Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Stredomorské špeciality v NORDSEE! Chyťte si svoju rybku!

3,9 / 5 NORDSEE (4 pobočky) Bratislava - Lamač  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Peter

Mne v Poluse povedali ze nieje mozne vymenit rybu za rybu.Koli stavu na sklade,ze potom nebude sediet.

NORDSEE

Dobrý den Peter,

Kedže požiadavku sme zaznamenali až dnes, je to možné od dnešného dňa pri tejto akcii, kedže su dve ryby za rovnaku cenu.

Peter

Zdravim,chcem sa opytat ci sa daju pri platyzovi vymenit varene zemiaky za zemiakovy salat? (Polus)

NORDSEE

Dobrý den,

V tomto prípade je výmena prílohy možná, kedže su naraz obe akcie.

Marek Vojtech

Dobrý deň, zakúpil som 2 Vouchery na aljašskú tresku omylom, chcel som 1 aljaškú tresku a 1 platýza. Obe jedlá sú v rovnakej cene. Mám 1 Voucher vystornovať a zakúpiť platýza, alebo v Eurovei nebude problém sa s Nordsee dohodnuť a dajú mi na Voucher tresky platýza?

NORDSEE

Dobrý den,

Nakoľko je to v rovnakej cenovej hladine, výmena je možná.
Tešíme sa na Vás.

Zdenka

Chcem sa spýtať, či sa dá použiť voucher aj v sobotu a v nedeľu?

Zlavomat.sk

Pekný deň Zdenka,

áno, vouchery je možné využiť aj cez víkend.

Mária

Dobrý deň nie je mi jasné či sa dá voucher uplatniť aj na boroch

NORDSEE

Dobry den prajem,ä
Voucher sa da uplatnit aj na prevadzke na Boroch.
Tesime sa na Vas :)

Katarína

Dobrý deň, kde vidím, dokedy sa dá kupón kúpiť? Doteraz to bolo pri každom kupóne a teraz to nejak nikde nevidím. Ďakujem za odpoveď :)

NORDSEE

Dobry den prajem,

kupon sa da zakupit do 4.5. Mate este cas kupovat ;)

Katarína

Dobrý deň, prosím Vás ako sa dá voucher uplatniť cez Trhačku? Čo to je? Ďakujem :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katka,

trhačka je naša mobilná aplikácia, cez ktorú si môžete jednoducho a rýchlo uplatniť voucher a za to Vám pripíšeme kredity navyše. :) Viac o trhačke si môžete prečítať na tomto linku: https://www.zlavomat.sk/blog/prispevok/321-mobilny-trhak-roku-spustili-sme-trhacku

Prajem pekný zvyšok dňa.

Peter

V nazve mate vyprazany platyz a v popise: alebo grilovaný platýz s pečenými zemiakmi a koktejlovou omáčkou!

Aky platyz to teda je?

NORDSEE

Dobrý deň prajem,

Jedná sa o vyprážaný platýz s varenými zemiakmi a koktejlovou omáčkou.

Peter

Obrazok s poliatou tatarskou je prosim vas ktora ryba?

NORDSEE

Dobrý deň prajem,

Rybka preliata omáčkou je vyprážaný platýz… Tešíme sa na Vašu návštevu :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore