Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fantastická dovolenka v Hoteli Plejsy*** Wellness & Fun Resort, dieťa zadarmo

4,3 / 5 Hotel Plejsy *** Spiš (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ingrid

Dobrý deň, mali by sme záujem o pobyt vo Vašom zariadení v auguste od nedele do štvrtku, ale presný termín ešte neviem. Sme 4 členná rodina a máme 1 malého psíka (čivavu). Vyhovovala by nám izba rodinného typu. Mladšia dcéra má 13 rokov a staršia 23. Aká by am bola cena na dve noci a tri dni resp. čo by ste nám odporučili?.
 Ingrid

Recepcia hotel Plejsy *** Krompachy.

Dobrý deň p. Ingrid, ďakujeme za prejavený záujem o pobyt v našom zariadení hotel Plejsy *** Krompachy. Rodinnú izbu odporúčame rodinám s dvomi a viac deťmi. Doplatok za dieťa 13 r. je 18,–Eur/ noc, doplatok za osobu 23 r. je 23 Eur/ noc a doplatok za rodinnú izbu je 10,–Eur /noc.
V prípade ubytovania domáceho miláčika je doplatok 10,–Eur / psík / noc. Doplatky spolu pri pobyte na 2 noci : 102,–Eur ( nezahŕňa miestny poplatok 0,50,–Eur /osoba/noc ).
Keďže máte deti staršie, odporučili by sme okrem rodinnej izby aj možnosť zarezervovania dvoch dvojlôžkových izieb vedľa seba. V prípade záujmu o konkrétny termín kontaktujte prosím recepciu hotela, kde Vám dostupnosť Vami požadovaného termínu radi overíme. Prajeme Vám príjemný deň.

Eliska Dubinova

Dobrý večer,

rada by som zakúpila poukaz na pobyt vo vašom hoteli, ako dar pre rodičov, avšak mama je celiatik, takže sa chcem opýtať podstatnú vec, či nemáte problém s bezlepkovou stravou? Ďakujem

recepcia

Dobrý deň pani Dubinová,
Ďakujeme Vám za prejavený záujem o naše pobytové zariadenie Hotel Plejsy*** Krompachy. Kuchyňa Hotela Plejsy dokáže zabezpečiť bezlepkovú stravu pre celiatikov, DIApotraviny, makrobioticku a vegetariánsku stravu, ktoré je potrebné nahlásiť vopred pri rezervácií pobytu. V prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovať. Prajeme Vám pekný deň. Dáša Hroncová, recepcia Hotel Plejsy*** Krompachy

Peter

Dobrý deň.
Chcel by som si u vás kúpiť pobyt leto na 3 noci a to od utorka do piatku a neviem ktorý variant si mam vybrať. Či víkend alebo týždeň lebo je to niečo medzi.A ešte mám jednu otazku máme aj jedno dieťa do 12 rokov a píšete že pri dvoch platiacich ma jedno dieťa všetky služby v cene je v tej cene aj polpenzia alebo sa dopláca ďakujem

recepcia

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem prejavený o Hotel Plejsy *** Krompachy. V takomto prípade je potrebné zakúpiť si drahší variant. Dieťa vo veku 12 r. je zadarmo na prístelke aj s polpenziou. V prípade záujmu o rezerváciu nás neváhajte kontaktovať. Prajeme Vám pekný deň.

Helena Chudá

Dobrý deň, mám vážny záujem o kúpu pobytu u Vás ale chcem vedieť či je na izbe i televízia.
Ďakujem

Recepcia hotel Plejsy *** Krompachy.

Dobrý deň p. Chudá,
ďakujeme za prejavený záujem o pobyt v našom zariadení Hotel Plejsy *** Krompachy.
Každá z našich izieb disponuje televíznym prijímačom.
V prípade rezervácie alebo akýchkoľvek otázok kontaktujte recepciu hotela na : recepcia@hotelplejsy.sk.
Prajeme Vám príjemný deň.

Zuzana

Dobry den,rozmyslam o zakupeni voucheru na leto. Mame tri deti, 5r, 4r a 2r. Najmladsia nepotrebuje vlastnu postel. Aka by bola cena cez tyzden? A chceli by sme zostat 4noci. Dakujem.

Recepcia hotel Plejsy *** Krompachy.

Dobrý deň p. Zuzana,
ďakujeme za Váš záujem o pobyt v našom zariadení Hotel Plejsy *** Krompachy. Pre rodinku s dvomi a viac deťmi by sme odporučili zarezervovanie rodinnej izby mezonetového typu so štyrmi pevnými lôžkami a doplatkom 10,–Eur/noc.
Doplatky hradené na mieste:
Dieťa 2 r. zdarma
Dieťa 4 r. zdarma
Dieťa 5 r. doplatok 15,–EUr /noc
Doplatok za rodinnú izbu 10,–Eur/noc
V prípade záujmu o pobyt na 4 noci je potrebné si zakúpiť 2 x voucher na 2 noci ( čiže spojíte si 2 dvojnocové kupóny).
V prípade rezervácie alebo akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať priamo recepciu hotela na : recepcia@hotelplejsy.sk.
Prajeme Vám príjemný deň. Hotel Plejsy *** Krompachy.

Dana

Má hotel aj posilovňu?
Dakujem Dana

Peter Hric

Dobrý deň,


recepcia

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu otázočku.
Žiaľ hotelový komplex telocvičňou nedisponuje.
Pre hotelových i mimo -hotelových hostí je však dostupné wellness centrum Vital ISIS Paradise.
Prajeme Vám príjemný deň,
S pozdravom,
Dáša Hroncová,
recepcia Hotel Plejsy*** Krompachy

Daniela

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať či je možné v pobyte Velká noc zahrnúť dni od 24.3.2016–27.3.2016 teda 3 noci a pre dve dospelé osoby a dve deti (6 a 3 roky), aká by bola cena?
Alebo je možnost, že by som kúpila jarný balíček, na dve noci ale chcela by som ho využit tak od 24.3.2016–26.3.2016? Aká by bola cena pre hore uvedený počet ludí? Dakujem

recepcia

Dobrý deň pani Daniela,

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o naše pobytové zariadenie Hotel Plejsy*** Krompachy.
Žiaľ termín Veľká Noc od 25. – 28. 03. 2016 je už plne rezervovaný.
V prípade záujmu o iný termín alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Prajeme Vám príjemný deň,

S pozdravom,

Dáša Hroncová
Recepcia
Hotel Plejsy***

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore