Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálna starostlivosť o vaše vlasy: farbenie, melír, strih, regenerácia

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Adriana

Dobry den,

neviem sa k Vam dovolat, tak som poslala mail, prosim o odpoved. Vdaka.
Adriana

Natural&Beauty

Dobry den,

niekedy je vytazenost velka robia sa aj mihalnice a ine procedur stane sa ze sa hned nezdvihne .

Barbora Jahnakova

Dobrý deň…chcela by som sa opýtať koľko by som platila po zakúpení zľavy ak by som chcela Z mojich hnedých vlasov na bordovú A mám vlasy pod plecia :-) ďakujem

Natural&Beauty

Dobry den.
Tak ako je uvedene vlasy pod plecia je doplatok 5e a co sa tyka farbenia ak su vlasky svetlo hnede bordova nebude problem ak su tmave tak ich bude treba stahovat a tam je cena cca 15e ale neviem sa k tomu presne vyjadrit nakolko vlasky nevidim.

Laborecký Peter

Manzelka ma silnu alergiu na normalnu farbu, farbite aj prirodnou farbou ?

Natural&Beauty

Nase farby maju zhruba 90% prirodne latký no netusime o aku silnu alergiu ide tak zvazenie je uz na Vas .

Adriana

Dobry den, mam zaujem o farbenie a strih, ale koncim v praci o 16.30, jedine vo stvrtok o stvrtej, takze by som vedela byt u Vas o 16. 30 najskôr v tento den. Viete ma takto objednat, kedze pracujete len do 18tej? dakujem.

Natural&Beauty

Dobry den. Poprosim Vas objednat sa telefonicky termin a cas urcite najdeme .Pekny den

Lucia

Chcem sa spytat na lámave a poskodene vlasy je lepsia keratinova kura alebo rekonstrukcia pomocou infr. zehlicky?

Natural&Beauty

Obe su vhodne no uprednostnil by som infrac. zehlicku. Pekny den

kika

Profesionálna starostlivosť o vaše vlasy: farbenie, melír, strih, regenerácia 8.90 € …zavadzajuce

ak sa dostanem k farbeniu meliru nie nejakemu zehleniu vlasov uz mi naskoci 12 € .. dalsi priplatok ak su vlasy podla nich dlhe ,huste dalsie 5 € … nakoniec skoncime pri sume ako je bezne v kadernictve .. toto neni zlava !!!

Natural&Beauty

Mila pani.Ak si kupujete farbenie alebo melir so strihanm platie 12.90 ak su vlasy dlhe alebo huste 5e tak je to uvedene tak to plati .pokial mi ukazere kadernictvo kde 17.90 stoji farbenie so strihanim tak potom Vas kimentar ze toto nie je zlava bude aj opodstatnene. Co ha viem do 50e by ste nevosli nikde v centre mesta. Ak si vsak davate ku farbeniu aj melir alebo opacne logicky sa za to uctuje dalsia suma ktora je 12e co neni zlava ale MEGA zlava lebo farbenie melur a strih by ste dali v centre Kosic auparku pod 80 e nevisli. Takze unas to vyjde 30e. Toto neni zlava sa Vas opytam ????? Myslim ze pre 99% zien asi ano .Pekny deň

Bonnie Clyde

dobry den ta keratinova kura ma na vlasy vyrovnavaci efekt? ak ano na ako dlho? dakujem

Natural&Beauty

Dobry deň.

Nie to nie brazilsky keratin.Je to ķeratinova maska ktora vlasy posilny zregeneruje a doda lesk.

Lili

Mam dlhe vlasy a tak melir ze vyzeraju ako blond ofarbene, chcela by som melir len na tmave korienky do 5cm, budem doplacat 5e? vdaka

Natural&Beauty

Dobry den . To sa uvidi kolko gramaze farby alebo meluru sa pouzije ale predpokladam ze vo Vasom pripade by nemal byt ked sa bude jednat o melir korienkov.

Lil

Dobry den ak mam dlhe vlasy a su zosvetlene tak budem platit doplatok? lil

Natural&Beauty

Dobry den . Z Vasej otazky mi nie je jasne o co mate zaujem.

sovina

Dobry den farbenie vlasov alebo melir za cenu 11.90 je jedno aka dlzka vlasov ? dakujem

Natural&Beauty

Dobry dén. Pri ponuke je uvedene za dlhe alebo huste vlasy je doplatok 5e. Pekny den

Tinka

Dobrý deň.Chcem sa opytat ak by som chcela melír a mám vlasy pod plecia , cena meliru by bola taká aká je + 5 eur?

Natural&Beauty

Dobry den . Ano tak ako je to pri akcii napisane . Nizsie pod pleca je s doplatkom. Pekny den

Barbora

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či ako melír môže byť aj ombre?

Ďakujem :)

Natural&Beauty

Dobry den . Ano moze byt. Pekny den

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore