Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Oddych v Penzióne Tatrania** vo Vysokých Tatrách s možnosťou vstupu do Aquacity, rodinný pobyt + 2 deti zdarma

3,8 / 5 Penzión Tatrania** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dominika

Dobry den, este 26.8. som Vam poslala email ohladom volnych terminoch na september, presli skoro 2 tyzdne este som sa nedockala odpovede.

Penzión Tatrania**

Dobry den Dominika,

preveril som to a musim priznat, ze mate pravdu. Netusim sice ako, ale mal som Vaas email uz oznaceny ako vybaveny.
Za nedorozumenie sa ospravedlnujeme.
Chcem vsak dodat, ze o volnych terminoch sa mozete informovat aj na tel. čísle +421 907 141 788

Zuzka

Dobrý den, chcem sa opýtať či máte volné samostatné dve izby pre dva manželské páry v termíne od 1.9 – 3.9 . 2016 . Ďakujem.

Penzión Tatrania**

Dobry den Zuzka,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo na tel. čísle +421 907 141 7­88 alebo e-mailom recepcia@tatrania.sk

Matúš

Dobrý deň, chcem sa spýtať ,mate volné od 1.9 do 4.9 ? pre 2 osoby

Penzión Tatrania**

Dobry den Matus,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať priamo na tel. čísle +421 907 141 7­88 alebo e-mailom recepcia@tatrania.sk

Diana

Dobrý deň, mali by ste voľné dvojlôžko od 26.8.-28.8., popr. 2.9.-4.9.? Ďakujem.

Penzión Tatrania**

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 907 141 7­88 alebo e-mailom recepcia@tatrania.sk

Zuzana

Dobrý večer je na izbe aj kuchynka? Máte ešte voľné ubytovanie v auguste pre 2.dosp 4deti 18,16,13a3r.? Dakujem za odpoveď. Zuzana

Penzión Tatrania**

Dobry den Zuzana,
na izbach nie je kuchynka. Co sa tyka ubytovania v auguste, v tomto momente mame plne obsadene do 19.8. A dve izby, tak aby sme Vas vedeli ubytovat, budeme mat k dispozii az 23.8. Pre blizsie informacie a zajednanie izieb nas kontaktujte na tel. čísle +421 907 141 7­88 alebo e-mailom recepcia@tatrania.sk

Mary

Dobrý večer.
Máte ešte voľný termín na tento víkend, t.j. 29.7. – 31.7.2016 pre 2 osoby.

Zlavomat.sk

Pekný deň Mary,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 907 141 7­88 alebo e-mailom recepcia@tatrania.sk

daniela

Dobrý deň, chcela som objednať pobyt, kontaktovala som zariadenie mailom, odpoveď prišla po pár dňoch, na ďalší mail som odpoveď nedostala, dvakrát som kontaktovala zariadenie telefonicky, pán šoféroval, vraj mi odpovie mailom, neodpovedal…ne­prišlo mi to veľmi seriózne, som sklamaná a hlavne deti, tešili sa…

Penzión Tatrania**

Dobry den pani Daniela,
po konzultacii s kolegom mi je luto, ze v priebehu vasej komunikacie asi doslo k zjavnemu nedorozumeniu. Na zaklade toho Vam zaroven chcem podakovat, nakolko sa snazime vylepsovat sluzby pre nasich hosti, doplnime urcite informacie aj na nasej webovej stranke. Zaroven dufam, ze sklamanie Vas a vasich deti bude o to mensie,ak predsalen vo Vami ziadanom termine predsalen nase sluzby vyuzijete, kedze rezervaciu pre vas momentalne stale evidujeme.

robo

Dobry den, chcem sa spytat socialne zariadenie (WC, sprcha) je sucastou izby alebo spolocna? a mate k dispozicii aj kuchynku na izbe? Dakujem :)

Penzión Tatrania**

Dobry den,
socialne zariadenia ( WC i sprcha/vana ) je sucastou izby. Kuchynka nie je k dispozicii. Momentalne pripravujeme len ranajky, a v okoli je vela moznosti stravovania, pripadne donasky jedla na penzion.

Martin

Dobry vecer,je Vas hotel „pet friendly“? Dakujem, Martin

Zlavomat.sk

Pekný deň,

domáce zvieratká je možné ubytovať za 3 Eurá / noc. Pobyt so zvieratkom je potrebné nahlásiť pri rezervácii

Tereza

Dobry den, mate prosim jeste volno pro 2 osoby na 3 noci kdykoliv k terminu 18.7.-24.7.? Dekuji.

Zlavomat.sk

Pekný deň,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 907 141 7­88 alebo e-mailom recepcia@tatrania.sk

Monika J.

Dobrý deň. Prosím Vás, mali by Ste volný termín od 9.7.-24.7.2016 alebo od 6.8. do 21.8.2016 , pre 2 dosp.os./5-mesečné dieťa/ + 1 dieťa 12rokov ,
NA 6– Nocí= s raňajkami + večere = pre 3 os. , poprosím aj celkovu cenovu ponuku .Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Monika,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 907 141 7­88 alebo e-mailom recepcia@tatrania.sk. Skúste sa informovať, či je možné ubytovanie na takú dlhú dobu, nakoľko najdlhšie pobyty ponúkame na 7 nocí. 5 mesačné dieťa bude mať pobyt zdarma a za 12 ročné sa dopláca 9 Eur / noc (ubytovanie + raňajky).

Lenka

Dobrý deň, máte ešte voľný termín od 3.8.2016 do 7.8.2016 /4 noci/ pre 4 osoby, t.j. 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 10 rokov a 6 rokov.
Raňajky pre všetky 4 osoby. Bolo by možné zakúpiť aj s kúponom do Aquacity?
V prípade, že by ste mali voľné, aká by bola cena?

Zlavomat.sk

Pekný deň Lenka,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 907 141 7­88 alebo e-mailom recepcia@tatrania.sk. Variant na 4 noci neponúkame, preto Vám odporúčam zakúpiť si 2 vouchery na 2 noci (buď so vstupom do Aquaparku alebo bez). Dieťa do 6 rokov má pobyt bez nároku na lôžko zdarma. Dieťa do 15 rokov má 50% zľavu na ubytovanie a stravu / t.j. nocľah + raňajky: 9 €/noc.

peter

dobry den , mate nieco volne od 06.06 do 09.06 ?

Ondrej Tyrpák

Dobrý večer,
daný termín je ešte voľný.
Pre záväznú objednávku potrebujeme kód voucheru.
S pozdravom.
Ondrej Tyrpák
Penzión TATRANIA
Tel: 0907 141 788

Miriam Nečasová

Dobrý deň chcela by som sa spýtať aká by bola cena pobytu pre 2 dospelych a 2 deti na 4 dni.Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Miriam,

cena pre dve dospelé osoby na 3 noci je 98 Eur a so vstupom do Aquacity Poprad 124 Eur. Cena pre deti závisí od ich veku. Príplatky za deti nájdete v dolnej časti ponuky.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore