie by bolo bez efektu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore