Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Chudnite rýchlo a efektívne s 3-násobným majstrom sveta v karate

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Lucia Netrdová Holíncová

Dobry deň, chcem taktiež opytat na osobne stretnutie, lebo mam záujem. Aj o chudnutie – ak to bude treba , ale skôr o nabranie a rysovanie svalstva. Som mamička po materskej a kvôli detom mi časovo nevyhovuje chodiť do posilňovne. Skor uprednostním osobne stretnutie a rady na cvičenie na doma. Dakujem vopred za odpoveď.

Peter

Teraz som si vsimol, ze je to len vsetko online ? Nebudete fyzicky pritomny na treningoch ?

Juraj Tabak

Dobrý deň Peter. Ja robím jedálničky a tréningové plány a posielam ich klientom a oni musia cvičiť sami. Ale teoreticky by sme sa mohli dohodnuť aj na osobných tréningoch. Napíšte mi mail a dohodneme sa. jurajtabak@jurajtabak.com. Pekný deň.

Peter

Dobry den, trenujem thai box, no popri tom potrebujem zvysit predovsetkym dynamiku, rychlost, obratnost a tiez silu. Tiez popracovat na postave, zoslnit urcite partie a celkovo vylepsit postavu. Vedeli by ste ma dostat do dobrej kondicky a veci, ktore som popisal vyssie ? Dakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore