Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Chlorella, Spirulina a ďalšie poklady z dažďového pralesa – zdravé vitamíny priamo z prírody, aj XXL balenia.

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Rasťo

Dobrý deň, ako uplatním kupón? Zaslaním na váš mail?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Rasťo,

v tomto prípade už voucher po zaplatení neposielame. Vaša objednávka bude po uhradení automaticky spracovaná dodávateľom a zaslaná na Vami zadanú adresu.

Gabriela

Dobrý deň!Tiež sa mi nepáči,že sa automaticky ku každému baleniu pripočíta i poštovné.Nechá­pem,prečo nie je poštovné možné extra ako kupón kúpiť.To odrádza od nákupu tovaru,ak je to tak,že sa ku každému baleniu i poštové hneď pripočíta.

Igor

Riešenie poštovného je v réžii zľavomatu, takže tento podnet posunieme k nim …

Blanka Feješ Dananaiová

Dobry den,
mam zaujem si objednat viacere druhy produktov, ale nerozumiem tomu, preco by som mala pre kazdy druh produktu platit zvlast postovne, co by zbytocne predrazilo moju objednavku u Vas. Ako mam postupovat? Alebo mam kontaktovat ohladne tohto zlavomat?
dakujem za odpoved

igor

áno, poprosím vás kontaktovať zľavomat, poštovné majú na starosti tam. ak sa nedohodnete, môžete zavolať nám a niečo skúsime vymyslieť :-)

Mária Františka

Dobrý deň,

nerozumiem celkom presne tým hmotnostiam. Napríklad pri chlorelle 500 mg – 90 tabliet… Tá hmotnosť je 1 tabletky? Pretože 500 mg = 0,5 g. Čiže chlorella 90 tabliet váži 45 g? A chlorella 450 tabliet 225 g?
A ako je to s poštovným v rámci SR? 2,5 aj pri malom, ajpri veľkom balení?

Ďakujem.

Igor

Hodnotám u hmotnosti chlorelly rozumiete celkom správne:
Hmotnosť jednej tablety je vždy 500 mg (= 0,5 g) – nezáleží na tom, aká je veľkosť balenia (90 alebo 450 tabliet) – tablety sú vždy rovnaké.
Potom hmotnosť obsahu balenia je u 90 tabliet 45 g a u balenie 450 tabliet je 225 g.

Alex

Dobry vecer,

da sa dorucit aj do Belgicka?tiez je postovne XXL balenia zadarmo?
Ak nie kolko je postovne?

Dakujem

Igor

Do Belgicka sa doručiť dá.
Poštovné je podľa tarify slovenskej pošty za list doporučený o hmotnosti 250 gramov.

Marcel Kurčík

Aj napriek tomu, ze som si zvolil XXL balenie mi to do ceny zapocitava postovne. Ako postupovat aby to bolo bez postovneho?

Igor

Systém priradovania poštovného určuje Zľavomat. Sk.

Skúste to vyriešiť s nimi, prípadne nám pošlite tel.kontakt a dohodneme poštovné zadarmo.

Mail: mojvitamin.sk@gmail.com

Brigita

Dobrý deň,
Rada by som vedela výrobcu a krajinu pôvodu týchto výrobkov.

Igor

Výrobca je VitaHarmony a krajina pôvodu USA.

Rocky

Zdravím, pri XXL balení Chlorelly je prosím koľko mg v jednej tablete? Neviem to nikde nájsť. Ďakujem za odpoveď.

Igor

Je to 100%ny organický produkt, ktorý obsahuje Chlorellu vulgaris 500 mg.
Iné zloženie tam nie je.

Nikola

Dobrý deň. Je nejaká šanca, že objednaný tovar príde skôr ako v apríli? Pred tromi dňami som objednávala a dátum doručenia je až 12.4., čo je celkom dlhá doba. Ďakujem.

Igor

Tovar určite príde skôr ako v apríli. počíta sa s určitou rezervou :-)

Marcel Kurčík

Ak si objednam XXL balenie s postovnym zdarma, tak si mozem k tomu doobjednat este aj 90 tbl balenie ineho produktu?

dakujem

Igor

Samozrejme poštovné platiť nebudete.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore